reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hey hey hey

kurde gosia zaraziłaś mnie... ;-) teraz mnie ząb boli :-( ale pewnie niedługo przejdzie :tak:

Własnie usypiałam Kubale... cierpliwosc czasami trace... powiedzcie, ze wy tez czasmi, bo inaczej zwariuje ;-) Normalnie jakby sie szleju najadł przed spaniem ;-)

Byłam dzis w miescie, pustki jak nic. Chyba wszyscy wyjechali... ja tez miałam na działke jechac, ale ta pogoda taka sobie...

gosia - co do spacerku to kiesy chcesz :tak:
pinka - cos czuje , ze spotkanko bedzie mega wesołe :tak: Oby tylko wypaliło i nikt nie nawalił :tak:
 
helol:-),
ja mam wolne na calego.Hania juz spi i pospi do rana,bo nie spala w ogole w dzien.Zuzka z ciocia u kinie.
Moja Hania tez zalapala sie na darmowego Hiba.
Gosia - ja tez w kolko musze latac za Hania:baffled:.Ale zauwazam poprawe w jej zachowaniu przy przejsciu przez ulice,juz nie wyrywa reki,no! prawie zawsze i cierpliwie czeka na chodnik.
Co do spacerku,spotkajcie sie teraz i umowicie sie od razu na za 2 tygodnie..hehehe,bo bede w Poznaniu wtedy.
Slowiczek - czujesz sie juz lepiej?
 
alez tu cisza po południu zapanowała fiufiu


spokojnej nocki do jurta jak mi sie uda to zajrze bo sobota to dla mnie prrrrracujacy dzien hehe:tak::tak::tak:
 
dzień doberek

6.30 a ja przy kompie... Kuba jezdzi swoimi autkami juz od 30 min :-( Taką mi dziś niespodzianke zrobił i wczesnie się obudził... byłoby o.k. gdyby nie to, że wczoraj siedzieli u nas sąsiedzi i pozno poszłam spac. No, ale coz... pewnie pozniej nadrobie zaległości w spanku :tak:

Miłego dnia kobietki zyczę :tak:
 
hallooo
co tu taka cisza od rana? ja juz po drzemce, teraz wysłałam synka i tate na plac zabaw :tak: a sama leniu****e ;-)

Szkoda, ze taka nieciekawa pogoda dzisiaj, ale najwazniejsze, ze nie pada :-)
 
gosia - no to dalyście czadu :tak: Prędzej czy pozniej sie nauczy ;-)

A my dzis na obiad do mamy :tak: a pozneij na spacerek nad malte.

Lece, pa pa :-)
 
witam popołudniem ...... :tak::-D:tak:

pora na kawke i słodkie .... :tak::-D:tak:

ja dopiero usiadłam i mam chwilke dla siebie, rano zakupy, potem obiadek i już szykowanie kolacji, bo znajomi zajrzą :-), tatus zabrał małego i byli w centrum, popatrzeć na "sypialnie dla pociągów " i na lodach, zachaczyli przy okazji o muzeum motoryzacji, więc mały szczęśliwy ..... :tak:


Gosia..... ale pachnąco ..... :tak:


PS. a co do spacerku na Cytadeli, to może ten tydzien, wtorek-środa tak po 15.00 ???????
przyjemnego popołudnia :tak:
 
co do spacerku to ja już odpadam cały tydzień idę do pacy oprócz niedzieli :baffled: i to na 11-12 do 19-20 lub na 6:00 do 15-16 zalezy czy na rano czy popołudniu ja wybieram ale wolę popołudniu ze względu na oduczanie małej od smoka w nocy sie budzi a ja nie wyspana choć jest coraz lepiej ;-):tak:

a ewentualnie początek nastepnego tygodnia pon-środa, bo wtedy mi jeszcze pasuje, bo potem jade na urlop :tak::-D:tak: choc i niedziela mi wyjatkowo pasuje, bo mąż ma akurat dyżur w pracy więc jestem sama.... a reszta jak wygląda czasowo .......:tak::tak::tak:
 
reklama
cześć!
Ale weekendowa posucha:-)

Ja wczoraj byłam cały dzień nieprzytomna, bo o 4 wstałam i na plener pojechałam. Ale pogoda była do bani, więc natchnienia na ciekawe fotki też nie było...
Mąż zaczął wczoraj budowę domku dla dzieci na podwórku, więc mu wszyscy pomagamy, dzieci więcej oczywiście przeszkadzają...ale nóżkami przebierają i już doczekać się nie mogą.

Co do spotkania na razie na mnie nie liczcie:-(. W piątek wyjeżdżamy. Ale postaram się na te spotkanie "główne" pojawić.:tak:

pozdrawiam i miłej niedzieli.
 
Do góry