reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

cześć laseczki.
W końcu troszkę luzu. I normalna rzeczywistość. Mąż w pracy, ja w domu z dziećmi. Choć już przyzwyczaiłam się do rozgardiaszu...a tu taka cisza. Goście powyjeżdżali i jakoś mi smutno, pomimo, że roboty więcej.
Może teraz znajdę czas aby powklejać foty znad morza i z imprezki.

Qrczę Gosia ale czad z tymi oklulistami...a może wieczorem do oddziału pomocy medycznej i wydębić skierowanie do szpitala....bo tak nagle???:crazy:
 
reklama
Jarzebinka- ty jeszcze na wakacjach czy juz po?

jeszcze jestem na wakacjach - nad morzem do 14, potem 3 dni w domku i do 25 u moich rodziców, czyli 3 tygodnie urlopu .......:tak::-D:tak: potem na ostatni tydzień sierpnia sprzedajemy małego do drugich dziadków i mamy w planie obejrzeć sobie ze 3 mieszkanka, może cos sie uda ......... :tak::-D:tak:

Gosia, wspołczuję z tym okulistą :szok: , ja też muszę z małym sie wybrać, i mam nadzieje, że we wrześniu będzie juz po urlopach ... powodzenia

miłego ...... :tak::-);-)
 
czesc i czołem kluski z rosołem:-D:-D:-D:-D:-D:-D


mała spi tatko okupuje toaletę a ja mam chwilke na BB dzis taka jakas zakrecona chodziłam chyba przez te pogode:rofl2::rofl2::rofl2: mam nadzieje ze jutro bedzie ładnie bo musze isc z mała do miasta pokupowac jej pare ciuszków bo niektóre miedzy innymi spodnie bo nogawki jak woda w piwnicy za krótkie:sorry2:alez ona ronie jak nie wiem:happy::happy::happy:..
Chłopina zrobił mi dzis niespodzianke ...............po pracy pzryjechał z bukietem kwiatków :tak::tak::tak: jak ja lubie takie niespodzianki hmmmmmmmmmmm........

a wy gdzie???????????? pewnie juz spicie co????????????
 
Dzieki Dziewczyny za podpowiedzi. zapisałam sie na Promienistą, mam nadzieję że będę zadowolona.
Co do 3 dzidzi to planowana. Planowałam dziewczynkę, ale jeszcze do końca nie wiem czy się udało. Jak na razie niby tak to wygląda - tzn jąderek nie widac ale w sumie to nie wiem czy się udało. Mam nadzieję że na tym 4D uda się podejrzec bo jak na razie szczętnie ukrywa maleństwo co ma między nóżkami.
 
reklama
Do góry