reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Rikapa kupiłam białą bluzkę;P Ciekawa jestem kiedy ją odbiore osobiście;P
An82 napisała, że chętnie wpadnie do mnie w czwartek, ktoś jeszcze chętny?? ZAPRASZAM i czekam na info:)
 
Skrzat kiedyś się spotkamy :-D
sueno daj mi dwa dni na zrobienie zdjęć i wtedy podam cenę :-) wszystkie układanki i puzzle są kompletne :-)
 
hej nie za dużo do nadrabiania mam hihi
z mieszkania nici :-( koleś sie rozmyślił i nie chcą sie zamienić na cóż szkoda ale widocznie tak miało być :-)
Rikapa też mam tyle rzeczy do wystawienia na allegro i tak mi się nie chce :-( no jestem leniwa do granic przyzwoitości
Karola taki spacer po południu jest super my też poszliśmy po obiadku i teraz mała już twardo śpi bo sie wybiegała trzeba kozystać póki jest jeszcze ciepło i ładnie :-)
Idę się kąpać buźka :-)
sueno ja niestety pracuję więc nie pomogę :-)
 
Nawiązując do allegro. Mam duzo ksiazek kucharskim nowych, starych. Moge je powymieniac na rozne rzeczy dla synka: ukladanki, puzzle, klocki Lego Duplo, kolejke drewniana, rowerek biegowy. Jeśli ktoś chętny moge przeslac wykaz ksiazek.
 
Koza w koncu komus na pewno mieszkanko sprzedacie:) Albo sie zamienicie tak jak kiedys pisalas. Widocznie to jeszcze nie czas;-)

Zdrowka dla wszystkich chorych!

A ja sobie dzisiaj taki spacer urzadzilam ze nogi to mi w tylek wchodzą:-p
 
reklama
dziękuję za życzenie zdrówka..... :tak:ledwo żyje, ale jutro sobie odbiję - dzieciaki pójdą do żłoba/ szkoły, M do pracy wiec sobie odpocznę......:-D

więc z tego powodu odpadam ze spotkań wizyt i spacerków....:-(
 
Do góry