reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello

my dopiero wstałysmy:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ale sie wyspalam no:tak::tak::tak:
u nas słonce za chmurkami ale 13 stopni jak narazie po sniadanku mykam na zakupy bo w lodowce ONLY swiatlo:-D:-D:-D
wczoraj farbowałam wlosy i jak mała mnierano zobaczyła to szok:szok::szok::szok::szok::szok::szok: dotykała i sprawdzała co to jest potem jeszcze pasma se walne:tak::tak::tak:


ok mykam do usłyszenia pozniej
 
reklama
cześć mamuśki :-):-)

PINKA 13stopni czy ty chcesz żebym zawału dostała, u nas żar leje się z nieba, normalnie nie ma czym oddychać, nogi mam popuchnięte jak baniaki, chyba się do ciebie wybiore.. ;-);-):-)

julia nie denerwuj się zobaczysz jak szybko nabierzesz wprawy, ani się obejrzysz a będziesz śmigać na kasie jak migi wojskowe, a kody będziesz miała w jednym palcu, uwierz weterance:tak::tak:
 
a szefowa twierdzi że jak na to że nigdy nie miałam nic wspólnego z handlem to i tak mi super idzie

no widzisz, początek a szefowa juz Cie doceniła, więc jeszcze troszke cierpliwoći i bedziesz obeznana we wszystkim ..... bedzie dobrze :tak::-D:tak:

dzięki kobietki za miłe przyjęci , postaram się zaglądać częściej :-):-D:-)

myślę, myślę ..... :tak::-D

ani się obejrzysz a będziesz śmigać na kasie jak migi wojskowe,

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale zgadzam sie z ta tezą :tak::-D

a ja dopiero teraz bo w pracy mam inwentaryzacje i brak czasu na cokolwiek, jeszcze jutro i na razie koniec, potem tylko wyjaśnienie braków i luuuuuuuuuzik :tak: i oczywiscie jutro nie wyskocze z pracy na zakupy jakie miałam w planie, ale cóż może zrobie po drodze po małego do żłoba :tak: i od dzisiaj do niedzieli jestem sama :tak: M pojechał na kwaterke przed obozową :-D a za tydzien jedziemy do nich rodzinnie powczasować :tak::-D
 
halo, halo :-):blink:

dzień dobry .....:tak::-)

czyżbyście już odpoczywały weekendowo ???? a do 15.00 jeszcze trochę czasu zostało .......:tak::-D:tak:
 
hello laseczki:)nie bardzo wiem, co u Was słychać,bo tak się rozpisałyście, ze za chińcory ludowe nie nadrobię:)poza tym nowych laseczek tu od groma:)cudownie:)
ja tylko z pytankiem...nie wiecie może gdzie kupię w pozaniu rowerek 16" i hulajnogę???znaczy chodzi mi o jakieś sklepiki albo któraś może była w jakimś markecie i akurat dostrzegła jakiś super hiper extra cool":))))))))))))))))))))))
 
hello laseczki:)nie bardzo wiem, co u Was słychać,bo tak się rozpisałyście, ze za chińcory ludowe nie nadrobię:)poza tym nowych laseczek tu od groma:)cudownie:)

hello, hello, :tak::-D:tak: a Ty pewnie jak zwykle jak po ogień i na wszystko brak czasu :tak::-D:tak: nie wiem czy super hiper ale w Auchan był spory wybór sprzętu do jeżdzenia :tak::-D:tak: w Realu jest pusto

a wogóle to gdzie reszta laseczek, umwiały sie tam któreś na spacerek nad Maltą i co ??????? bo ja dzisiaj się wybieram, jeżeli któraś była by chetna to zapraszam, ja będę koło Maltanki ok. 15.10 ZAPRASZAM
 
Zobacz załącznik 84447

Witajcie dziewczyny !

Fajnie Jarzebinka, że masz czas na spacerki nad Malta. Zazdroszczę. Mnie czeka dzien w ogrodzie, ale nie na leniuchowaniu tylko doprowadzaniu do porzadku tego co przez tydzien sie nazbierało czyli koszenie trawy, obcinanie przekwitnietych paczków itp. No jest troche tego. Oczywiscie bardzo to lubie i relaksuje się rewelacyjnie, ale czasami czlowiek by chciał tak po prostu nic nie robić ...

Miłego dzionka. :-)
 
Zobacz załącznik 84447

Witajcie dziewczyny !

Fajnie Jarzebinka, że masz czas na spacerki nad Malta.

czas jak czas :tak::-D ale jak przychodzi sobota to mi sie absolutnie nic nie chce robic :tak: jak dla mnie najpierw powinna byc niedziela a potem sobota :tak: ja dopiero w niedziele mam wene na jakiekolwiek prace domowe :tak::-D:tak:

Witam w sobotni wieczór i dobranoc mówie, bo smutno mi dzisiaj:(

przytulam :tak::tak::tak::tak::tak: następnym razem sie uda ( jeżeli o to chodzi ???)
 
reklama
witam witam , jakby co to narazie czytam , bo musze się troszkę zorientować co i jak , ale penie niedługo się wdrożę :-):-):-)


 

Załączniki

  • Ptak,papa.gif
    Ptak,papa.gif
    10 KB · Wyświetleń: 62
Do góry