reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hej dziewczyny,
Seba chyba się dostosował do forumowych skowronków bo wstał o 6 :-D sam się zdziwił i za dwie godziny poszedł spać:-D teraz poczekamy na tatę i lecimy na nasz mały maraton (przychodnia, poczta, zakupy, czapeczka:-D)

Julia - kciuki mocno mocno mocno zaciśniete!!! będzie dobrze bo musi być dobrze!!!:tak:
Monia - obczaję co i jak i dam znać, jakby co będzie spacerek ukierunkowany na czapeczki:-D
Koza i Rikapa - miłego dnia w pracy:tak:
co do butków to nasz ortopeda to samo mówił - w domu bez kapci, pierwsze butki jak zacznie chodzić:tak:

hej dziewczyny:)
jestem mamą 4 miesięcznego Szymonka od tygodnia mieszkam w poznaniu na osiedlu stefana batorego może są jakieś mamusie z tych okolic? chętnie nawiąże kontakt:)
pozdrawiam Malwina

witamy nową mamusię:tak: ja z Os. Pod Lipami a więc prawie sąsiadka:-D na Batorego na basen jezdzilismy z młodym:tak:

miłego dnia!!
 
hej kochane
Skrzat może teraz Basia ma taki okres że tak wcześnie wstaje, ja zaobserwowałam wczesne pobudki jak wychodzą jej ząbki tzn mojej Zosi może twoja córcia ma podobnie?
Julia trzymam kciuki!!!!!!
malwina witaj:)
karola co do bucików to też bym poczekała moja dość długo chodziła w skarpetkach z abs, zresztą teraz tez czasami bywa że nadal chodzi w nich pół dnia... wiem że pewnie nie możesz się doczekać kupna bucików ale warto jeszcze troszeczkę poczekać.

Ja dziś od rana wzięłam się za porządki..pranie jest już na balkonie, Zosia śpi, a mieszkanko posprzątane... ehh jak miło.. chociaż nie nie miło bo jakaś głupia baba z klatki obok trzepie dywany na balkonie i cały syf leci mi na pranie boże jakie te niektóre baby są tępe no słów mi brak....;/
Jutro już chyab uda nam się zarejestrować autko ale się cieszymy:))) choć jeszcze niezłe wydatki przed nami
 
Witajcie:)
Tak jak wcześniej pisałam jestem mamą czteromiesięcznego Szymonka od tygodnia mieszkam na os. stafana batorego a tak w ogóle pochodzę z Kalisz 120 km od Poznania Oczywiście będę śledziła uwaznie wasze wpisy i chętnie dołącze do Was

Pozdrawiam Was cieplutko:)

do zobaczenia:)
 
hej ale pięknie na dworku mała śpi jak się obudzi idziemy na spacerek :)
wczoraj mieliśmy fajny dzionek na targach Motor Show, małej najbardziej na motorze się podobało nie chciała zejść :) no tam tyle przycisków :) a potem do kafejki tylko nasze ulubione zajęte ale znaleźliśmy miejsce w czekoladzie.

Piję kawkę i was tu podczytuje :)
 
reklama
Do góry