reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jednak nie było masażu bo mam szyjkę jeszcze 0,5 cm więc ona nie chciała ruszać :zawstydzona/y: kurcze czy Zoha kiedyś wyjdzie??:szok:
Gosia ja to chyba czekam na ciebie z tym porodem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziś spadam z M do kina nie wiem n co zaraz poszperam co ciekawego graja... coś śpiąca jestem idę więc się zrelaksować na kanape..:tak:

A odnośnie allegro to dla mnie jest głupotą jak wiara chce tylko odbiór osobisty...przecież to w końcu internet i o to chodzi żeby towar był dostępny z całego kraju... Ale tak to bywa boją się wysyłać nie wiem dlaczego skoro kupujący i tak pokrywa koszty:confused:... No to trzymam kciuki żeby się udało z tą kołyską:tak::tak:
 
reklama
Gosia daj mi przepis na te rogaliki z marmoladą :)) chetnie upieke:) tylko poprosze o szczegółowy przepis bo ja to dwie lewe rece do pieczenia:)
a takie przepisy od kogos to sprawdzone...:)
 
Gosia daj mi przepis na te rogaliki z marmoladą :)) chetnie upieke:) tylko poprosze o szczegółowy przepis bo ja to dwie lewe rece do pieczenia:)
a takie przepisy od kogos to sprawdzone...:)
proszę nawet z obrazkową instrukcją ;-) http://wkuchni.blog.onet.pl/Rogaliki-drozdzowe,2,ID337026916,n

ja dziś zrobiłam z marmoladą różaną pycha wpierniczyłam gorące mam nadzieje ze cierpieć nie będę :sorry2:na szczeście zjadłam tylko 2 już chyba od robienia się najadłam :-D
 
czesc Mamusie
Mam bardzo ważne pytanie proszę o pomoc!
Synek ma niedługo 6miesięcy. ok 4miesiąca zdarzyły sie pierwszy raz małe drgawki podczas karmienia piersia. ostatnie zdarzyly sie dziś. Są rzadkie bo w przeciagu tych dwóch miesięcy zdarzylo sie to moze tylko 10razy. podczas karmienia-przewaznie jak juz przysypia, dostaje delikatnych drgawek ktore same przemijaja po chwili ( ok 5sekund) Nie wyglada to groznie ale powiedzcie czy wam tez sie to zdarzalo?:-(
 
nie ma dobrego okreslonego czasu. najlepiej taki zebys zdarzyla ja ukonczyc przed porodem, a nie za wczesnie zebyscie jak najwiecej rzeczy zapamietali z tej szkoly:)
Ja osobiscie nie uczeszczalam i nie zaluje bo bardzo dobrze radzimy sobie z dzieckiem. wystarcza rady rodzicow i poloznych:)
 
czy to takie otrząsanie się jakby główką i ramionami ?czy całe ciało mu drży ?jeśli główka i ramiona tak przez kilka sekund to możliwe że w tym czasie robi siusiu :sorry2:tym bardziej że jak mówisz po karmieniu się to zdarza:tak:

jak sie naprawdę czegoś obawiasz pogadaj z pediatrą myślę że przez forum ciężko coś doradzić :tak:
 
reklama
Hej laski a ja upiekłam coś jak murzynek tylko z orzechami i z jabłkami tak mnie coś naszło m pomagał dumnie kręcił ciasto :-D już pół blachy nie ma:szok: tak nam smakuje ( a dupa rośnie):-D:-D:-D:-D:-D:-D
kurcze dziś maiłam takie lekkie skurcze ale to nie to...:zawstydzona/y:
ja już nie wytrzymuje i zauważyłam że z dnia na dzień jest mi coraz ciężej mam tylko nadzieję że jakiegoś kloca nie urodzę:baffled:
Gosiu twój przepis też kiedyś wypróbuje:tak::tak:
 
Do góry