reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa? Bo ja oszaleje

Też pomyślałam o zaśniadzie, ale może skoro nie ma jednostek na pierwszym badaniu, to jednak jakaś pomyłka labo?
 
reklama
Coś tu jest nie tak 🤔 Czy to przypadkiem nie jest HCG całkowite? HCG składa się z alfa i beta hcg. Przeważnie w ciąży robie się beta HCG. Można też HCG całkowite ale wtedy nie należy ich że sobą porównywać.
Moze niekoniecznie, bo ja miałam badane Beta hcg całkowite.
 
A na Tym pierwszym badaniu miałaś jakieś normy w poszczególnych tygodniach itp.? Faktycznie dziwne że nie masz podanej normy..ale tak jak dziewczynom powyżej jedyne co przychodzi na myśl to ciąża zaśniadowa..
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-01-28-13-13-04-069_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-28-13-13-04-069_com.android.chrome.jpg
    207,4 KB · Wyświetleń: 216
  • IMG_20220126_153052.jpg
    IMG_20220126_153052.jpg
    124,4 KB · Wyświetleń: 218
Na tym 1327 jest podwójny znak większości. Ten wynik sugeruje, że aparat był ustawiony na taką wartość graniczną, a Twój wynik był sporo powyżej. Ale czy to możliwe??? Czy nie powinni zbadać dokładnie? @kasiaa91 Ty jesteś biegła w te klocki, zerkniesz na wyniki koleżanki? Bo to dziwnie wygląda, ale wydaje mi się, że nie ma się czym martwić.
 
reklama
Kiedy było pierwsze oznaczenie bety?

A ginekolog niech się cmokanie bo plami to większość kobiet w prawidłowej ciąży. Niepokojący jest wzrost bety (jeśli badalas co 2 dni) a nie plamienie.
 
Do góry