reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ja dzis bez humoru. wszystkie mnie denerwuje. Mlody ma jakies marudy jesc nie chce upal jak cholera mecze sie strasznie na sloncu...wrrrr.. czuje sie slabo. Nie cierpie 1 trymestru:/
 
reklama
Hej dziewczynki,
U nas nocka koszmarna, Basia miała 39 st, byłam z nią dziś u lekarza coś wirusowego:( Oskrzela i gardziołko czyste, ale leci jej z noska i pokasłuje biedulka:( Jednak chumorek całkiem całkiem:)
Ja mega nie wyspana, bo czuwałam przy niej, w sumie spała z nami na mojej ręce większość nocy! Mam nadzieję, że dzisiaj już będzie lepiej!
Tygrynka zdrówka kochana!
Kozaczino miłego wyjazdu:p
Filona my ślub w pół roku załatwiliśmy:D I wcale z tymi knajpami nie było aż tak źle;P
Ania witaj:)
 
witam nową mamusię :)
zdrówka dla Basi!
i lepszego samopoczucia Marcii!!
zmykam dalej chorować, strasznie mnie denerwuje że nie mogę mówić :///
 
Witam sobotnie!

Zapowiada sie baaaaaaaardzo gorący dzionek. My jedziemy na nasze zadupie i chyba rozłożymy basen:-). Póki co Mała śpi a ja dopijam kawusie, potem pozmywam naczynia i spakuje manatki.

A was gdzie poniosło że taka cisza od jakiegoś czasu na forum? Boicie się że procesory wam sie zjarają od tej gorączki na dworze?:-D
 
witam

Tygrynka zdrówka

skrzat zdrówka dla małej

Marciaa ja w drugiej ciąży pierwszy trymestr miałam koszmarny, ale za 8 miesięcy jaka radość jak przytulisz maleństwo:tak:

skrzat910 aż zazdroszcze basenu:tak:
 
Hej kobitki :)

Oj rzeczywiscie ostatnio jakos tu pusto sie zrobilo;/
My dzis standardowo bylismy na dzialeczce.Kurcze mala juz nie chce siedziec na kocyku tylk wszedzie raczkuje-przez co okrpnie brudna wrocila do domku.Dzis rozlozylismy jest basenik i sie pluskala,ale zabawe miala.
Kurcze ale zmeczona jestem.A chce poczekac za D,ale on dopiero cos kolo 23 bedzie;/ nie wiem czy nie zasne...
Jutro jedziemy rano odebrac autko od lakiernika,mam nadzieje ze dobrze wyszlo :)
 
hej:)

WROCILAM!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Troche poczytalam Was ale taka padnieta jestem ze juz nei pamietam co mialam napisac:(

WITAM NOWE MAMUSIE:-):-):-) napiszcie cos o sobie.

Tygrynka zdrowka i sorrki ze sie nie3 zoabczylysmy ale po pierwsze tel mi padl a po drugie bylam uziemiona bo auto sie dziadkom popsulo i nie bylam w Ol wogole. a do neta tez nie mialam dostepu tylko te dwa razy:(

oki mykam spac do mezulka bo steskniona jestem....

aaa i tesciowa jest u mnie:confused:
 
reklama
hej hej a mi coś się dzieje z baby boom bo coś strasznie się ładuje;/
Wow Asia to chyba nie będę ci zawracać skoro jednak teścówka się do ciebie wybrała;/
my byliśmy wczoraj w zoo bo jest akcja poznan za ół ceny więc wejście do za jest - 50% ale proponuję z samego rana bo w południe to jakaś masakra;/
 
Do góry