reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

Dziewczyny przed chwilą znowu testowałam okresu brak . Czy wy też widzicie tu cień cienia. Na początku zabarwiło się grubo po odczekaniu chwili minimalnie zostalo . Na zdjęciu widać słabiej . Już nie wiem co myśleć
Test jest nagatywny. Może idź oznacz betę a nie baw się w testy. Skoro Ty coś tam widzisz to beta tylko to potwierdzi. Jak dla mnie jednak jest tam biało i nic nie przebija.

Ja z takiego negatywnego testu jestem teraz w 26 tygodniu 😅
Robiłam trzy testy dzień po dniu i na każdym nie wychodziło nic więcej niż taki cień cienia, ostatecznie obraziłam się na testy, poszłam na betę i wszystko było jasne :) Tobie też proponuję, to jutro będziesz wiedziała na pewno :)
 
reklama
Ja z takiego negatywnego testu jestem teraz w 26 tygodniu 😅
Robiłam trzy testy dzień po dniu i na każdym nie wychodziło nic więcej niż taki cień cienia, ostatecznie obraziłam się na testy, poszłam na betę i wszystko było jasne :) Tobie też proponuję, to jutro będziesz wiedziała na pewno :)
No właśnie ten cień cienia nie daje mi na spać 🥹❤️ gratuluję ❤️
 
Niestety . Dziś wylądowałam u ginekologa że strasznymi bólami i gorączka zemdlałam więc szybka wizyta prywatnie, lekarz wziął testy według nich mówi ciąża, ale przy takich bólach gorączce pewnie pozamaciczna, po badaniu mówi że mam bardzo wysoko szyjkę macicy ale endometrium dobre 8mm . Natomiast jest coś przy jajniku , jajowodzie kazał zrobić betę z krwi niestety 0,1 więc testy wskazały zły wynik . Bóle są nadal . Po badaniu dostałam plamień. Macica wolna bez płynu . Jutro mam po 15 kolejne badanie na oddziale ginekologi . Być może zostanę na oddziale . bardzo się boję . Ci to może być , i co się dzieje zglupieje . Nigdy tak nie miałam ...
 
Niestety . Dziś wylądowałam u ginekologa że strasznymi bólami i gorączka zemdlałam więc szybka wizyta prywatnie, lekarz wziął testy według nich mówi ciąża, ale przy takich bólach gorączce pewnie pozamaciczna, po badaniu mówi że mam bardzo wysoko szyjkę macicy ale endometrium dobre 8mm . Natomiast jest coś przy jajniku , jajowodzie kazał zrobić betę z krwi niestety 0,1 więc testy wskazały zły wynik . Bóle są nadal . Po badaniu dostałam plamień. Macica wolna bez płynu . Jutro mam po 15 kolejne badanie na oddziale ginekologi . Być może zostanę na oddziale . bardzo się boję . Ci to może być , i co się dzieje zglupieje . Nigdy tak nie miałam ...
Ale Twoje testy były negatywne. Ile razy można to powtarzać. Beta ewidentnie wskazuje na brak ciąży. Może jakaś torbiel Ci się zrobiła i stąd dolegliwości.
 
Być może te starania poszły idą na innego
Na ciąże endo moim zdaniem też kiepskie (tzn. dolna granica normy), ja przy pozamacicznej miałam 15mm
Dokładnie tak też tak miałam w dwóch ciążach . Więc ten stan w jakim się znajduje jest czymś innym i bardzo się boję. Zobaczymy jak pokażą jutrzejsze badania mam nadzieję że bóle mina , plamienia i temperatura narazie mam przyjmować paracetamol .
 
reklama
Być może te starania poszły idą na innego

Dokładnie tak też tak miałam w dwóch ciążach . Więc ten stan w jakim się znajduje jest czymś innym i bardzo się boję. Zobaczymy jak pokażą jutrzejsze badania mam nadzieję że bóle mina , plamienia i temperatura narazie mam przyjmować paracetamol .

A jesteś pewna tego lekarza?
 
Do góry