reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

reklama
Chyba raczej dlatego, że cytowanie też Ci nie idzie xD
@olka11135 Żałosna jesteś ze nadal drązysz ten temat. Mam cię dosyć i twoich mądrości. Kobieta zadała pytanie a ty grasz w te swoje głupie odpowiedzi ...i czepiasz się kogo się cytuje a kogo nie ...
Zaśmiecasz tylko forum tymi głupotami, ale z tego co pamiętam takie pierdoły wypisujesz i umoralniasz kobiety w każdym wątku..
 
Dziewczyny przed chwilą znowu testowałam okresu brak . Czy wy też widzicie tu cień cienia. Na początku zabarwiło się grubo po odczekaniu chwili minimalnie zostalo . Na zdjęciu widać słabiej . Już nie wiem co myśleć
 

Załączniki

  • IMG_20220824_162019223~4.jpg
    IMG_20220824_162019223~4.jpg
    605,5 KB · Wyświetleń: 133
Dziewczyny przed chwilą znowu testowałam okresu brak . Czy wy też widzicie tu cień cienia. Na początku zabarwiło się grubo po odczekaniu chwili minimalnie zostalo . Na zdjęciu widać słabiej . Już nie wiem co myśleć
Test jest nagatywny. Może idź oznacz betę a nie baw się w testy. Skoro Ty coś tam widzisz to beta tylko to potwierdzi. Jak dla mnie jednak jest tam biało i nic nie przebija.
 
Ostatnia edycja:
Test jest nagatywny. Może idź oznacz betę a nie baw się w testy. Skoro Ty coś tam widzisz to beta tylko to potwierdzi. Jak dla mnie jednak jest tam biało i nic nie przebija.
Chyba Ty jesteś negatywna, a dokładniej negatywnie nastawiona.
Ja tu kreskę widzę. Powtórz tym czułym z porannego moczu. Albo najlepiej zrób betę. Powodzenia

P.S. na początku miałam tak samo blade.
 
reklama
Chyba Ty jesteś negatywna, a dokładniej negatywnie nastawiona.
Ja tu kreskę widzę. Powtórz tym czułym z porannego moczu. Albo najlepiej zrób betę. Powodzenia

P.S. na początku miałam tak samo blade.
Ja patrzę realnie. I nie mydlę komuś oczu, że coś tam widać. Jak dla mnie test jest negatywny a porównywanie do swoich mija się z celem.
 
Do góry