reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga współczuje bardzo
W późniejszych tc to sobie nawet nie wyobrażam utracić dzidziusia. Życzę aby synuś szybko do Ciebie powrócił [emoji8]
Jak byłam na prenatalnych badaniach i musiałam wypełnić dokumenty i wpisać ze to moja 5(!!!) ciąża to aż zamarlam wgłębiając się w to.
Moja znajoma starała się urodzić drugie dziecko naturalnie bo niby do 3800 miała mieć córka. Ale okazało się ze nie da rady szybko cc i waga 4800
Kitqa No ważne żeby mieć szpital blisko. Moja bratowa miała zaplanowana cc ale zaczęła się akcja szybciej i urodziła sn. Ale o dziwo mega zadowolona i już następnej cc nie chciała. Pierwszy syn tez cc.
A mi mój mały muszkieter daje pierwsze kopniaki [emoji170][emoji170] o jeny zapomniałam jakie to uczucie- później pewnie będę narzekać
Kati oby te prima aprilis to była ta córka niespodziewana [emoji7]. Ja tez jestem Byczek także cieszę się ze dołączy do mamusi
Ja nie chciałam znów rodzic w czerwcu. Jak komuś mówiłam ze druga dzidza tez z czerwca to wszyscy odrazu ze na bank chłopczyk! I No za dużo tych imprez by było


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Oj powiem wam że u mnie w 2 ciąży wszystko było super aż do 37 tyg ciąży i przyplatało mi się zatrucie ciążowe ciśnienie mega podskoczyło i do tego białko w moczu urodziłam sn w ostatniej chwili bo synek urodził się siny z mocno oplątaną pepowina wokół szyi a lekarze czekali aż sam poród się zacznie nie chcieli zrobić cc. Także ja to się mega boję porodu!
 
Ciężko mi o tym mówić choć minęły już ponad dwa lata.... zalewam się morzem łez... :( jedyne co mnie trzyma to ta przyszła ciąża i wiara, że tym razem będzie to On. Pamiętam jak chodziłam na spotkania dla matek które utraciły dzieci, to tam mówiono że nasze dziecko nie umarło- ono przełożyło sobie tylko datę urodzenia... Ja jestem w tej gorszej sytuacji, że wiem, że był to synek i dlatego tak bardzo liczyłam, że zaraz urodzę synka, a wyszła córeczka. Którą oczywiście bardzo kocham, jednakże czuję, że muszę mieć wszystkie dzieci w domu....

@kitqa, no właśnie czuwaj tam nad terminem porodu, żeby Ci Małego nie wyjęli za szybko. Argumentuj to, że dokładnie wiesz kiedy była owu a że Mały jest mały to taka jego uroda...

@Gosica, póki nie ma @ jest wiara:) ja tam kciuki trzymam:) a piersi z córką w ogóle mnie nie bolały na początku i pamiętam, że myślałam, że nic z tego. Także tego:)
 
Oj dziewczynki, mi też bardzo przykro jak słyszę, że ktoś utracił dziecko. To okropne doświadczenie. U mnie w rodzinie para utraciła córkę już jak mała miała 7 miesięcy życia na świecie. Zakrztusiła się. Para ma trzech chłopców. To była jedyna córka. Chyba trzeba żyć nadzieją i nie zadręczać się myślami, by nie zwariować.
Ja dostałam dziś @.
Imama-drugi synek może i będzie sławny, ale za to trzeci już jest supermenem!!!!:)
Kitqa-u mnie Święta były w gościnie, a za to Sylwestra spędziłam w szpitalu.
wiecie co? nie lubię listopada:( Od tygodnia nie przychodzi nasza ulubiona kotka dochodząca, a ona była u nas codziennie! Mam złe przeczucia. A teraz mija trzecia noc, jak nasza domowa kotka ruda zwiała. Kolega synka był u nas i nie domknął drzwi. Zorientowaliśmy się dopiero wczoraj, że coś jej nie ma (mam dwa rudzielce, jedna cała ruda a druga z białym kołnierzem). Cała ruda często się po domu zaszywa i śpi.
Przeszukaliśmy wczoraj wszystko. Mąż szukał też koło domu. Dziś zrobiliśmy spacerek poza teren, jak jedziemy autem ciągle patrzę, czy aby gdzieś na łące, w polu, przy lesie. Ona jest kotem domowym, nawet wolę nie myśleć co się z nią dzieje?:( a teraz paskudna pogoda. No i co ja mam zrobić? (to jest ta kicia, która jako maluszek grzała mi brzuszek ciążowy z trzecim synkiem).
 
Kinga- sciagam jeszcze mleko , już końcówka ale jeszcze ciągne bo to też sprzyja na córkę [emoji23]

Przykro mi z powodu straty dzieciątka, to jest niewyobrażalne dla mnie zawsze powtarzam.ze ja nie mogę przeżyć czegoś takiego bo jestem już za słaba psychicznie inne sytuacje mnie wykończyły

Kati- chwilowy zanik pamięci z mojej strony ;) - ty już znasz płeć? Wybacz [emoji23] naprawdę skleroza w tym momencie :)

Imama - Super czas na rodzenie też chciałam się na kwiecień wbić teraz już nie dam rady [emoji23], ten miesiąc chyba sobie daruję bo ja jestem z sierpnia i pierwszy syn też to może starczy tych sierpniowych imprez hehe :) , chyba jednak zacznę miesiąc wcześniej w grudniu , sama nie wiem - Kinga mówi żebym czekała na styczen bo dużo 30tek z synami , chyba zrobię tak że zbadam hormony i spróbuje coś wyliczyć z tego i zadecyduje hehe

Gosica- Ja chyba zrobię tak że abstynencja , ciepła kąpiel i 1 dzień przed owu,

Hm rozmyslam bo jak już jest pozytyw test LH to chyba max do 48 h owulacja ,
Znam dużo dziewczyn z córkami z owu,

Kitqa- przez takie dylematy zawsze właśnie wolalam ominac ten grudzień jako rzekomo przyszłą datę porodu ,

Ja cc nie przeżyłam i przeraża mnie na sama myśl, ale ja miałam szybkie bardzo porody 20 minutowe może , chociaż sobie powiedziałam że na 3 ciążę chyba biorę znieczulenie [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Imama, o rany 5 ciąża e tym 2 poronienia. Współczuje, a z tego co pamietam jedna z nich była bliźniacza.
Różne są podejścia jeśli chodzi o typ porodu. Mam koleżankę która jest uparła na cc, bo tak i już. Chyba boi się bólu, wolała zapłacić 3tys za cesarkę na życzenie. Każdy ma prawo mieć swoje racje.
Kinga, trzymam za Was kciuki i życzę synka. Zasłużyłaś na niego.
Czekam na @, właśnie poczułam jakby @byla już za rogiem, wiec czekam.Dluzy mi się strasznie, bo chciałabym powoli zacząć staranka.Gorligor, wyglada ze będziemy się starały w przybliżonym terminie [emoji106]
Mam nadzieje, ze kicia się znajdzie, kto będzie Ci grzał kolejny brzuszek...
Miciurka, ja raczej musze sobie abstynencje podarować, bo mąż już powyżej 35l, wiec chyba przytulanka w dniu pozytywu lub blizej ovu-cały czas myśle który termin lepszy, nadal będziemy działać na 1 strzał, może tez ciepła kąpiel przed przytulankami.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kinga- sciagam jeszcze mleko , już końcówka ale jeszcze ciągne bo to też sprzyja na córkę [emoji23]

Przykro mi z powodu straty dzieciątka, to jest niewyobrażalne dla mnie zawsze powtarzam.ze ja nie mogę przeżyć czegoś takiego bo jestem już za słaba psychicznie inne sytuacje mnie wykończyły

Kati- chwilowy zanik pamięci z mojej strony ;) - ty już znasz płeć? Wybacz [emoji23] naprawdę skleroza w tym momencie :)

Imama - Super czas na rodzenie też chciałam się na kwiecień wbić teraz już nie dam rady [emoji23], ten miesiąc chyba sobie daruję bo ja jestem z sierpnia i pierwszy syn też to może starczy tych sierpniowych imprez hehe :) , chyba jednak zacznę miesiąc wcześniej w grudniu , sama nie wiem - Kinga mówi żebym czekała na styczen bo dużo 30tek z synami , chyba zrobię tak że zbadam hormony i spróbuje coś wyliczyć z tego i zadecyduje hehe

Gosica- Ja chyba zrobię tak że abstynencja , ciepła kąpiel i 1 dzień przed owu,

Hm rozmyslam bo jak już jest pozytyw test LH to chyba max do 48 h owulacja ,
Znam dużo dziewczyn z córkami z owu,

Kitqa- przez takie dylematy zawsze właśnie wolalam ominac ten grudzień jako rzekomo przyszłą datę porodu ,

Ja cc nie przeżyłam i przeraża mnie na sama myśl, ale ja miałam szybkie bardzo porody 20 minutowe może , chociaż sobie powiedziałam że na 3 ciążę chyba biorę znieczulenie [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Na prenatalnych gin zasugerował że może to chłopiec a 28 listopada będę wiedziała tak na pewno wtedy idę na połówkowe.
 
Dziewczyny, pamiętacie w ostatni pon zrobiłam test i był negatywny. Od tamtej pory @nie ma! W pon po negatywie odstawiłam luteinę-był to 11/12 dpo, tak wynikało z monitoringu.
Dzisiaj juz30 dc, 16/17 dpo. Rano pobolewaly jajniki, myślałam ze okres blisko ale na razie cisza.
Skusiłem się na wygenerowanie wykresu na baby comp i kompletnie jestem zdezorientowana. Z tego wykresu wynika ze 19/20dc była ovu, ale lekarz na monitoringu wyznaczył ovu w 13/14dc. Kurczę nie mam testu w domu, z chęcią bym sprawdziła co jest grane. Co myślicie o tym wykresie?
1510393074-bee4d91bb5ff17a8-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica - Ja tam nie mam nic do cc na życzenie , kto chce ten tak ma,ja mam problemy z bliznowcami, i u mnie w ciąży zawsze się modliłam żeby się na cc nie skończyło lub na rozcinaniu krocza jeszcze w gorszym wypadku bo miałabym duży problem później , taka tendencja skóry chyba , kiedyś musiałam wyciąć kilka pieprzykow o matko co to było ! Eh

Hm to robisz FR ? Wtedy , bo jeśli nie możesz abstynencji to ja bym chyba FR zrobila, mój mąż jest młodszy ode mnie , ma jeszcze 2 z przodu choć to już końcówka [emoji23], to ja spróbuje narazie abstynencja plus kąpiel, też 1 strzał, i bez orgazmu ,

A teraz bomba dla was , spróbujemy w tym miesiącu [emoji23] hehe, a później w styczniu , jeszcze pójdę na hormony, w tym cyklu i w grudniu też jeśli nie zaciaze,

Kati - o to niedługo będziesz wiedziala,u mnie nic nie mówią o płci aż do polowkowych! A w ogóle że tak spytam mieszkasz w irl ? Bo taka końcówka Nicka Twojego :) ?

My z mężem sobie pofolgowalismy i piliśmy piwo i gadaliśmy do 5 nad ranem hahah , nieźle [emoji23] , ja bezalko oczywiście , hehe może chmiel mi pomoże :D lol

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica ja z wykresem nie pomogę bo sama w tym cyklu mam taki nie do ogarniecia haha nic na nim nie widać ale może Imama pomoże :)

Miciurka super wiadomość ;) zawsze to jedna staraczka więcej :D
 
Do góry