reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Muszę koniecznie iść do gina. Dzisiaj sprawdzałam szyjkę i podczas gmeranie wymacalam guza, wielkości fasoli [emoji33]wystraszyłam sie, matko co to może byc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleeth kurde nie mam pojęcia. Lepiej zawsze takie rzeczy skontrolować u gina. Nie stresuj się na zapas [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Arya- hej ! Co słychać :)? Opowiadaj jak tam malutka :)!
Dawno Cię nie było

Kochana katji nie widziałam ale Maziajka ma już swoją córkę w ramionach a Millo zaraz będzie miała także już tak nie mają po co tu wchodzić jak spełniły marzenie [emoji23] ;)


Maran-szkoda ! Buu , No trudno , ja w tym miesiącu się skuszę na hormony , Ale chciałam porównać,

Biedronka - to w ekspresowym tempie się wyleczyłas! :) kciuki za ten cykl

Gosica-ka póki jajek nie ujrze to nie wierzę [emoji23]

Aneczek- witaj, No widzisz jaka loteria też znam dużo dziewczyn i jazda z owulacji ma córkę,

Gorligor- ja właśnie też ciągle widzę na fb że mają parki znajomi , bez kombinacji a jak sobie pomyślę ile ja się nakombinowalam w obu ciazach to szok i tak syn mi wyszedł haha,

BBAnna-ale Ci dobrze masz krotkie cykle i tak ja mam 30 -35!a przypomnij - masz synka a starasz się o córkę tak ? Dobrze pamiętam? - (napisze do Ciebie priv dziś jak mi dzieci dadzą :D
Kurczę ciekawe z tym jajnikiem że wspominasz muszę zwrócić uwagę z krorego będzie owu u mnie w tym cyklu ..)

Normalnie pamięć mam taka jakbym już w ciąży była haha [emoji23] ale nie jestem [emoji14]
Dziś robię pierwszy test ovu, mam dziś 14 dc,



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miciur-ka [emoji173]
Sońka skończyła pół roku. Duża dziewczynka z niej, kochanych fałdeczek nie brak. Trenujemy siadanie, bardzo by już chciała ale jeszcze mięśnie za słabe. Głosik jak Chylińska, jak się rozedrze to ma moc. Żadne tam anielskie śpiewy [emoji12]. Bruno ma 2,5 roku więc jest co z nimi robić. Czasami dzień świra [emoji3]. Starsz się już o następne, bo pamiętam że się zastanawialas?.
Rozmawiałam z Millo jakiś czas temu na fb. Wiem, że odlicza już dni [emoji3]. Muszę się do niej odezwać.
Pisz co u Ciebie??

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya o jeju ja uwielbiam fałdki u dzieci [emoji23] serio, moje to takie chudaski chociaż drugi miał więcej tłuszczyku.
Jak właśnie taka różnica między dziećmi? Bo będę miała podobna, i już się troszku boje. Wózek masz jeden i Bruno biega sam czy jak to rozwiązałas?
Millo chyba za jakiś tydzień ma cc bo pisała właśnie ze odlicza i było 10 dni [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hey Araya;-)
Moja Jagoda bedzie miala za tydzien 5 miesiecy ale to leci...i tez ma sliczne faldki ;D a Jasiu nic a nic nie mam.

Katja odzywa sie czasami na lipcowkach ale jej Liwia to typowe High Need Baby i czasu nie ma.

A Millo faktycznie zaraz juz ma cc Antonia albo juz albo tez na dniach ale chyba sie na nas obrazila i sie nie odzywa.

Miciurka i jak testy owu?



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya- jeju to już pół roku ! Szybko minęło !! :) , no to mysle ze charakterna ta twoja corka bedzie a bybajmniej jak glosik taki ma to bedzie sie dzialo u was hihi :D , no my chyba się zbieramy na 3 i może ostatnie [emoji23], czyli w sumie u Ciebie taka różnica między dziećmi jaką bym miała ja teraz pomiędzy 2 a 3 , gdybym niedługo zaciazyla hehe , A jak sobie radzisz z dwójką takich maluchów ?

No u nas dobrze syn jeden skończył 4 latka, urodziłam 2 synka niedługo skończy 10 miesięcy! Też nie wiem kiedy to minęło ! Szok - No i widzisz że dalej mi się córka marzy a coś trafić nie mogę [emoji23][emoji23], może do 3 razy sztuka [emoji28]

Maziajka - test owu negatyw , tzn kreska jest ale nie taka co być powinna



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya o jeju ja uwielbiam fałdki u dzieci [emoji23] serio, moje to takie chudaski chociaż drugi miał więcej tłuszczyku.
Jak właśnie taka różnica między dziećmi? Bo będę miała podobna, i już się troszku boje. Wózek masz jeden i Bruno biega sam czy jak to rozwiązałas?
Millo chyba za jakiś tydzień ma cc bo pisała właśnie ze odlicza i było 10 dni [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moi chłopcy też są chudzielce, tylko Sonia ma fałdki choć urodziła się tylko 3kg. Szybko nadrobila braki [emoji6].
Imama nie jest lekko z taką różnicą wieku. Dużo zależy od dzieci, zwłaszcza od samodzielności starszaka. Mój jest energią w czystej postaci, więc nie jest lekko. Są dobre i złe dni a najlepiej jak już śpią na noc i mam chwilę spokoju [emoji13]. Długo myślałam nad wózkiem. Bruno jeszcze jeździł w wózku po porodzie Sońki. Więc czasami z mężem spacer na 2 wózki. Kupiłam chustę ale nie chustowalam, ot kilka razy. Ogólnie B chodzi za rączkę lub przy wózku. Więc mam wózek pojedynczy Icandy peach 3. Z tego co pamiętam mieszkasz w Niemczech lub Szwajcarii pewnie masz duży wybór wózków?
Na kiedy termin porodu?

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey Araya;-)
Moja Jagoda bedzie miala za tydzien 5 miesiecy ale to leci...i tez ma sliczne faldki ;D a Jasiu nic a nic nie mam.

Katja odzywa sie czasami na lipcowkach ale jej Liwia to typowe High Need Baby i czasu nie ma.

A Millo faktycznie zaraz juz ma cc Antonia albo juz albo tez na dniach ale chyba sie na nas obrazila i sie nie odzywa.

Miciurka i jak testy owu?



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Maziajko, super że Jagódka ma fałdki to takie urocze u maluszków. 5mc [emoji7] jak ten czas leci. Szkoda, że Antonia nie daje znaku życia.
Muszę przyznać, że wyszło nam wszystkim z coreczkami tak jak chciałbyśmy. Normalnie złoty rzut był [emoji7][emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tymon'sMom kurcze nie mam pomysłów co to może być, może tak jak pisała jedna z dziewczyn o spadku hormonu, bo tez tak miała. Mi przeszło przez myśl plamienie implantacyjne ale chyba nie ten moment...

@leeleeth chyba wizyta u gina konieczna, też nie mam pomysłu co to. Niech lepiej sprawdzi.

A propos fałdek to mój syn urodził się takim chudym pająkiem! Miał tylko 3100g a długi na 55. Fałdek się nigdy nie dorobił, ale nie powiem żebym jakoś ubolewała :D Teraz jest też szczupły ma długie nogi i jest bardzo wysoki jak na swój wiek.

U mnie dzisiaj 11 dc. Podziałaliśmy wczoraj bo mężuś był w formie, wykąpał się wypachnił ogolił no to co miałam odmówić :D
 
reklama
Moi chłopcy też są chudzielce, tylko Sonia ma fałdki choć urodziła się tylko 3kg. Szybko nadrobila braki [emoji6].
Imama nie jest lekko z taką różnicą wieku. Dużo zależy od dzieci, zwłaszcza od samodzielności starszaka. Mój jest energią w czystej postaci, więc nie jest lekko. Są dobre i złe dni a najlepiej jak już śpią na noc i mam chwilę spokoju [emoji13]. Długo myślałam nad wózkiem. Bruno jeszcze jeździł w wózku po porodzie Sońki. Więc czasami z mężem spacer na 2 wózki. Kupiłam chustę ale nie chustowalam, ot kilka razy. Ogólnie B chodzi za rączkę lub przy wózku. Więc mam wózek pojedynczy Icandy peach 3. Z tego co pamiętam mieszkasz w Niemczech lub Szwajcarii pewnie masz duży wybór wózków?
Na kiedy termin porodu?

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom

Arya ja termin mam na 19 kwietnia. Chciałam strasznie żeby znów nie był czerwcowy jak chłopaki.
Ja w Niemczech zgadza się, ale wózek i tak kupowałam w Polsce i właśnie szkoda mi go bo praktycznie nowy wiec pewnie pomyśle o jakieś dostawce do niego. Widziałam ostatnio na necie super dostawki ze z boku się przypina ale nie do wszystkich wózków niestety.
Ja chustowalam dwóch synów wiec na to liczę ale nie wiadomo jak tym razem będzie.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Do góry