reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witaj neferetete nie przejmuj się, chyba większość pierwiastek ma podobne odczucia pod koniec ciąży. Ja też tak miałam z Nelą. A teraz przy drugiej ciąży już mniej nerwów i przejmowania się.
Co do wyprawki to najważniejsze abyś miała już spakowaną torbę do szpitala i kilka rzeczy na pierwszy tydzień po porodzie, a później samo się wszystko znajdzie.

Ciekawe czy nasz Guziczek nadal 2w1 czy coś się ruszyło?
 
reklama
Witam, z okolic Poznania ale blisko :-)
ilonka ja mieszkam na 13 pietrze i jak mam mycć okna to mi się słabo robi:szok: a poza tym jak taka pogoda do d i zaraz zacznie padać to bez sensu a po schodach wchodze raz dziennie na 13 i dupa nic sie nie rusza:eek: ja już nie wiem... może naleze do grona tych dziewczyn co porod sie zacznie ale mala sie nie przecisnie i bedzie nieplanowana cc boje sie tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Moze powinnaś wypic sobie herbatkę z liści malin , gdzies na forum czytałam że to wywołuje w każdym razie pomaga wywołac poród :szok:.
 
Moze powinnaś wypic sobie herbatkę z liści malin , gdzies na forum czytałam że to wywołuje w każdym razie pomaga wywołac poród :szok:.

hej hej witamy:-D herbatka z liści malin przygotowuje macicę przez co poród jest łatwiejszy ale nic go lepiej nie wywyoła jak nasze własne hormony, niestety a więc pozostaje tylko czekać....:zawstydzona/y: Poza tym te wszystkie wiesiołki i liście to dla mnie placebo....:-p

Nadal 2 w 1 dziś jadę do położnej na badanko ale powiem wam że dziwnie się czuję i jakoś tak mnie tępo pobolewa na dole więc może mała się zdecydowała na opuszczenie lokum?
 
Guziczek ja mialam termin na 26.08 niestety nic:p 27go mialam wizyet u gin. masaż szyjki...ała... jak od niej wyszłam, to chodzic nie mogłam tak mnie wszystko bolało i cale podbrzusze...masakra...teraz juz wiem, że masażem wywołala mi lekkie bóle bo o 1h w nocy dostała regularne skurcze- takim oto sposobem urodziłam w pięknej dacie 28.08.08:) amen :0 hehhe
może połozna coś wymyśli, ja bylam ze swoja tak umówiona ze jak gin nic nie zrobi to ona.
to gdzie ty rodzisz???

edix- okolica?? znaczy gdzie? bo ja tez teraz okolica:):p
 
ja rodzę w św rodzinie, dziś tam jadę na badanie do położnej i jak będą warunki to zrobi mi masaż i będzie ok... mam nadzieję że coś się ruszy bo w zasadzie coś czuję że się dzieje..:-):-) bo ostatnio moja szyjka była w ogóle daleko i nie była na swoim miejscu czy coś..:eek: i nie mogła nic zrobić a rozwarcie mam od dobrego tyg:szok:
ilonka jak tak mówisz że podziałał ten masaż to ja też go dziś chce:tak::tak:
 
hej hej witamy:-D herbatka z liści malin przygotowuje macicę przez co poród jest łatwiejszy ale nic go lepiej nie wywyoła jak nasze własne hormony, niestety a więc pozostaje tylko czekać....:zawstydzona/y: Poza tym te wszystkie wiesiołki i liście to dla mnie placebo....:-p
z liści czy z owoców malin ? ja już się gubię w tym co wymyślają :-D
Hej dziewczyny. Bardzo fajny poznański wątek :) . Jestem "poznaniarą" od urodzenia. Mieszkałam na piątkowie, smochowicach, potem znowu na północy - os. Batorego, a teraz wylądowałam na naramowicach.
To już prawie 9 miesiąc i coraz trudniej jest mi się ruszać :( . Mam termin na 29. listopada. Całą ciąże pływałam, chodziłam na areobiki i jogi dla ciężarówek itp. a teraz to nawet wsiąść do samochodu i przejechać się np. na zakupki mi się nie chce :( . Szkołe rodzenia mam już też za sobą. Zostały nudy w domu no i net.
Jeżeli chcecie pogadać o szkołach rodzenia albo o porodzie w Poznaniu albo np. fajnych sklepikach dla niemowlaków to piszcie. Jestem też na gg 4533377.
Ja jeszcze nawet nie mam skompletowanej całej wyprawki a psychicznie też cięzko zaakceptować mi to co mnie czeka. Myślałam, że im bliżej do celu, tym bardziej nie będę mogła się doczekać, a jest na odwrót. Boje sie dziecka! :( Też tak miałyście? Miło by było porozmawiać z kimś kto ma podobny termin i podobne odczucia :)
witamy :tak:

ja mam mało co ale przede mną troszkę czasu :tak:czyli niedługo rodzisz fajnie masz :tak:

ja rodzę w św rodzinie, dziś tam jadę na badanie do położnej i jak będą warunki to zrobi mi masaż i będzie ok... mam nadzieję że coś się ruszy bo w zasadzie coś czuję że się dzieje..:-):-) bo ostatnio moja szyjka była w ogóle daleko i nie była na swoim miejscu czy coś..:eek: i nie mogła nic zrobić a rozwarcie mam od dobrego tyg:szok:
ilonka jak tak mówisz że podziałał ten masaż to ja też go dziś chce:tak::tak:
ja miałam podczas porodu 3 razy masaż ...dziękuje bardzo :cool:
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy gdzieś idzie tanio dostać kołyskę nie z tych drogich tylko taką drewnianą znacie jakieś komisy czy coś w tym stylu bo na allegro nie ma zbytnio z poznania :no:

a się nad taką zastanawiam bo w sumie wybrałam już łóżeczko umówiłam sie na listopad do odbioru nowe i nawet tanie i z Winograd ale jak sobie pomyślę że do młodej do pokoju jak wstawię tam łóżeczko maluszka będę po porodzie maszerować to mi się to nie widzi :no: :sorry::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Gosia nie czaje o co chodzi:/ jak do młodej po porodzie maszerować? tzn. co? kolejna dziewczynka? czy chcesz dzidzie miec w kolysce przy łóżku czy co? bo dzis nie kumata jestem:/

strasznie bola mnie jajniki...w ogole dziwnie sie czuje;(
 
Gosia nie czaje o co chodzi:/ jak do młodej po porodzie maszerować? tzn. co? kolejna dziewczynka? czy chcesz dzidzie miec w kolysce przy łóżku czy co? bo dzis nie kumata jestem:/

strasznie bola mnie jajniki...w ogole dziwnie sie czuje;(
do młodej do pokoju - czyli do Emilki bo do niej do pokoju chce wstawić łóżeczko o to mi chodziło ;-)a kołyskę bym miała koło siebie dlatego jak urodzę bym musiała tam chodzić do maluszka a wolałabym nie ruszać tyłka tylko mieć maluszka pod ręką :sorry:ale wtedy bym musiała mieć kołyskę bo łóżeczko nie wejdzie
 
reklama
Gosiu ja tez zastanawiałam się nad kołyską lae babka w sklepie powiedziała mi że to strata kasy że ona jest tylko do 3 mc życia dziecka a nie lepiej na początku wstawić łóżeczko do was do sypialni żeby było wygodniej i później przestawić?? Takie kołyski to niezły wydatek ale nie wiem gdzie są komisy z takimi rzeczami przyznam się szczerze...
A co do herby to z LIŚCI malin bo z samych owoców to nic nie daje a liście mają jakieś tam właściwości niby.. :confused2:

Kurcze a ja jeszcze bardziej schorowana niż wczoraj więc spadam do wyra leżeć i spać bo co tu robić ....
 
Do góry