reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

chodzi o to ze wystapila u mnie owulacja 30 a 31 kochalam sie z chlopakiem do końca, i teraz nie wiem co o tym myślec, bo lekarz powiedzial ze zajsc w ciaze moze jak juz sie wyleczy i nie bedzie komlikacji, tzn narosli, ale nie wiem jak jest w moim przypadku
 
reklama
po za tym jak bylam u lekarza to skierowal mnie na badanie krwi zeby sprawdzic czy juz minelo zapalenie, i na usg bo mam powiekszony jajnik
 
Witam, jestem tu nowa i chciałam się przyłączyć :)
Tydzień temu kochaliśmy się (pierwszy raz w życiu:D ) bez zabezpieczenia i do końca. Nie mam jakichś jasnych objawów ale np swędziały mnie piersi, pobolewa mnie podbrzusze no i dzisiaj i wczoraj rano miałam taki dziwny żółtawy, ciągnący się śluz jakby z nitkami krwi (nic mnie nie swędzi i nie pachnie inaczej ten śluz). Czy to może oznaczać zagnieżdżanie się zarodka? Bardzo bym chciała wiedzieć bo w poniedziałek mam mieć tomografię i nie wolno jej robić w ciąży. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 
Dziękuję za odpowiedź :) Wszystkie objawy minęły więc domyślam się, ze mogła to być owulacja bo było to około 14 dnia cyklu. Robiłam dzisiaj test bo musiałam jechać na badania ale nawet bladziutka kreska nie wyszła także to chyba nawet lepiej :)
 
Dziewczyny pomocy! Jestem taka smutna z mężem staramy się o dzidziusia od roku i biore tabletki clostilbegyt i dufaston, wszystko w tym cyklu wskazywało że będe mamusią: nabrzmiałe piersi, bolącu dół brzucha ,łaskotanie , kłócie itp. na dodatek codzzienne mdłości, senność, ból głowy, duży brzuch,troszke mi sie przytyło, noi ciągle jestem głodna.Robiłam test i wyszedł negatywny, niewiem może za wcześnie go zrobiłam. @ powinnam dopiero dostać 18 grudnia ale niemoge sie juz doczekać i cały czas mam nadzieje że sie niepojawi. Jak myślicie jestem w ciąży czy nie prosze bardzo o komentarze.:confused:
 
Moim zdaniem za wcześnie na test, spróbuj uzbroić się w cierpliwość, wytrzymałaś rok to i te 8 dni dasz radę:tak: Trzymam kciuki za pozytywny test :-)
 
Czesc! Witam wszystkie Mamy i Przyszle Mamy.
Postanowilam zapytac Was o zdanie, jako bardziej doswiadczone w temacie.
normalnie moj cykl trwa 25-26 dni, w zeszlym miesiacu dostalam @ 31 dnia i chyba przebiegal normalnie, pomijajac wczesniejszy brak apetytu i mdlosci. teraz jestem 3 dni przed planowanym @, od kilku dni czuje klucie, albo jakby cos od srodka ciagnelo mnie za jakies zylki (sciegna? nie wiem jak to nazwac) po ok 4 cm od pepka po prawej i po lewej stronie. miewam zgage i ogolnie czuje sie w "tamtych" okolicach jakby mnie "przewialo", a nosze plaszczyk! i jeszcze jeden calkiem do rzeczy szczegol. normalnie pale ok paczki dziennie, dzisiaj, obudzilam sie o 4:30, nawet nie zamierzalam dalej zasypiac, Wasze forum mnie zahipnotyzowalo i nie wypalilam ani jednego papierosa. umylam popielniczke, schowalam ja gleboko i zdazylam juz byc w sklepie i nakupowac warzyw i owocow. zjadlam, napilam sie pare lykow kawy i nie chce mi sie palic! (NIE CHCE MI SIE PALIC DO KAWY!! PALACZKI PEWNIE ZROZUMIEJA MOJA DEZORIENTACJE)
Prosze wypowiedzcie sie, bo juz nie wiem czy przesadzam, czy sobie wymyslam.
(nie zabezpieczam sie i chyba nie ominelam w tym miesiacu dni plodnych)
 
Ostatnia edycja:
cichosza
nie jestem palaczka wiec nie wiem jak to naprawde jest, ale slyszalam ze jak sie jest w ciazy to odrzuca od paierosow- tak miala moja kuzynka
co do @- mowia ze mozna ja miec nawet jak juz sie jest w ciazy
moja kolezanka czula sie "tam" jakby napuchnieta- tak to okreslala
ja np nic "tam" nie czulam i nie czuje (a to juz 4 tydz ), natomiast najpierw mialam zaparcia, gazy, potem rozwolnienie- co poczatkowo kojarzlam ze stresem lub grypa zoladkowa, pozniej zaczely sie bole podbrzusza jak na @, i nie wytrzymlam dzien przed( tak mi se wydaje bo ok 3-4 miesiecy temu odstawilam pigulki i moje cykle trwaly 28, 30 dni) terminem zrobilam test 2- kreski, ta 2 bledziutka, jak dolaczylam do tego forum dowiedzialam sie o beta - zrobila i jest 4 miesiac :-)
moze wiec poczekaj jeszcze troszke- dzien lub dwa- i sprawdz
pozdrawiam
 
reklama
ja też nie palę, ale znam i dziewczyny, które z chwilą pozytywnego testu odstawiły papierosy, i takie które paliły np. całą ciążę, bo nie potrafiły rzucić i wcale ich "nie odrzucało". Co do ciągnięcia w podbrzuszu- miałam takie objawy na początku ciąży, dosłownie kilka dni po zapłodnieniu. Na pewno najbardziej wiarygodny obraz sytuacji da Ci zrobienie w najbliższym laboratorium testu z krwi beta hcg, który wykazuje ciążę najszybciej (szybciej niż ogólnodostępne testy ciażowe).
 
Do góry