reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Oj to chyba bym musiala jeszcze jakis namiot dostawic obok ;-)

jakoś byśmy sobie poradziły, :tak::-D a tak serio to pomalutku trzeba byłoby się zabrać, za ustalanie terminu i miejasca spotkania....czekam na propozycje ....

a dzisiaj świeci śliczne słoneczko i takiego słonecznego dzionka Wam życzę ...

pozdrawiam .... :cool2:

a co z tą Cutadelą... idziemy czy nie ??? razem czy osobno ???
 
słonko swieci, ale zimno... :crazy: przynajmniej na razie. Ja juz nie moge sie doczekac czw. bo podobno upały zapowiadają :tak:

co do cytadeli to mi w tym tyg. kompletnie nie pasuje, ale na przyszły moze bym cos wykąbinowała. Chyba, ze na dziełke albo nad morze pojade...

miłego dzionka!!!
 
witam:tak:

no u nas tez pogoda nie ciekawa wczoraj słoneczko dzis juz nie ma:no::no::no:no cóz ale narazie nie pada i to warzne kurcze ja mam tyle prasowania ze nie wiem:confused: czy prasowac cały dzien po troszku bo mała mi nie da??:sorry2: czy zostawic sobie na wieczor i z mała strzelic se drzemke:-D:-D:-D

super widze spacerki sie szykuja oj ja tez bym tak chciala.................

musze uciekac bo mała w pampera nawaliła:szok::szok::szok::szok::szok::szok: ale sierdzi a fujjjjj:szok::baffled:
 
cześć mamusie :-):-)

jeszcze 2w1 ;-):-) jutro kolejna wizyta i pewnie do rozwiązania tak często będe chodziła dam znać co i jak :tak::tak:

buziaczki
 
PINKA mogę Ci moje rzeczy do prasowania podrzucić??? Ja akurat nie mam czasu bo domek maluję a poza tym w niedzielę moje żelazko postanowiło przestać ze mną współpracować:baffled::-);-):-p:-p:-p


:no::no::no::no::no::no:

ja juz troszke poprasowalam jak mała nakarmie to dalej musze to dzis zmeczyc bo kolejne wyprałam:baffled: czemu nikt nie wymyslił ubran jednorazowych?????????????

p.s to namów chłopa na nowe żelazko ja swojego namówilam i teraz nowiutkie:tak::tak::tak: ale i tak mnie sie nie chce prasowaccccc:sorry2:

taka mama- a to juz nie duzo ci zostalo czekamy na relacje czekamy:tak::tak::tak: moze podaj mi numer telefonu na pv dasz znac jak i co ok?

a co tu tak cicho dzis?
 
pinka -cisza, bo wszyscy wzieli przykad z Ciebie i prasują :-) Zartuje oczywiscie :tak:
Ja byłam dzis u fryzjera ponad 2 godz. Mały na słuzbie i dopiero wrocilismy. Teraz Tomek go kąpie a ja nadrabiam zległości przy kompie ;-)

A co do prasowania to ja nie znosze tego robic i szkoda mi czasu na to. Staram sie wieszac pranie tak zeby nie było pogniecione i piore na specjalnym programie. Prasuje ewentualnie moje bluzki (ale to krotko przed wyjciem) i niektore ciuszki Kuby. A Tomek nie lubi prasowanych rzeczy :tak:

Pinka własnie patrzyłąm na Twoj suwaczek co do wakacji... chyba sie miniemy...:-( bo ja 25.08 wylatuje. Mam nadzieje, ze uda mi sie załapac na spotkanko :tak:

taka mama - pewnie nidługo juz synek sie wykluje i przyjmiemy do naszego grona nowego poznaniaka :-) Powodzenia kochana jakby co...

słowiczk - fajnie masz z tym malowaniem... ja uwielbiam takie roboty :tak: Na działce ostatnio malowałam płot i bawiłam sie przy tym jak dziecko ;-)

tricolor - a jak tam altanka, gotowa?

milego wieczorku, spadam uspic małego a pozniej jakas kolacyjka :tak:
 
kubala-no co ty nie bedzie cie na głownym spotkaniu :szok::szok::szok::szok::szok:to nie mozliwe protestuje tak byc nie moze:no::no::no::no::no::no:
dawaj foty nowej fryzurki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosia- to dobrze ze nic cie nie bolalo:tak::tak:i racja jak na dwa lata to malusio ubytkow:tak:
 
reklama
i ja sie witam... :tak:

gosia - trzeba byc dobrej mysli :tak: Trzymam kciuki!

pinka - ja bym bardzo chciała byc na spotkanku, moze jakos uda nam sie to pogodzic :tak:

Moze ustalmy cos wstepnie, niech kazda z nas poda 2 daty, ktore by jej ewentualnie pasowały :tak: Mi po 1.09 pasuje każdy dzień... :tak:
 
Do góry