reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica wiesz co bo właśnie FR w opisie z 2011 roku od Atomic jest jako sex bez zabezpieczeni ale odkąd weszły te zalecenia o jednym stosunku to żadna chyba nie ryzykuje i tez nie wiem jak to się ma do tych statystyk.
Gorligor super ze kotka się znalazła. Co do częstotliwości staranek to sama nie wiem. Ja zawsze miałam jeden w płodne i teraz i tak tak samo zrobiłam.
Dla mnie częsty to zbyt duży stres ze musi być codziennie itd


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gorligor, podawaj mezowimjetke uargumentuj ze na trawienie ;) a przy okazji trochę obniżysz testosteron.
Super, ze kotka jest. Na szczęście pamietała drogę do domu ;)
Właśnie @ się rozkręca, nici z tego cyklu, na wiele nie liczyłam. Chociaż @ po 6 dniach od ostatniej luteiny to długo. Ważne ze mam 1dc i niedługo staranka!!! [emoji7]
Imama, rozumiem ze teraz tendencja do jednego docelowego strzału a wcześniejsze przytulanka te w okresie płodnym z zabezpieczeniem.
Ja do staranek jeszcze OK.12 dni, jakoś musi to zlecieć. Kto w najbliższym czasie testuje, a kto się stara w najbliższych dniach?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica ja testuje ale sama nie wiem kiedy bo jak narazie to wykres nie pokazał mi owu jeszcze haha ale mysle ze kolo 22 listopada testing :D
 
Biedronka, te nasze cykle są dziwne. Mi z kolei niemodne się @ rozkręcić. A tak się cieszyłam ze mam 1dc, chyba nic z tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja i tak już się w nim zakochałam. Ale marzenia pewnie zostaną.
Mąż troszkę przeżywa i już gada ze może 4-5 dzieci ale ja naprawdę stopuje. Chce im dobra przyszłość zapełnić a nie biec za tymi moimi marzeniami. Życie pokazuje ze nie wszystko co chcemy będziemy mieli. A ja bym mogła tak biec i biec i bym zaniedbała wszystko marzeniami i właśnie chęcią tej córeczki. Także kochane nie ma co tracić mieisecy na planowanie i pieniążków na te suplementację tylko zdrowo do tego podejść bo co ma być to będzie [emoji172][emoji172][emoji172]
1510242907-8c701e33d4726ee3-aaaaaa.jpeg



7u229jcg4s0byzyg.png


Przecudny jest ! Imama gratuluje i oby kazda mamuśka miała takie podejście jak TY ! :) brawo!
 
Gosica- my w przyszłym tyg sobie spróbujemy - i tak myślę że nic nie wyjdzie a później dopiero styczeń jak coś :)

Szczerze powiedziawszy apropo męża to w razie FR to ja nawet nie myślę że to będzie w formie stosunku ;) hehe, ale nir chce ryzykować a Atomic pisze że bez roznicy która opcję wybiorę, chce zachować ,abstynencje plus 1 strzal jak ty,

Imama - ja właśnie boję się tego testosteronu wysokiego po FR, I chyba jednak stawiam na abstynencje , i ciepła kąpiel też będzie bo jak synek taki Superman wyszedł to chyba nie zaszkodzi [emoji23],

Gorligor- ja mężowi daje OLE,szyszki chmielu i lukrecje,oprócz tego piwo pije i unika mięsa czerwonego i jajek,
Mój też ma dużo testosteronu

Wg GD to częste Przytulanka na chlopca, ja z częstych mam chłopca, teraz myślę jeden i koniec ,
Dobrze że się kotka znalazła :)






Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka, No to piękny plan!;) a ciepła kapiel przed przytulankami to rozumiem tylko dla męża, czy tez dla Ciebje? [emoji12]
Od kiedy dajesz lukrecję? Fajnie masz, ze mąż daje radę bez mięsa, Janek. U mnie nadal to na porządku dziennym, niby testo ma teraz OK, ale przy takim jedzeniu to kto wie, może mu podskoczyć [emoji19]
Ja nadal czekam na @, jakoś sie jeszcze nie rozkręciła. Juz niby czuje to podbrzusze.dzisiaj nadal temperatura utrzymuje się na wyższym poziomie. Ładnie to clo namieszalo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama och jakie cudne zdjecie:)jest idealny!!

Nie jestem wstanie Was nadrobic niestety Kochane:*mysle o Was i kibicuje!!

Antonia zagladasz tutaj?urodzilas?
Te ktore mnie pamietaja to chcialam napisac ze zaczynam odliczanie.10 dni i bede miala CC.Bardzo sie juz stresuje na sama mysl ale jakos trzeba to przezyc..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo juz serio? Ktory to tc? Z synkiem tez mialas cc? Bedzie dobrze.


Kurcze jeszcze nie dawno sama odliczalam a teraz kluska ma juz 4.5miesiaca.

Co do cc mialam 2 ale wolalabym sn...teraz po 2 niestety wystapily powiklaniabi czeka mnie szpital.. Termin w kwietniu poki co karmie i nie chce wczesniej.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry