reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

może źle zrozumiałam ale napisałaś że współżyliście na 3 dni przed owulacją,a a potem jeszcze w dniu owulacji ale się zabezpieczaliście ... a szansa na zajście w ciążę jest zawsze (pamiętaj że plemniki żyją nawet do 6 dni !!!) tylko nie ma co sobie robić nadziei po pierwszym stosunku, ja akurat zaszłam w ciąże od razu za pierwszym podejściem ale zwykle nie jest tak łatwo ;-) po prostu poczekaj na miesiączkę a jak się nie pojawi zrób test i tyle ... od gadanie na forum jeszcze nikt w ciąże nie zaszedł ;-) pozdrawiam
 
reklama
Witam was :) mam takie pytanko ;) czy jeśli wspolzyłam 3 dni przed owulacja czy jest możliwość ze mogę zajść w ciaze :) było to tak ze w sobote (27.07) wspolzylismy z narzeczonym i wytrysk był do końca we mnie i w poniedzialek było tak samo i we wtorek (dzien owulacji) :) powiedzcie szczerze jakie sa szanse ?? Pozdrawiam. I jeszcze powiem ze od pewnego czasu zażywam kwas foliowy :)

Tak naprawdę wg mnie takie tematy powinno się zamykać na forum :eek:

Wiadomo, że można zajść w ciążę w dni płodne, ale NIKT Ci na forum nie powie, czy się udało, czy nie

Dla mnie temat rzeka, bez sensu
 
Witajcie dziewczyny.
Z mezem staramy się o drugie dziecko. Mamy już 3 letniego chłopca. Kochalismy się w dni płodne . Do@ zostało mi 5 dni. Wczoraj mielismy rocznice ślubu. Chciałam męzowi zrobić niespodzianke wiec zrobiłam test. Wyszedł niestety negatywny ( a wiec niespodzianka się nie udała) czy jeśli byłabym w ciąży to 5 dni przed @ wyszły by dwie kreseczki. Wiem ze niekoniecznie. Po dniach płodnych miałam silne bóle podbrzusza. Myślicie ze sa szanse na te dwie kreseczki? Oprócz bólu brzucha nie miałam zadnych innych dolegliwości. Przynajmniej ich nie zakodowałam. Pisze tutaj raczej by usłyszeć słowa otuchy. O synka nie staraliśmy się długo bo Bogu dzięki udało się od razu. ale od tamtego czasu zmieniło się dużo. Ja pracuje na zmiany dzień-noc i mój dotad regularny cykl zamienił się w nie wiadomo co :-( Przy synku podeszłam do tego bardzo spokojnie. A teraz mam takie parcie na dziecko ze strasznie wszystko przezywam...
 
no cóż stres niestety ma wpływ na płodność, nie napisałaś tylko dokładnie ile czasu upłynęło między stosunkiem a wykonaniem testu, bo to ma duży wpływ na wynik ... najlepiej poczekaj na miesiączkę i jeśli nie będzie albo będzie bardzo skromna to później zrób kolejny test ... oczywiście zdarza się nie rzadko że test wychodzi negatywny a jednak jest się w ciąży, testy nie są niezawodne także trzymam za was kciuczki ;)
 
Od współżycia minęło jakies 7-10 dni jak robiłam test. Pczekam jeszcze 5 dni i dam znac :)
Dziekuje dziewczyny :)
 
reklama
pamietam gdy ja czekalam z niecierpliwoscia az zrobie test i zrobilam go tydzien przed miesiaczka no i wyszedl negatywny .
no ale nie tracilam nadzieji i zrobilam go jeszcze raz dzien przed no i wyszedl pozytywny : ) na twoim miejscu poczekala bym do miesiaczki ;) powodzenia
 
Do góry