reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Cze :)
wrocilismy tydzien temu,opaleni i wypoczeci;wakacje sie udaly,pogoda rowniez.Na cale 2 tygodnie pobytu tam,na plazy nie bylismy w przedostatni dzien,bo lalo i w ostatni,bo lalo i wyjezdzalismy z samego rana:cool2:.
Ja zabiegana.I w rozjazdach nadal.We wtorek jade na koncert do Berlina,a w srode do mamy do Warszawy,na tydzien lub dwa.


Pozdrawia Katka
:ninja2:
 
ja już nie aż tak w biegu,bo wolne już mam:))))))))))cały lipiec i sierpień i w sumie wresień też:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))i Kiniusię staram się naprowadzić na właściwą drogę, czyli zrezygnować z pieluchy na amen:)))i hulajnogi nie widziałam w marketach w ogóle:((((((((a moze znacie jakiś sklep taki se w mieście, gdzie dostałabym hulajnogę?????
 
a w selgrosie nie ma???????
w Dziwnowie widzialam taka jedna,rozowa,pewnie Ewie by sie spodobala:cool2:..hyhy

a 3mu to sie nie spi o tej porze?;-)
bo ja sie objadam, caly czas mi malo a zaraz pekne...
 
katuś ja w selgrosie że niby jak???
a hulajnoga to dla Kini ma być na imieniny:))))))))))))))))
a dla Ewy na urodziny bike:))))))))))))
smacznego widzisz i się nie podzieliłaś:no::no::-p:-p:-p
 
Biedronka - jak jutro sie spotkamy,to mozemy podejsc do Selgrosu,bo ja mam karte do tego sklepu...
A my dzis prawie caly dzien bylismy w zoo.Bylo bardzo fajnie.Teraz odpoczywamy.
Pozdrawia Katka
 
reklama
Do góry