reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
a co tu tak cicho dzisiaj???????????????????
gdzie są dziewczyny?

na zakupach, na zakupach ...... :tak::-D

Ale numer kobitki dzisiaj przeleciał nam bocian nad domem a w sobote u teściowej - tak było na Damianka

oooooooooo ............... czyżby ktos starał sie o rodzenstwo dla Damianka ????? :tak::-D bo ja od tego miesiąca zabrałam sie do roboty :tak: ale efekt pewnie marny, bo sie jakos tak nie składało,to życie jest troszke bardziej skomplikowane, niżby sie wydawało :tak::-D teraz czekam na urlop :tak:

a gdzie nasza Gosia ???? czyżby w pracy ????? a czy Ona też czasem nie pojechała nad morze na wypoczynek ???? :tak::tak::tak:

miłego wieczorku :tak:
 
Hej kobitki

ja wlasnie piore potem smigamy na spacer kupic malej radio grajace bo wczoraj jej sie spodobało ale mie juz kaski zabrakło:happy2: a wieczorem dostanie Hustwke od tatusie ale bedzie jazda bo ona az kwiczy jak sie buja:-):-) wczoraj sprzatalam i prasowałam do 12 stej:tak::tak: i juz jest balagan:szok::szok:


a co tam u was?????????????
 
jarzebinka a stramy się , staramy ale dopiero od 9 czerwca więc zobaczymy

zobaczymy, zobaczymy, ale życzę sukcesu II kreseczek :tak::tak::tak:

a co u nas.... od dzisiaj przez lipiec mały chodzi do zastępczego żłobka, zobaczymy popołudniu jakie wrażenia, rano było nawet nawet :-p ale w zeszłym roku jak tutaj chodził to nie bardzo mu się widział ten żlobek, więc zobaczymy :tak::-D:tak:

pogoda jest śliczna, ciepełko, słoneczko :-D tylko trzeba w pracy siedzieć :szok: może popołudniem pojedziemy nad wodę, zobaczymy czy będą chęci i jak zdrowie małego, bo coś zaczyna kaszleś i smarkotać, więc nie wskazana byłaby zabawa nad wodą :tak:

papaśki....:cool2:
 
cześć mamusie, przepraszam, że się nie odzywałam, ale mój komp odmówił posłuszeństwa!! i przez tydzień byłam bez, dzisiaj przyszedł informatyk, bo sama nie dawałom już sobie radym i w końcu mam kompa :-D:-D:-D, niestety cały system trzeba było zainstalować od nowa więc mój komp jest pusty, jutro będe wgrywać programy, nadrobie też zaległości pozdrawiam serdecznie :-):-)
 
reklama
Do góry