reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej Jarzebinka i reszta dziewczyn oczywiście :-)

Jarzebinka skożstałam z Twojego zaproszenia i równiez z Poznaniankami sobie popiszę :-)

Miłego wieczorku przed Tv życzę ( no bo chyba wielbicielki piłki nożnej tutaj są ;-) )
 
Witam moje drogie panie widze ze ja melduje sie jako pierwsza:-):-) wlasnie staram sie uspac mała by spokojnie zjesc sniadanie;-)i przygotowac sie na wyjscie do miasta musze kupic małej warzywka:tak:i miesko:-D
wczoraj bylismy z mała w palmiarni kurcze obrywał waszystkie kwiaty jakie jej sie nawineły:-Daz musiałam ja odciagac bo by nas wywalili jeszcze hehe :-D:-D:-D
potem wkleje kilka foci:-D

kurcze te weekendy tak szybko mijaja ze nie wiem:szok::szok::szok: człowiek nie zdąży odpocząc.....wy tez tak macie??
pozdrowionka dla wszystkich
 
a zapomniałam napisac ze co do watku zamknietego to teraz czekamy az nam go otwarza:-);-)
a co do moderatora to jest nim Jarzebinka

dziekuje:-)
 
Hej Jarzebinka i reszta dziewczyn oczywiście :-)
Miłego wieczorku przed Tv życzę ( no bo chyba wielbicielki piłki nożnej tutaj są ;-) )

witam, witam i tutaj :tak: a mecz oglądałam, z mniejszym lub większym zanteresowaniem, ale wynik mi sie podoba :tak::-D:tak:


a zapomniałam napisac ze co do watku zamknietego to teraz czekamy az nam go otwarza:-);-)
a co do moderatora to jest nim Jarzebinka

dziękuję, dziękuję :tak: mam nadzieję,żę sobie poradzę, jakby co to będę wołała o pomoc ....... pomożecie prawda ???? :tak::-D:laugh2:

Pinka, a dla mnie weekend też jest za krótki :laugh2:

pozdrawiam
i miłego tygodnia życzę :laugh2:
 
reklama
Do góry