reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

dzień dobry kochane :-):-)

wczoraj zamontowali mi szafy w garderobie więc wpadam w wir układania wszystkiego, tak strasznie się ciesze!!:-D:-D koniec z kartonami:-D:-D

słowiczku słooooooneczka :-):tak::tak:

gosia a jak tam koleżanka, urodziła?

buziaczki moje drogie :)
 
reklama
witam juuuuuuuuuuuuuuuż piatkowo i bardzo słonecznie ..... :tak::-D:tak:

jak będzie pogoda spacerowa to Cytadela może być, bo jak pisze Gosia, można i usiąść i pospacerować i zaliczyc plac zabaw :tak::-D:tak:

Katka, ja ma numer do jakiegoś gościa, od koleżąnki, u której on robił, i ona była zadowolona, ale podam wieczorem bo mam w domu ...... :szok: jak cenowo to nie wiem, ale zadzwonisz i popytasz ...... :tak::-D zdrówka dla Hanusi

Kubala, my akurat na Rataje wogóle nie patrzymy :szok: , ale wydawało mi się,że właśnie tam jest sporo ogłoszeń, ale może akurat nie takie co pasują Twoim teściom :tak: my Grunwald, względnie Jeżyce bądź Winogrady, a najlepiej Marcelińska .......:tak::-D

i wróciło Latoooooooooooooooooooooooooooo :cool2:

słonecznego dzionka :cool2:
 
NO TO CYTADELA TAK??????????????????????

SłOWICZEK- szerokiej drogi ,pieknej pogody ............wypoczywaj ile sie da:tak:

u nas dzis pada 2 dni słonca z trzeci deszcz:sorry2::sorry2:no ale coz takie uroki:tak::tak::tak::tak:

a kto jeszcze bedzie na spotkaniu bo ja rozumiem ze jak narazie to

ja
jarzebinka
kubala
gosia-moze???
i...............................?? kto jeszcze?
 
no własnie kto? Katka bedziesz w tym czasie w poznaniu? Slowiczek pewnie okresli sie jak wroci :tak:
A reszta poznanianek????
 
no to pisze ...
blabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla bla

ja o ile bede w Poznaniu,to zjawie sie.Dostosuje sie do godziny i miejsca.Nawet szczerze wole Cytadele niz Malte.Wiec spoko.Postaram sie zapamietac,3 wrzesnia:cool2:.

Kurde Hania sie budzi,a jeszce chcialam tyle napisac...
blabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla blablabla bla

buziam WAS
 
! aloha!
dopiero teraz odkryłam ten wątek a jestem na bb od 2 lat:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

oczywiście jestem mamą z Poznania, (od paru miesięcy z Przeźmierowa:-D)
 
! aloha!
dopiero teraz odkryłam ten wątek a jestem na bb od 2 lat:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

oczywiście jestem mamą z Poznania, (od paru miesięcy z Przeźmierowa:-D)

Pinka już mi to z ust wyjęła "lepiej poźno niż wcale" :tak::-D:tak: ale witamy serdecznie i zapraszamy do czestych odwiedzin oraz na spotkanie Poznanianek

3 września, o godz 15.00 ?????? na CYTADELI zbiórka przy dzwonie ?????

a wiecie co zrobiłam, poprostu blondynka ( nie obrażając nikogo ) odebrałam wywołane zdjęcia od fotografa i chciałame je z tyłu opisać datą, aby było wiadomo kiedy i gdzie, wzięłam sobie czerwony żelowy długopis i do dzieła, odkładałam zdjęcie na zdjęcie i cholera poodbijały mi się napisy na zdjęciach , wyglądają jakby były opieczętowane na czerwono :szok: ................. chyba muszę je wywołać jeszcze raz, na 52 tylko 8 uratowanych .............:szok:
 
reklama
Do góry