reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Zobacz załącznik 84208

Melduje sie, że jestem i juz mnie nie ma ;-) Mam troche pracy więc długo tu nie zabawie.

Witam kolezankę z Przeźmierowa :-) Można powiedzieć, że mam do Ciebie "rzut beretem" z Zakrzewa :-D

Nie wiem czy to prawda, ale cos mi mąż mowił, że w tym tyg temp ma przekroczyć 31 stopni C. W takim wypadku wyjazd nad jeziorko jak najbardziej wskazany. Unikajcie tylko nadmiaru slońce, żeby udaru nie dostać ;-)

Miłego dnia.
 
cześć mamusie, melduje się :-):-)
też słyszałam, że ma być tak gorąco, aż strach się bać:szok::szok:
witaj dziunia, ja też z okolic, i to dalej niż Przeźmierowo:tak::-)
buziolki moje drogie, miłego dzionka, a zapowiada się gorący, lody, kapelusze i zimne napoje w ruch....
 
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no dziewczyny wy sie tak nie chwalcie tym sloncem tylko dajcie troszku co??????? u nas lato w tym roku jest okropne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie to co w tamtym upaly byly:tak::tak::tak:

pozdrowionka
 
Pinka dla Ciebie i rodzinki

bo u nas faktycznie jest ciepełko i słonecznie, ifaktycznie ma byc niezły upał bo dochodzący do 40 stopni, więc mamy się czym dzielić :tak::-D:tak:

Dziunia, Przeźmierowo też witam serdecznie :tak: Zapraszam do częstych wizyt :tak::-D

takamam, a już podejrzewałam, że Ty może na porodówkę się wybrałaś :tak: a wogóle to kiedy ta wyprawa ... w sierpniu ....
 
jarzebinka termin mam na 1 sierpnia, w piątek ide na wizyte i USG zobaczymy, pewnie już na 100% dowiem się co i jak, ale powiem wam, że im bliżej porodu tym bardziej zaczynam się bac... ale co tam już innego wyjścia nie ma ;-);-):-D:-D
 
kurcze od dzis postanowiłam malej podawac takie normalne obiadki no wiecie nie zmiksowane i za chol...........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie chciła zjesc plula jak nie wiem a ja myslałam ze zawału dostane wiec skonczyło sie zna zmiksowaniu wszystkiego;-)


kurcze pamietacie od kiedy wasze dzieci jadły tak normalnie?? nie papki??
moja wszystko wcina np jak dam jej jabłko czy chleb czy ciastka to zje bez problemu a obiadu nie:no::no::no:

jarzebinka -dzieki za słonce:-):-):-):-):-) a jak tam sprawa mieszkania:confused::confused:
julia- az tak zle bylo? opowiadaj:tak::tak:
 
reklama
Do góry