reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

a co tu tak cicho dzis?

przyznaję sie bez bicia,że jak wracam po pracy do domu, to juz popołudniem rzadko otwieram komputer i tak to wygląda ......

Moze ustalmy cos wstepnie, niech kazda z nas poda 2 daty, ktore by jej ewentualnie pasowały :tak: Mi po 1.09 pasuje każdy dzień... :tak:

mi też bardziej pasuje początek września, bo na końcowce sierpnia sprzedaję dziecko do dziadków i mamy w planie pooglądać kilka mieszkań....... ale początek września może być ...:tak::-D:tak:

a ja tak ogólnie to ja mam bardzo mało prasowania, czsem koszule męża pod krawat i swoje i tyle a reszta .... sama sie układa ...... :tak:

Gosia, jak miło,że stomatolog bez bólu........ mi zostały dwie wizyty:baffled:, ale babka sie pochorowała i zostały przesuniete na wrzesien ....... :baffled:
 
reklama
witam sie:-D:-D:-D:-D

jezeli o mnie chodzi to do 4 wrzesnia nie ma problemu bo 5 tego juz wyjezdzamy wiec pakowanko:-D:-D:-D

jarzebinka- czyli jak rozumiem tamtego mieszkanka kupic sie nie udało?:no:

gosia- jak tam zab? juz ok? aaaaa i powiedz jak tam mała i sprawy smoczkowo-nocnikowe:-):-):-)
 
ja narazie nie podaje daty bo tylko w ostatniej chwili będę wiedzieć czy przyjdę czy nie :zawstydzona/y:


Pinka mała w nocy się budzi ale nie wiem czy to wina smoczka czy co :baffled: już mam dość czasem bym chciała jej dać żeby spała ale jak już tyle jest bez niego to może w końcu zapomni i będzie lepiej :tak: a może to przez to że śpi teraz sama w pokoju :confused::dry:

a co do nocnika to ciężko ciężko :sorry2:

ja tez próbuje małej pomału nie dawac tyle smoczka i jak jade na sapacer to najpier próbuje by zasneła sama bez smoka jak nie da rady to jej dam a jak nie potzrebuje to nie daje i czasami sie tak zdarzy ze wcale smoka do spania ni ewezmie ale w wiekszosci przypadków jeszcze go szuka............

a co nocnika to ja od wczoraj zaczełam raz zlała mi sie na dywan a drugi raz na kolana:-D:-D:-D:-D:-D i jaką rodoche miała glajda jedna:tak::tak::tak::tak:


moze jej brakuje tego smoka i dlatego tak sie wierci????????raczej napewno bo u nas tez tak jest jak malej wyjme smoka jak tylko zasnie to po kilku godzinach w snie zaczyna go szukac po poduszcze jak nie znajdzie to oczyska wielkie:szok::szok::szok:

ale nabazgrałam heheh

a jeszcze musze sie wam pochwalic ze moje dzieco wczoraj calyy dzie probowało stac same bez trzymanki no i super jej toszło:-D:-D:-D nawet minute udało sie jej ustac;-) oby tak dalej to moze roczek przedepta:-D:-D:-D
 
Zobacz załącznik 86726

Dzień dobry Poznanianki:tak:... te mieszkające w Poznaniu i te poza Poznaniem ;-)


Ja dziś w domku bo moja mama w szpitalu jechała na poważne badanie i już się boję :baffled:

Będzie dobrze ! Bądź dobrej mysli kochana :-)
Zobacz załącznik 86727

Cześć kobitki ;-)


Ja już w końcu po wizycie u dentysty :szok: na szczeście nic nie bolało nawet mogłabym spać na fotelu :cool2: jeszcze 2 zęby do zrobienia ale to juz nie pilnie zrobie jak kasa będzie :tak:jak na taką przerwę ponad 2 lata nie byłam u dentysty to i tak nie jest źle co :no::confused:

Ja własnie wczoraj byłam u mojej dentystki :-) Dwie szyjki bez znieczulenia :baffled: Jakos tak mam, że w "gebie jestem mocna" i wytrzymuje ten ból :-) Jeszcze dwie jakies male dziurki mi zostaly, usuwanie kamienia, wybielanko i finito :-) Jak na ponad roczna przerwe to i tak nieźle.
Tak sobie pogadałysmy z Pnia doktor i poleciła mi niezłe miejsce na odpoczynek dla całej rodzinki. Tutaj możecie zobaczyć jak tam jest - ... THERMAL PARK BE�E�OV� � Relax all inclusive ...

Ja byłam dzis u fryzjera ponad 2 godz.

A co do prasowania to ja nie znosze tego robic i szkoda mi czasu na to. Staram sie wieszac pranie tak zeby nie było pogniecione i piore na specjalnym programie. Prasuje ewentualnie moje bluzki (ale to krotko przed wyjciem) i niektore ciuszki Kuby. A Tomek nie lubi prasowanych rzeczy :tak:

tricolor - a jak tam altanka, gotowa?

No i co z ta fryzurka ? Nie pochwalisz się ;-):-)

Z tym prasowaniem to mamy tak samo:-) Tylko reczniki prasuje po wypraniu i chowam do szafy, ale inne rzeczy to dopiero przyd kozystaniem z nich. Szkoda czasu na prasowanie bo i tak potem trzeba chociaz delikatnie "przegnieść" przed załozeniem:baffled:

A altanka juz stoi :-) Musze jeszcze malowanie dokończyć bo wyglada strasznie taka laciata. Jeszcze duzo roboty przede mna, ale jako ze to lubię nie narzekam:-)

Buziaczki !
Zobacz załącznik 86728

Miłego dnia :-)
 
jarzebinka- czyli jak rozumiem tamtego mieszkanka kupic sie nie udało?

tamten domek nie wypalił ... trochę było szkoda, ale jak teraz o tym myślimy to może i dobrze - 40 km. to jednak nie tak mało, paliwo podrożało więc .... :no: teraz szukamy mieszkania w Poznaniu, najlepiej po lini autobusu 82,:tak::-D co byśmy wydali na paliwo będzie na czynsz, a i wygodniej, szczególnie zimą, zamykamy chatkę jedziemy do rodziców i nie martwimy się,że nie palone i rury rozwali :tak::-D

czyli proponuję 2 albo 3 wrzesień, a jakie miejsce ..........................
 
kurcze ale goraco dzis mamy wlasnie wrociiłysmy ze spaceru i jestem cała mokra:tak::tak::tak:

mnie tez 3 ci pasuje;-) mysle ze jka bedzie ładna pogoda to gdzies w parku- plac zabaw??by dzieciaki mogly sie wyszalec a jak bedzie padac czego nie przewiduje:sorry2:to nie wiem gdzie:no::no:
 
słuchajcie co sie stało wykompalam mała i poszła do swojego łozeczka ja patzre a ona z jednego konca na drugi przeszła bez yrzymanki!!!!!!!!!!!!!!!!!! a raczej przebiegła a ja nie wiedzialam co mam robic czy ja lapac czy stac cicho w ostaniej chwili sie złapala bo by wyrżneła o szczebel ale jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!! az sie poplakalam prawie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


gosia- jak tam twoja mama wszystko ok?
 
reklama
witam ...

czyli 3 września o godzinie ................ w miejscu .............
SPOTKANIE POZNANIANEK
ale godzina popołudniowa ??? może być już 15.00 to najwyżej urwe się z pracy :tak:

a pogoda dzisiaj mało ciekawa - będzie padać czy nie ???? :szok:

pozdrawiam :cool2:
 
Do góry