reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
No lekko niejest, nauka kasy, kodów, ważenia, cen i do tego upierdliwi klienci co chcą wszystko na już, natychmiast:(
 
No lekko niejest, nauka kasy, kodów, ważenia, cen i do tego upierdliwi klienci co chcą wszystko na już, natychmiast:(

nie denerwuj sie doskonale cie rozumiem najważniejszy to spokój bo jak sie za duzo denerwujesz to wszystko sie plonta z czasem sie nauczysz daje ci 2 tygodnie i jak stara handlara bedziesz:tak::tak::tak: zobaczysz

a w jakim sklepie pracujesz
 
W spozywczym, to jest mały sklepik, ale od piątku mam już być sama a nieznam jeszcze wszystkich cen i kodów, a klienci się wkurzają:(
 
to wez teraz jak sa dziewczyny popisz wszystkie ceny i kody na towarach albo pometkuj nalepiej to ci pomoze ja tez tak zawsze robiłam jak zmieniałam sklep:tak:
 
Pinka25 większość mam porobione, ale zawsze idzie mi wolniej od szefowej czy jej córki bo one w tym siedzą 8 lat a ja 2 dni i klientom to nie pasuje że wolniej stukam, a szefowa twierdzi że jak na to że nigdy nie miałam nic wspólnego z handlem to i tak mi super idzie
 
Zrób sobie taka plakietke z napisem "dopiero sie uczę.prosZe o wyrozumiałośc", albo cos w tym stylu to może inaczej klienci na Ciebie spojrzą :)
 
reklama
Do góry