reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa? Bo ja oszaleje

reklama
Tak, różnie naprawdę. Raz 30 dni, raz 60, raz 45
Tak właśnie założyłam, że nie miałaś owulacji w książkowym 14 dc😉 i tym bardziej nic się nie stresuj, beta jest naprawdę ładna, moje kilka biochemów kończyło się przy becie rzędu 20-40, więc na spokojnie idź dzisiaj sprawdzić czy coś idzie w górę czy jednak w dół, będziesz spokojniejsza na weekend. I koniecznie daj znać, jaki dziś wynik🤞🤞🤞🍀
 
A nie można czegoś zrobić z tymi dwoma mamcicami? Ostatnio tez się spotkałam z takim przypadkiem i dziewczyna ma iść na padania z podanien kontrastu żeby sprawdzić jakiś kanalik ( nie chce mieszać) bo być może uda się je połączyć, jeżeli nie to będzie musiała mieć jedna wycięta. Trzymam kciuki aby z Twoja ciąża wszystko było dobrze. Na pewno te dwie mamcice nie ułatwiają sprawy. My też się staraliśmy prawie rok i ciążę straciliśmy. Kochana będzie wszystko dobrze, zobaczysz ❤
 
A nie można czegoś zrobić z tymi dwoma mamcicami? Ostatnio tez się spotkałam z takim przypadkiem i dziewczyna ma iść na padania z podanien kontrastu żeby sprawdzić jakiś kanalik ( nie chce mieszać) bo być może uda się je połączyć, jeżeli nie to będzie musiała mieć jedna wycięta. Trzymam kciuki aby z Twoja ciąża wszystko było dobrze. Na pewno te dwie mamcice nie ułatwiają sprawy. My też się staraliśmy prawie rok i ciążę straciliśmy. Kochana będzie wszystko dobrze, zobaczysz ❤
na badania
 
reklama
Do góry