reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

Może nie mieć znaczenia, pod warunkiem, że wiesz kiedy jest owulacja. Jeśli nie masz pojęcia - to zgadzam się z @olka11135 - w przypadku jednego seksu miesięcznie może nie być łatwo zajść w ciążę a łatwo przegapić owulację.

Moja droga według autorki tego komentarza można zajść w ciąże po owulacji także o czym rozmawiamy xD
 
reklama
A te testy miały taką samą czułość? Bo ten co jest negatywny może być poprostu mniej czuły i nie wychwycił jeszcze ciąży.
Śmiejecie się z ludzi, ale mi bardzo długo ten o czułości 25 nie wychodził. Na tych 10 kreska wcale z dnia na dzień nie ciemniała. A jednak już 21tc za mną. Czasami nawet test innej firmy o teoretycznie tej samej czułości jeszcze ciąży nie pokazuje.
 
Może nie mieć znaczenia, pod warunkiem, że wiesz kiedy jest owulacja. Jeśli nie masz pojęcia - to zgadzam się z @olka11135 - w przypadku jednego seksu miesięcznie może nie być łatwo zajść w ciążę a łatwo przegapić owulację.
Jeden raz,kilka razy nie oznacza ciąży. Tak naprawdę to nie ilość stosunków decyduje o ciąży lecz inne aspekty . Co ma być to będzie ...
 
A te testy miały taką samą czułość? Bo ten co jest negatywny może być poprostu mniej czuły i nie wychwycił jeszcze ciąży.
Śmiejecie się z ludzi, ale mi bardzo długo ten o czułości 25 nie wychodził. Na tych 10 kreska wcale z dnia na dzień nie ciemniała. A jednak już 21tc za mną. Czasami nawet test innej firmy o teoretycznie tej samej czułości jeszcze ciąży nie pokazuje.
Nie patrzyłam i nie pytałam wiem że ten strumieniowy był firmy witam ale nie wiem jaka czułość bo już wyrzuciłam 😔
 
Dla większość z was to powód do śmiechu...
Mi nie jest . Przepraszam że wgl prubowalam poznać wasze zdanie 🫶 mimo wszystko będę mamą po raz trzeci , nie teraz to w najbliższym czasie . Dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam
 
reklama
te "wakacje" były nastawione na zapłodnienie. A trwały jeden dzień. Nie zdążyłabym odpuścić. Za to pozytywne myślenie i dobre nastawienie na pewno zrobiły sw

No cóż ... współczuję 🤣
Czego wspolczujesz....dzieci z mężem?
Jednorazowy sex dla ciebie to chyba tylko faktycznie sex na imprezie...trochę płytkie myślenie
 
Do góry