reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam

może godzinke ustalimy pozniej :tak:
Ja proponuje Malte, jest duzo miejsca, plac zabaw tez jest :tak: Chociaz wiem, że niektórzy wolą gdzieś indziej się spotkać. Mi to w sumie obojętne, bo wsiadam w auto i jestem :tak: Ale na Cytadeli chyba nie ma żadnego placu, co?

A pogoda jednak ładna :tak::-) Oby jak najdłużej bo w sr. nad morze jedziemy :tak:

Miłego dzionka zycze :tak:
 
reklama
cześć mamusie, ja po wczorajszej wizycie 2cm rozwarcia delikatne skurcze, czyli nic nowego, termnin na 1.08 więc jeszcze tydzień :tak:
czuje się ok

dziewczyny, czy wrzucacie zdjęcia na zamkniętym? a jak się tam dostać? kto jest naszym moderatorem?

widze, że szykuje się spotkoanko :-) pozdrawiam was moje kochane pa pa
 
dziewczyny, czy wrzucacie zdjęcia na zamkniętym? a jak się tam dostać? kto jest naszym moderatorem?

widze, że szykuje się spotkoanko :-) pozdrawiam was moje kochane pa pa

na zamknietym też jest galeria, ale ta na otwartym jest pełniejsza ......... :tak::-D:tak:

na spotkanko też zapraszam ...... :tak::-D:tak:

a napisała P. moderator ......:tak:
 
cześć mamusie, ja po wczorajszej wizycie 2cm rozwarcia delikatne skurcze, czyli nic nowego, termnin na 1.08 więc jeszcze tydzień :tak:
czuje się ok

dziewczyny, czy wrzucacie zdjęcia na zamkniętym? a jak się tam dostać? kto jest naszym moderatorem?

widze, że szykuje się spotkoanko :-) pozdrawiam was moje kochane pa pa


naszym moderatorem jest Jarzebinka;-)a na watek zamkniety maja dostep tylko wybrane osoby ,które udzieleja sie tu już długo i czesto:tak::tak: takze osoby nie wtajemniczone sie tam nie dostana:no::no: chyba ze z czasem zostana zapisane do listy i zgłoszone do Anilasu:-D:-D:-D

no to trzymamy kciuki jeszcze 8cm:-D:-D:-Dposprzataj jeszcze troszke seksik na dobranoc i juz:tak::tak::tak:


a tak wogole to witam:-):-):-):-):-)

kubala- mozesz zajrzec na watek o alergii?:-p:-p:-p
gosia- mam nadzieje ze sie rozkreci i pomalutku zacznie sama dreptac:tak::tak:no wlasnie Gosia jak jest na cytadeli??? dobre miejsce na spotkanie?
jarzebinka -moze byc 15 jak dla mnie;-):-)a my mamy słoneczkao:tak: nie takie jak wczoraj ale jest milo:-D to czekamy na wiadomosc o nowym mieszkanku;-) i trzymamy kciuki
slowiczek - a ty gdzies pofruneła:-D:-D:-D:-D

wpadne jeszcze do was bo mam focie do powklejania ale najpierw cos zjem:sorry2:
 
cze pikne
ja na sekundke...
w Poznaniu jestesmy juz od wtorku w koncu,ale jeszcze w sierpniu lub we wrzesniu jade do mamy,
Od wczoraj Hania chora,obudzila sie po drzemce z temp.dochodzaca do 40 stopni.Ma zaczatki anginy,wiec i wymioty sie zdarzaja:baffled:.No i antybiotyk.


Pozdrawia Katka
 
pinka - o.k. już zaglądam :tak: Fakt dawno tam nie byłam :no:
To pewnie jak sie spotkamy to mala juz bedzie dreptac :tak: Moj to mały tchorz, nie chce sie puscic i juz. Stoi sam tylko jak sie zapomni ;-)

jarzebinka - ciezko teraz znalezc cos fajnego... moi tesciowie szukają nowego mieszkanka (ale na ratajach). Obecnie mieszkają na 4 p. i powoli im już ciężko. No i jakos kiepsko na razie z tymi ofertami... no chyba, ze nowe... ale np. na Polance nowe 2 pokojowe - stan deweloperski kostuje 400 tys. Kompletnie sie nie opłaca :no: Lepiej juz dom wybudowac :tak:

taka mama - no to jeszcze troche... :tak: A moze uda sie i tobi dotrzec na spotakanko z dzidzą. Taki maluch to i tak ciągle spi ;-)

katka - cos mi sie wydaje, ze ten poznan cos wam nie sluzy :no: biedna mala... zrowka zyczymy!!!!

gosia -a ty w pracy?
 
no i skoro fruwasz slowiczku,pomyslnych wiatrow;-)
z Hania lepiej... od popoludnia nie goraczkowala:-),wprawdzie jest cala w takiej kaszce,takie maciupienkie krostki i nie wiem czy to uczulenie na kolejny antybiotyk czy potowki:confused:

i mam pytanko i prosbe zarazem
czy mozecie polecic kogos dobrego,wiarygodnego,do remontu,chodzi o polozenie kafelkow,szpachlowanie,wywalanie scian itp.?
bede wdzieczna za info.

pozdrawia Katka:ninja2:
 
reklama
słowiczek - to życze i Tobie i sobie ładnej pogody nad morzem :tak: Duuuzzzzo słonka i samych przyjemności ;-)

katka - ja Ci podam jedennr tel. alejutro, bo nie moge teraz znalezc. Facet to solidna firma, ale z czasem u niego kiepsko (bo tyle ma roboty) no i dosc drogi... ale mozna spr.

ja na dzisiaj juz sie zegnam... Kubek spi a ja kąpu kąpu i pranko musze zrobic :tak: To słodkich snow ;-)
 
Do góry