reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

opisze moje objawy chociaż niebyły jakieś tam super wyraźne...
ale wiem w jakiej desperacji szukałam takich wypowiedzi na forach :-)
a więc

@ - miesiączka

przed terminem @
- już ok tygodnia po owulacji krótki ale mocny ból jak na @
- później lekkie pobolewanie jajników tak jakby na @,
i pobolewanie w dole brzucha
- bolące piersi ale tylko w dotyku
- zmienny nastrój,rozdrażnienie

po terminie @
- pobolewanie jajników , w dole brzucha
czasem jak sie skręciłam czy gwałtownie podniosłam
tak jakbym miała tam obolałe mięśnie w środku...
dziwne uczucie którego nie umiem opisać.
- straszne zmęczenie
- lekki ból głowy
- powiększone węzły chłonne pod pachami
- suche usta
- buzia i usta nabrały koloru
- stan podgorączkowy
- częściej chodziłam siusiać
- większe zapotrzebowanie na tlen, głęboko oddychałam
- smutki, humory...:-D ..dostałam niewytłumaczalnego ataku zazdrości
bez powodu i chyba pierwszy raz sie z ukochanym pokłóciłam


test zrobiłam ok tygodnia po spodziewanym terminie miesiączki
i niby wiedziałam ze chyba jestem w ciąży ale i tak nie wierzyłam
ze los mnie tak obdarował bo ogólnie to mam pecha w życiu.

a mdłości nigdy nie miałam i nie mam do dzisiaj :-D
 
reklama
pierwsze co to
1) bardzo suchą skórę miałam - szczególnie na nogach i pojawiły sie problemy z cerą
2) zmiana budowy ciała - wydawało mi się że lepiej jem i tyje ale jakos tak inaczej bo talia znikła"
również pobolewało mnie podbrzusze tak jak czasem przed @
i okropna senność
a dopiero poźniej jak nie pojawiła się @ to
- okropny ból piersi, bolało mnie nawet jak się sama dotykałam
- dalsza senność mi dokuczała
- ślinotok

i to chyba wszystko!
 
Moja znajoma nie ma chłopaka. Mówi, że czuje się jak była by w ciąży. Cały czas bierze hormony. Czy jest możliwość zapłodnienia bez udziału mężczyzny?? Dla mnie to trochę dziwne. Jak wy sądzicie??
 
nie musi mieć chłopaka żeby zajść ale musi bzyknąć się z facetem . jeżeli niebyło takiego kontaktu to bedzie mały kosmita he he :-D
 
Cisowianka-dziewczyno(a moze dziecko:confused:)masz pięcioro dzieci z 2 różnymi facetami-jak mozesz zadac pytanie czy jest mozliwosc zaplodnienia bez mężczyzny:szok:
Jak dla mnie to Ci sie nudzi,wypisujesz na roznych wątkach totalne głupoty i oczekujesz madrych odpowiedzi:confused:Żałosne
Idz porozmawiaj z któryms ze swoich byłych kochanków-o ile istnieja podobnie jak dzieci-moze Oni zaspokoją Twoją ciekawosc i udzielą odpowiedzi na interesujace Cie zagadnienia.A forum z łaski swojej nie zasmiecaj....
 
No ja miałam troche dziwnie... O ciazy dowiedziałam sie kilka dni przed okresem. Z mezem staralismy sie o dzidzie i tak z glupia zrobilam test nawet nie miałam zadnych typowych objawow. Jedyne co to bolały mnie piersi ale nie brałam tego pod uwage bo przed miesiaczka zawsze tak mam. Dopiero po wizycie u lekarza jakis 6 tyc zlapały mnie mdlosci i sennosc.
 
To pytanie to na serio:confused::szok::szok:
:-D:-D:-D

Jeśli chodzi o Cisowiankę to się już sprawa wyjaśniła ale powiem wam, że bardzo wiele osób (kobiet) głosi tego typu prawdy szczerze w to wierząc.
Moja przełożóna w pracy ogłosiła wszem i wobec, że jej koleżanka właśnie w ten magiczny sposób zaszła w ciążę.....uznałam, że komentarz jest zbyteczny.... ( zastanawiałam się tylko co w głowie ma osoba, która uznała, żeto właśnie ona ma być managerem .... po 4 latach pracy już wiem ha ha ha ):-D:baffled::-D:baffled::-D
 
reklama
Do góry