reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

reklama
Nie wytrzymałam z ciekawości i zrobiłam jeszcze dziś test, wynik oczywiście negatywny. Powtórzę jeszcze jutro z samego rana. Ale straciłam już nadzieję że mogło się jednak udać.:-(
 
haflepafle nie załamuj się! skoro napisałaś, że zdarzają Ci się cykle i 39 dniowe to musisz poczekać bo może i ten taki będzie. Ja czekam do 25 bo to nawet 2 dni po moim najpóźniejszym cyklu i nawet do tego dnia testu nie kupuje bo mnie znowu coś podkusi żeby zrobić, a jak do 25 @ nie będzie do sprintem do apteki polecę :p
 
Mimo że test był negatywny, okres na razie się nie pojawił. Dziś jest 35 dzień cyklu, temperatura utrzymuje się od 36,8 - 37,3. Poprzednie objawy też się utrzymują. A do tego mnie mdli, czy jest możliwość że mogło się jednak udać ?:-)
 
witam, mam pytanie:) dzien przed spodziewana miesiaczka kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia. miesiaczka nie przyszla. 5 dni po stosunku robilam test zwykly i wyszedl ujemny, 12 dni po stosunku robilam test z krwi i tez jest ujemny. mam bole na dole w brzuchu i plecach i wieczorne zawroty glowy. czy to mozliwe ze jestem w ciazy ale jest za wczesnie na testy?? czytalam ze plemnik moze zaplodnic komorke nawet po 5 dniach od stosunku. nie wiem czy czekac i miec nadzieje czy juz raczej nie ma szans??
 
Jeżeli masz krótkie cykle 21 dni , to jest możliwe zapłodnienie przed miesiaczka. A jeżeli standard 28 dni lub dłuższe to raczej bardzo mało prawdopodobne.
 
Najbardziej wiarygodny test wyjdzie w dniu spodziewanej miesiączki. Z krwi będzie wtedy jeszcze bardziej wiarygodny, choć taki apteczny też już powinien pokazać czy jest ciąża czy nie.
I testy wskazują 5, choć wydaje mi się, że 7 dni po zapłodnieniu, nie jest to równoznacze z pojęciem 5 dniu po stosunku.
W wielkim skrócie - przypada to wtedy, kidy mniej więcej jest termin kolejnej miesiączki, tak jak pisze na czułych testach, może to być nawet kilka już wcześniej, że test pokaże ciążę.
 
Ja bym powtórzyła test z krwi ,ale tak jak napisała moja przedmówczyni jesli cykle są krótki (20-25 dni ) to szansa była ,ale jeśli normalne(25-30dni) no to raczej masło prawdopodobne ..
 
reklama
Jak to mowia rozne przypadki chodza po ludziach wiec wszystko jest mozliwe:tak:
Jezeli 12 dni po robilas test z krwi to jest on raczej wiarygodny. Jezeli @ sie nie pojawi mozesz zrobic jeszcze raz np za tydzien-dwa.
Niestety cierpliwosci troche przy tym potrzeba:dry:
Trzymam kciuki zeby sie udalo jak nie teraz to nastepnym razem:tak:
 
Do góry