reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Gosia a ty bylas u lekarza? bo miałas isc nie? czy mi sie pokićkało coś??? wiesz jaka płeć siedzi w brzuszku? pewnie znowu przeoczyłam twojego posta:/ \
 
reklama
Gosia a ty bylas u lekarza? bo miałas isc nie? czy mi sie pokićkało coś??? wiesz jaka płeć siedzi w brzuszku? pewnie znowu przeoczyłam twojego posta:/ \
Ilonka idę w czwartek :) wiec nic nie pisałam jeszcze ;-)

w poniedziałek muszę jechać na pobranie krwi itd :cool: ale mi się nie chce :sorry:

choinka i się zastanawiam kiedy powinnam zrobić ten odczyn coombsa zapomniałam się gina pytać boję się że on zapomni o tym i przeoczę odpowiedni tydzień ....:sorry:a odbiło mi się o uszy że w 28 tygodniu się go robi
 
Ostatnia edycja:
Gosiu no widzisz jakie wredne baby w tych sklepach a powinno się przymierzać takie rzeczy bo jak jest za dyzy ucisk to jest niedobrze a jak za mały to już w ogóle do d..... Dobrze ze sobie zmierzyłaś i wybrałaś odpowiednie....

Ilonka to naleśniki zrób albo placki ziemniaczane chyba najłatwiejszy obiadek i nie ma za dużo pieprzenia:-):-)

Tego coombsa ja tez nie miałam....
 
Hej laseczki!! widzę żę przez weekend nastąpiło wyposzczenie na forum:-D:-D:-D ale ja się nie odzywam bo też nic nie pisałam:-p:-p nadal 2 w 1 co oznacza że jestem przeterminowana niczym serek homogenizowany:szok::eek::-D:-D oczywiście jestem bombardowana sms'ami i telefonami czy już jest czy jeszcze nie... matko jacy ci ludzie niecierpliwi..:-D moja Zoha chyba lubi efektywne wejścia ( a może raczej wyjścia:-D)... dziś super mgła i nawet nie widzę z okien bloku obok, w ogóle nic nie widzę...:szok::szok: tylko słychać odgłosy tramwajów...

Gosiu daj znać jak tam po twojej wizycie, czyw iesz już kto mieszka u ciebie w brzuszku:-)
 
Guziczek- umyj okna:p hehhe pobiegaj po schodach...może cos sie ruszy:p
ja tez nic nie pisałam bo nikt nic nie pisał:p hahah
w ogole w niedziele zdychałam po sobotniej imprezie... eh nigdy więcej... zartuje:)
 
reklama
ilonka ja mieszkam na 13 pietrze i jak mam mycć okna to mi się słabo robi:szok: a poza tym jak taka pogoda do d i zaraz zacznie padać to bez sensu a po schodach wchodze raz dziennie na 13 i dupa nic sie nie rusza:eek: ja już nie wiem... może naleze do grona tych dziewczyn co porod sie zacznie ale mala sie nie przecisnie i bedzie nieplanowana cc boje sie tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry