reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
pogoda faktycznie ekstra była:)za to laskom podobało się jak cholera,bo poszłyśmy po kartofle,a lało jak z cebra, więc wszystkie kałuże były ICH ludy jak na debilkę na mnie patrzyli...bo of course zero parasola i innych takich,a laski były mokruteńkie:))))))))))))a jakie urajcone z bananami wracały:))))))))tylko kiedy te buty im wyschną:crazy::crazy::crazy::confused::dry::sorry2::-D
 
czesc laseczki ja tylko wpadam na chwilke bo zaraz uciekam do pracki moze dzis jak znajde chwilke pomiedzy górrrrrrrrrrrrrrrą prasowania a sprzatniem to wpadne a jak nie to wszystkim miłego i spokojnego weekendu zycze:tak::tak::tak:
 
ale tu cicho nikt nie zaglonda:szok::szok::szok::szok::szok::szok: ja z pracki wocilam posprzatałm teraz obiad gotuje a potem mega prasowanko:tak::tak::tak: pada jak nie wiem co z reszta u nas to nic nowego:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

pozdrawiam
 
Ja wczoraj się narobiłam w domu jak głupia wysprzątałam pokoje ..... wszystkie lumpy przebrane co do jednego ułozone i te małe Emili.... wydania mam uszykowane 2 wielkie wory a dopiero co przebierałam jej a już sie tyle uzbierało :szok: swoje ciuchy przebrałam i butów to z 10 par wywaliłam :-D a dziś mam lenia w tą pogodę na spacerze byłam chwilkę a tak to się lenie na wyrku i oglądam tv jak nigdy :szok:

Gosia a dalo by sie jeszcze cos z tego co wywalilas uratowac????????
mysle o Zosi w tej chwili i jej mamaie Justynce bo one pilnie potrzebuja ubranek;-)
 
reklama
worki po Emilce jak napisałam uszykowałam do wydania ale moge dać dla Zosi :tak:

a ile ma Zosieńka teraz :confused:bo mam jeszcze troszkę mniejszych ubranek miały być dla kuzynki ale już jest tak obdarowana że nie chce :no:no i gdzieś miałam stojak chicco ten zwykły może komuś się przyda :confused:........reszta już wrzucona do pojemnika z odzieżą :sorry2:

kurcz eto to co masz jak mozesz to zostaw wszystko sie przyda naprawde Zosia ma teraz 10 miesiecy bede ci bardzo wdzieczna Justynka i Zoska napewno tez:tak::tak::tak::-:)-(
ja jak bede w polsce to pojade do niej bo Kubala tez cos obiecala wiec spora paka znow bedzie:tak::tak::tak::tak: jak bys ten stojak znalazła to bedzie super:-D:-D:-D
 
Do góry