reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej Dziewczyny :-)
Kubę dzis obsypało, wiec jednak byla to trzydniowka :tak::tak::tak: nawet nie wiecie jak sie cieszę, a najbardziej to z tego, ze sie wstrzymalam z antybiotykiem, choc bylo to ryzykowne, ale jednak intuicja nie zawiodla ;-)
to teraz będziecie się ukrywac na watku zamkniętym kobitki? :-p;-)
 
reklama
natak - nieee :no: w zadnym wypadku nie bedziemy sie ukrywac.

To dobrze, ze juz lepiej :tak: Ja tam tez jestem przeciwna antybiotykom :no:
 
laseczki, a skąd Wy jesteście????sorka, że pytam, bo pewnie pisałyście:zawstydzona/y: pinka jak rozumiem zza graniy;-)a reszta laseczek????
 
Zobacz załącznik 85695

Co za beznadziejna pogoda, brrrrrrrr:wściekła/y:Z domu sie wychodzic nie chce. Mam nadzieje, że sie wypogodzi bo czekam na stolarza, a jak bedzie padac to nie przyjedzie. Zreszta odklada ten przyjazd juz od miesiaca:wściekła/y:

Ide włoski wysuszyc i uciekam. Piszcie, zebym miała co czytac jak wrócę ;-):-)

laseczki, a skąd Wy jesteście????sorka, że pytam, bo pewnie pisałyście:zawstydzona/y: pinka jak rozumiem zza graniy;-)a reszta laseczek????

Sercem z Ławicy, cialem z Zakrzewa;-):-D
 
cześć kobietki :-):-)

ja szaleje, normalnie energia mnie rozpiera, a to znak że poród się zbliża:tak::-) zdecydowaliśmy się kupić nowe łóżeczko, bo to które chciałam pożyczyć nie było w najlepszym stanie, wię wczoraj pojechałam kupić, sama!!, kupiłam, zapakowałam do samochodu, wniosłam do domu i uwaga!!! rozłożyłam!!! sama i jestem z siebie bardzo dumna;-):-D:-D, wczoraj też skończyli mi altane wię umyłam okno i drzwi:tak:, a dzisiaj będe przenosiła rzeczy do szafy na altanie, a za kilka dni będe miała w końcu garderobe więc pozbęde się w końcu tych kartonów stojących w całym mieszkaniu!!!:-):-) ale mam radoche ;-);-);-):-D:-D:-D
termin mam na 1sierpnia wię musze się streszczać, ale i tak się ciesze, bo do małego jest już wszystko!!!!

buziaki moje drogie, miłego dzioneczka:-):-)
 
tricolor - chyba sie wypogodzi :tak: Upałow nie beedzie, ale generalnie jest o.k.

taka mama- tylko zebys zdazyla z tym przenoszeniem tych rzeczy ;-) Ja tez tak mialam przed porodem i po dniu, ktory spedzilam w centrum handlowym na szalonych zakupach - urodziłam :tak:
 
Pinka, kubala, nata, jarzebinka - dzięki, potwierdziłyście tylko moje obawy co do zarazków i tłoku. Jeżdżę z Wiktoria na działkę, tam mamy rozlożony taki basen 1,10 m głęboki 4 m szeroki, więc wody wystarczy. Myślałam tylko, aby Wiki mogla z innymi dziećmi poprzebywać. Ona w parku zaczyna gadać po swojemu do biegających (tudzież tarzających się ) maluszków, więc skoro ja tak te dzieci interesuja, to czemu nie spędzać z nimi więcej czasu. Na basenie odkrytym w Poznaniu to chyba z 10 a może i więcej lat nie byłam....
Biedronka - jestem z grunwaldu. między Arena a parkiem Wilsona:tak:
taka mama - niezla agentka z Ciebie!
 
Gosia - sale zabaw tro kojarze tylko w centrach handlowych, niestety...:-(
Natomiast latem wiele się dzieje na dworze, np. w parku Wilsona w niedziele po południu sa koncerty, pokazy taneczne dzieci z pobliskich szkół, wystepy poznańskich zespołów tańca ludowego, towarzyskiego, czasami orkiestry, raz też widziałam pokaz walk.
To jest kierowane głównie do dzieci przedszkolnych i szkolnych, ale czasami (kolory + muzyka) nawet mój mały urwis na chwilę się zainteresuje.
 
reklama
hejka



Biedronka- ja z Grunwaldu ale obecnie UK:tak:
tricolor- ty juz nie merudz jak jeden dzien popada to nic sie nie stanie ;-):tak: u mnie leje cały czas prawie:cool::-D:-D:-D:-D
takamama- no to rzeczywiscie poszalałas jak ty wniosłas to łózeczko co??? no ale to znam ja dzien przed pordem to dywany po kolanach wyczysciłam pranie zrobiłam okna wyczyscilam itp..... hehe
Antylopka -pewnie ze kazdy by chciał dziecko do ludzi wypuścić ale ona jest jeszcze za mała na takie baseny a juz wogóle na jeziorka jakies:sorry2:
jarzebinka - a ty gdzie sie podziewasz? wystraszyłas sie awansu czy co?:-D:-D
Gosia- i jak tam smoczus??
a moje dziecko wyobrazcie sobie juz pieknie chodzi za jedna rącze moze pod koniec lipca uda sie jej zrobic pierwszy kroczek????

a gdzie reszta nowych mam sie podziewa co?
 
Do góry