reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Guziczek ja wiem ze na pierwsze 3 miesiące no może ciut dłużej ale na używanej tyle się nie straci co na nowej właściwie jak zawsze kupię coś na allegro powiedzmy za 100zł to za tyle zawsze sprzedam :tak: robiłam tak nie raz ;-)a nawet jakbym sprzedała ją ze stratą to mam wygodę :tak:nie chce takiej drogiej myślałam o drewnianej no ale zobaczymy muszę nawet wymierzyć czy mi ona wejdzie bo tego też pewna nie jestem

łóżeczko do pokoju mi nie wejdzie nawet jakbyśmy nie wiem jak kombinowali
mamy za małe pokoje :sorry:
 
reklama
znalazłam jedną na gratce ale zobaczymy ile babka chce za przesyłkę i czy aktualne bo kołyska 130zł (może się utarguję i sprzeda taniej )ale chyba nie tak drogo widziałam z tej firmy za 250-300zł bez materaca :tak:

ale jak będzie chciała sporo to widziałam na allegro za 210zł z materacem nowe innej firmy :cool: wiec teraz nie wiem co lepiej kupić :sorry:

jak tak oglądam to coraz droższe mi sie podobają choinka a nie chce na tak krótko za dużo wydawać :no:



i jeszcze mnie mój wkurzył bo auto wystawił na sprzedaż i się umówi na oglądanie i jak ten ktoś kupi to do ginekologa mi autobus pozostanie ale byłam zła na niego jakby nie mógł się na jutro umówić :-( pogłaska mnie paskud i pojechał umyć auto :crazy:
 
Ilonka no te drogie mi się też widzą tego typu KOŁYSKA/ŁÓŻECZKO Kolcraft+GWARANCJA PL od SS (774552667) - Aukcje internetowe Allegro
no ale czy to warto na tak krótko kupować ?



nawet znalazłam taką tańszą ŁÓŻECZKO/MUZYKA/ WIBRACJE/nie kołyska KOLCRAFT (786212724) - Aukcje internetowe Allegro i w sumie też nie jest zła i niecałe 300zl znowu i też kalkuluję bo do drewnianej musze mieć materacyk jak go nie ma w zestawie no i boczki prześcieradełko itd wiec pewnie też się 200+ dodatki uzbiera i wyjdzie 300zl

no zobaczymy będę myśleć jak się coś trafi taniego to fajnie a jak nie to zobaczę jak z kasą będzie jeszcze wyprawkę mam nie całą i idą święta a prezenty też trzeba jakieś zrobić ;-):tak:
 
Gosia wiadomo wydatki zawsze są i niestety będą.:/ fajne są te kołyski...ja o takiej marzę, ale głupio mi było kupować dla chłopca coś takiego hehehhe, więc postanowiłam że jak bede miec dziewczynkę to będzie księzniczka:) hehehe i taka kołyskę musi mieć:)

ja jak sie mały obudzi spadam do sklepu bo dzis się teście zwalają...ehhh masakra/

aha zagłosujcie na Flipera:)
http://www.pielegnacjadlarozwoju.pl/swiat_gallerydetails.php?id=690
może cus wygramy:) hehhe
 
Niestety nie urodziłam:confused2: jestem i czuwam...:-D tylko pogoda do bani i jakoś tak wiecie weny nie mam:sorry: jutro idę na masaż tej cholernej szyjki i prawdopodobnie w sobotę urodzę:-):-):-):-):-) więc jak bym zniknęła na jakiś czas to oznaka że coś się ruszyło i można mnie spotkać w szpitalu:tak:

Nie mam pomysłu na obiad a m przyjdzie dziś wcześniej z pracy....

Gosiu jak tam wybór kołyski też z ciekawości wczoraj luknełam na allegro ale wszystkie były w granicach 300 a to chyba trochę dużo jak za przyjemność na 3 mc przytnajmniej dla mnie.Ale może jeszcze będą jakieś dobre oferty z używanymi jeszcze masz czas jak by nie było:tak:
 
reklama
Guziczek znalazłam jedną tanią ale jest odbiór osobisty Śląsk :sorry: zobaczymy czy mi wyślę bo nawet z przesyłką to taniuśko wyjdzie :tak: tylko pewnie zanim odpisze to sprzeda :cool: a z poznania właściwie nic nie ma :no: te co są pewnie drogo zejdą ;-)



ciekawa jestem czy jutro urodzisz :-D ale jakby co szybkiego i łatwego porodu ci życzę :tak:

moje małe odpowiada 30-31 tygodniowi wiec dużo mi aż tak nie zostało przeraża mnie to :szok:
 
Do góry