reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej:)
chętnie bym się z Wami spotkała na cytadeli ale jutro z mężem i syneczkiem jedziemy do kalisza na kilka dni ale jeśli będzie jakieś spotkanko w przyszłym tygodniu to ja bardzo chętnie:)
 
reklama
Tygrynka jak nie pojadę dzisiaj to może z Wami do umberto pójdę, żebyście miały zniżkę :p :p ha ha :-D

kurcze wiecie co zauważyłam, że jak jest ladna pogoda, do tego jak z M. chociaż na chwile się widzę, to od razu wszystko takie lepsze się wydaje :-) ciekawe na jak długo :-D :-D


Malwinka my tu prawie codziennie się spotykamy w mniejszym lub większym gronie :-) także bądź na bieżąco, to na pewno nie ominiesz wielu spotkań! no i gg załóż :-D
 
helo,
a ja wrocilam od babci, spacerek sie udala, bulgarska buduja, a basia krazy salon-sypialnia:-) tata sie na nia zezloscil, bo kabel pospula;P sprzet jest jej uwielbia, az sie boje co bedzie dalej, rosnie mi maly elektryk:p gorsza od krolika na kable;P
A wy jutro jak z ta Cytadela?
Witam nowe mamuśki:)
 
hej,
my lataliśmy po okolicznych osiedlach - Wichrowe, Kosmonautów... potem Naramowicką do domu... nogi mam w tyłku :p
w końcu udało się nam znaleźć sklepik, o ile to był ten :p Ewa - taki żółty Kamiś z boku bloku? tak czy tak - nowa czapka jest :D za 13 zł, do tego chustka na szyję za 6,50zł :D
my jutro z Poziomką będziemy jakoś po 13 na Cytadeli, ale możemy się na dokładną godzinę umówić, Skrzat dołączasz do nas?? :))) a jak reszta dziewczyn? my na pewno będziemy w którymś momencie w Umberto na obiadku :)
 
ma być ładnie to sobie pospacerujemy :) ja nigdy nie byłam w tym Umbrto chętnie zobaczę jak tam jest :) już się niecierpliwie :)
w przyszłym tyg też się pisze na wyprawę :) bo dla mnie to kawał drogi :)
 
Co do Umberto to jak wolisz Poziomka, ale to taki obiadowy czas, że pewnie trzeba będzie zajrzeć, co? ;)
Malwina86 nic straconego, w przyszłym tygodniu też gdzieś ruszymy :D
nie chce mi się teraz już nic robić :p
 
Boziu w moją dzisiaj coś wstąpiło:-D. Przez calutki dzie może 20minut sie kimneła a tak urzęduje z energią za dziesięciu. Gada jak najęta, wlali grzechotkami o panele, znęca sie nad maskotkami:-D. Chyba nadrabia za chorobe:-). Zaraz idziemy się kąpać. Pewnie dzisiaj padnie szybko a my z Mężem będziemy mieli spokojny wieczorek.


Dziewczyny ja sie pisze na przyszły tydzień bo w tym wole jeszcze poczekać z dalszymi wyjazdami spacerowymi.
 
reklama
Hej
Ja na spacerek w przyszlym tyg tez sie pisze- mam nadzieje ze po tym antybotyku juz bedzie dobrze i bedziemy korzystac z tej pieknej pogody!
Jula se zrobila drzemke po 18 ciekawe o ktorej pojdzie spac.
Znajomi wpadli na szybka kawke to się Jula z Viki (3latka)pobawila.

Jutro jade podpisac umowe z firma kurierska więc sie strasznie ciesze bo to znaczy ze moja firma sie rozwija ;D i bedzie wiecej pieniedzy!!! ;D
 
Do góry