reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
mam nadzieje ze taka-mama mnie nie zabije ale buszowalam na sierpniówkach i wynazlazlam takie info:-D:-D:-D:-D:-D



Wiadomość od TakaMama:

"Wczoraj o godz 14.30 urodził się Konrad, ma 3570, poród przebiegł szybko, czujemy się dobrze, pozdrawiamy wszystkie kobietki, buziaki
Monika"


Gratulacje :tak:

Gratulacje i czekamy na focie!!!!!!!!!!!
 
to opowiadaj co tam u ciebie??????????????;-)


Przeszłam horror bo lekarz podejrzewał że serduszko mojej fasolci nie bije, ale w sobote sie okazało na USG że wszystko wporzątku, ale zamiast tabletek dostaje zastrzyki na podtrzymanie, jutro jade do lekarza i też jutro ide ostatni dzień do pracy a potem tylko bede pracowała w niedziele po 5 godzin:):-) Cierpie na bezsennoś bo wogóle nie moge spa i okropnie boli podbrzusze wieczorami:-(
 
Przeszłam horror bo lekarz podejrzewał że serduszko mojej fasolci nie bije, ale w sobote sie okazało na USG że wszystko wporzątku, ale zamiast tabletek dostaje zastrzyki na podtrzymanie, jutro jade do lekarza i też jutro ide ostatni dzień do pracy a potem tylko bede pracowała w niedziele po 5 godzin:):-) Cierpie na bezsennoś bo wogóle nie moge spa i okropnie boli podbrzusze wieczorami:-(

no to ladnie cie nastraszyl zeczywiscie:crazy::crazy::crazy: a te zastrzyki to długo bedziesz brala?fakt nie ma co ryzykowac z praca dzidzia ważniejsza:tak::tak::tak::tak:
 
hallo hallo

u nas dzis cudownie, moje dziecko mega kochane :-) Chyba chciało mi nocke zrewanzowac :tak: (wczoraj dokładnie o 23 obudzil sie i nie chcial za chiny spac, ani w lozeczku ani w naszym lozku, na rekach marudzil... :baffled: i zasnął dopiero o 0.30) Teraz juz spi i mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z rozrywki ;-)

pinka - ja boli krzyzowych nie mialam, bo generalnie moj porod to pestka, ale za to teraz moje plecy wołają o pomoc :szok:

No,ale lepiej nie narzekac, zawsze moze byc gorzej. Na wakacjach nad morzem poznałam pare z 5 letnią coreczką (niepełnosprawną), ktora w 4 mc. zycia dostała udaru mozgu... Masakra, mowie wam. Niedawno wyrwali małej wszytskie zeby, bo z powodu ciaglego zarzywania lekow wszystkie jej sie pokruszyły. Mała nie chodzi, nie mowi, i chyba nie rozumie za duzo. A oni mimo wszystko mają usmiech na twarzy, Mama Marysi mowiła, ze bywają kryzysy, ale teraz zyją tylko dla niej i to jej sie poswiecili. To była dla mnie lekcja... Az mi wstyd narzekac.

slowiczek - mi pozostaje tylko drzemka, bo kawki nie znosze:no: Kuba spi mi jeszcze 2 razy dziennie wiec czasami skorzystam i ja ;-)

gosia - bylas u lekarza? Bo u mnie w przychodni jest jakas nowa baba w recepcji (ale chyba tylko na czas urlopow) i nie za bardzo sie orientuje co i jak... ale jak bardzo chcesz to jutro moge isc tam osobiscie... na pewno wyciągnę od nich ten nr :tak:

julia - no to ładnie, a raczej nieładnie :no: Ale wolisz zastrzyki od tabletek? To ty twarda baba jestes!
A masz jakies fotki swoich pociech? Pochwal sie :tak:

taka mama - gratuluje !!!! Trzymaj sie i odezwij niedlugo! :tak::tak::tak:
 
ANKA byłam ostatnio na promienistej usuwać nadżerkę i wszyscy bardzo chwalili lekarzy (ceny nie bardzo:)ale w końcu takie usg to jednorazowa impreza,a spece podobno v gut:) i zazdroszczę też bym se zrobiła 3 córeczkę:)ale to musiałoby być niepokalane poczęcie:)
KUBALA na Lwa jest DAMED jest jeszcze coś????bo jak do DAMEDU to nr do rejestracji jest taki: 61 877 9345, a jak nie o Damed to sorka:))))))))))))))))))))
GOSIA a próbowałas jej oczka przemywać naparem z ziela świetlika?moim laskom zawsze pomagało:)
 
czesc czołem

u nas nadal o.k. odpukac :tak: Nocka spokojna, teraz znowu Kuba spi, generalnie luz...

biedronka - dokładnie o to mi chodziło :tak: Dzięki!

gosia - no to fajnie, ze juz lepiej :tak:

reszta poznanianek - pobudka :tak::tak::tak:
 
reklama
Hejo:-D:-D:-D:-D

kurcze lae mam ciemno w domu:szok::szok::szok::szok::szok: tak pada ze nie wiem i znów cały dzien w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: normalnie mam depresje przez te pogode mówie wam nic nie robie w chacie syf balagan a ja tylko przed kompem i z mała sie bawie nic wiecej:no::no::no::no::no:

ale dzis musz esie wziąsc bo jutro piatek wiec na zakupach bedziemy to nic nie zrobie a weekend do pracy,wiec nie bedzie mi sie chciało


Wiecie co za rok najdalej za półtora wracam z mała do polski:tak::tak::tak::tak::tak::tak: huraaaaaaaaaaaa otwieram swoj mały biznesik a moje kochanie zobaczymy albo zostanie z nami albo wróci jeszcze dorobic na zaliczke bo mieszkanie chcemy kupic,nie macie pojecia jak sie ciesze rok tak szybko zleci jak nie wiem:-D:-D:-D:-D:-D bo juz mam dos tej pogody tu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kubala- twoja mały budzi sie jeszcze w nocy na jedzenie???????? ile ma drzemek w ciagu dnia 1 czy 2???????
Gosia- kurcze jesli chodzi o oczka malej to musisz to sprawdzic koniecznie bo zapalenie spojówek tez mze byc odczynem alegicznym u mnie tak było i okazało sie ze mam alergie na nabiał:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ide po kawusie:-D
 
Do góry