reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

witam wszystkich

dwa dni temu powinnam dostać okres. Nigdy się nie spóźniał byłam pewna że przyjdzie ponieważ cały czas towarzyszy mi ból brzucha jak na początku miesiączki :) moja szyjka macicy jest strasznie wysoko ledwie co dostaję do niej palcem na pewno jest twarda mam problem żeby określić czy jest zamknięta czy otwarta :) robiłam test po pracy ale niestety wyszedł negatywny :) jak myślicie jest szansa na dzieciątko ?? czy wiecie jak powinna być ułożona szyjka?? dodam jeszcze,że temperatura wynosi 36,9-36,8​




 
reklama
Nie piszesz nic o owulacji, nie piszesz nic o wcześniejszych temperaturach, trudno coś określić... Nie piszesz o przytulankach...

Do Friki, skoro kochałaś się dzień przed @ to szanse są nikłe, zakładam raczej, że się nie starasz, brak okresu może być spowodowany nie tylko ciążą
 
owulacja była 17 stycznia :) przytulanki były kilkakrotnie zawsze do końca kilka dni przed owulacją :) temperatura wysoka utrzymuje się od dnia owulacji :)
 
pamietam ze w obu ciazach szyjka byla twarda, zamknieta i ulozona bardzo wysoko, tak wiec cierpliowsci:)
 
witam ponownie :)
wczoraj rano dostałam okres (spóźniony 3 dni) znaczy coś bardziej niby okres ... jest bardzo bardzo skąpy, kwi praktycznie w ogóle nie ma. Dzisiaj jest 2 dzień i naliczyłam może 3-4 małe krople krwi a zazwyczaj 1-2 dzień była istna masakra. Dziwne jest również to,że krew jet bardzo jasna (wygląda jak w ostatni dzień miesiączki) oraz zawiera bardzo dużo lepkiego ciągnącego się śluzu. Można nawet powiedzieć,że jest to śluz z krwią... Wczoraj okropnie bolał mnie brzuch tak że nie mogłam funkcjonować. Temperatura nadal jest podwyższona 36,9, ale dwa testy wyszły negatywne więc to raczej nie ciąża.. :/


Wygląda na to że już po okresie... nic się nie leje... podczas kąpieli sprawdziłam też w "środku" jest tam sucho jedynie ścianki delikatnie pobrudzone krwią.... dziwne
 
Ostatnia edycja:
reklama
tina jeśli nie wiesz co Ci dolega idz do gina albo jak napisala milagors zrob bete skoro jesteś po terminie @ a jego nadal brak. Opinii tu nie da się wyrazić, bo żadna z Nas nie jest lekarzem, poza tym nie znamy Cie wiec co możemy powiedzieć ? Wejdz na watek dla starających się, i tam zacznij się udzielać, jeśli się staracie o dziecko bo nikt nie pomoze Ci, po napisaniu jednego postu i zalozeniu watku tylko z powodu spozniajacej się @.....skoro jak piszesz chcesz mieć dziecko powinnas mieć pojecie na temat tego w jaki sposób może powstać,i jak to sprawdzić.

pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry