reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

no wlasnie ja powiedzialam lekarzowi ze okres mialam 6 dni wczesniej a trwal tylko 3 dni a pozniej to tylko plamienia przez 2 dni raz moze dwa razy dziennie mam nieregularne po kilku dniach mialam sluz z krwia ale podobno to chormony sprawdzil mocz ale infekcje wyklucza to czemun boli
 
reklama
Wynik badania Beta HCG wyszedł 7,4 od owulacji ostatniej mineły dwa tygodnie a od miesiączki prawie cztery. Czy z otrzymanego wyniku można odczytać że jestem w ciązy?
Dodam jeszcze ze mam lekkie bóle brzucha tak jak przed okresem, piersi nawet troche bolą i baaardzo zaostrzył mi sie apetyt co u mnie jest raczej dziwne bo zazwyczaj jem mało:confused::baffled:
 
Witajcie :)
Mam takie pytanie jak to jest z tymi testami cążowymi? Na prawie każdym jest napisane ze wykrywa ciąże 6 dniowa.
Ja mam dzisiaj 13 dzien od ewentualnego zapłodnienia robilam dzisiaj rano kolejny test i kolejny wyszedł negatywnie niestety :(
Czy to znaczy, ze nie ma nawet cienia szansy, ze jednak jestem w ciąży?
Proszę odpiszcie...
 
Witajcie :)
Mam takie pytanie jak to jest z tymi testami cążowymi? Na prawie każdym jest napisane ze wykrywa ciąże 6 dniowa.
Ja mam dzisiaj 13 dzien od ewentualnego zapłodnienia robilam dzisiaj rano kolejny test i kolejny wyszedł negatywnie niestety :(
Czy to znaczy, ze nie ma nawet cienia szansy, ze jednak jestem w ciąży?
Proszę odpiszcie...
 
Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. To był nasz pierwszy raz. I to było tak gdy on miał wytrysk to spuśćił się na papier, tzn wytarł go papierem toaletowym. A potem znowu to robiliśmy długo i zaś wytarł papierem jak miał wytrysk. I robiliśmy to. Minoł tydzień, znowu to robiliśmy, ale jednak z zabezpieczeniem, gdy mój chłopak miał wytrysk to zdjoł gumke i robiliśmy to już bez zabezpieczenia dość długo. I czy mogę zajść w ciąże?
 
przed wytryskiem wydzielany jest plyn w ktorym rowniez sa plemniki, wiec jesli robiliscie to bez zabezpieczenia to zawsze jest jakies prawdopodobienstwo i trzeba byc tego swiadom a nie potem sie bac ze moze jest sie w ciazy
 
Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, ze jeszcze nie dorosłaś do tego aby rozpocząć współżycie!!! Nie masz zielonego pojęcia o właściwym zabezpieczeniu, jeśli nie chcesz za rok pchać wózka to proponuje się troszkę dokształcić. Przepraszam jeśli jestem niemiła, ale przeraził mnie Twój post.
 
agatitkana testach niby jest napisane że wykrywają tak wcześnie ale moim zdaniem nie jest tak ,ja robiłam test w pierwszym dniu kiedy powinnam mieć okres i iec nie było potem po tygodniu była słabiutka kreseczka lekko widoczna więc to zależy jakie masz stężenie hormonu,najlepiej zrób sobie bete hcg.

mam nadzieje że już niedługo będziesz się cieszyć urokami ciąży:)pozdrawiam
 
reklama
mallowa, mnie Twój post również przeraził.... :szok:
Aż niewiem co napisać :dry:
Możesz być w ciąży ale nie musisz (jak mieliscie szczescie)... :sorry:
 
Do góry