reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam:-)
Dziękujemy za miłe powitanie:-):-)Wanda choinkę masz super:-)My mamy w tym roku sztuczną:-(A z Twojego patentu napewno skorzystam w przyszłym roku:-)
Katasia fajny taki prezent na gwiazdkę.My nie mamy niestety swojego mieszkania tylko wynajmujemy:-(
Pozdrawiam wszystkich:-)
 
I ja witam mamusię i Grzesia!

coś mi ciągle nie podrodze na ten wątek ale jak dziś nadrabiam zaległości to i tu kukam.
Wanda fajna choinka. U nas katrin też sztuczna, ale taka gęsta i bardzo nam się podoba. Pierniczki z choinki znikają w zastraszającym tempie:happy2::confused:. Całe szczęście, ze popiekłam ich więcej, więc na bierząco uzupełniam.:-);-):-)
Ja już prezent pod choinke dostałam. Stoi na podwórku i czeka. Autko. Hehe, jeszcze Wam się nie chwaliłam...zdałam na prawko za pierwszym razem.:tak:Było cholernie ciężko. Ale mam to za sobą. Czekam teraz na dokument i wio nach Poznań.
Ciekawe jak tam Bierdona? Katka masz jakieś wieści od niej?

My na święta nigdzie nie jedziemy.Dość już jazdy mamy...
I to tak w skrócie.
Pozdrawiam.
 
Witam:-)
Słowiczek gratuluję zdania egzaminu za pierwszym razem:-)Ja też już swój prezent dostałam:-)Laptopa:-)Mój osobisty nie muszę już czekać aż komputer :-Dbędzie wolny:-DU mnie nie ma kto jeszcze zjdac słodkości z choinki:-)No chyba że mój mąż:-DDlatego poczekam z ich powieszeniem;-)
 
A to kawałek naszej choinki...:-)
spa0180ew7.jpg
 
Witam wszystkie "poznańskie" mamy i dzieciątka!!!!!!!Mam nadzieję, że przyjmiecie nas do swojego grona!!!!!!Dla mnie niestety święta mają średni urok ponieważ cały czas myślę o tym, że od lutego muszę wrócić do pracy a moją ukochaną Kruszynkę oddać do żłobka!!!!!Serce mi pęka na samą myśl o rozstaniu ale co zrobić takie życie!!!A w sumie to powinnam się cieszyć, że mam w żłobku miejsce!!!
 
Witam Dońkę z bobaskiem:-):-):-)Ja miałam być w pracy już w ten piątek,ale idę na wychowawczy bo nie mam co z Małym zrobić.Muszę znalezć jakąś pracę dodatkową a najlepiej w domu,bo inaczej nie wyrobimy finansowo.:-:)-:)-(A jest ciężko.Niby jest tyle ofert ale trochę podpadające.Może któraś z Was dziewczyny ma coś sprawdzonego...może jakaś znajoma tym się zajmuje...Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam serdecznie
 
Dziękujemy za powitanie :-)!!!Rozumiem, że u Ciebie opcja żłobka odpada, my niestety nie mieliśmy wyjścia, bez mojego powrotu kiepsko byłoby finansowo. O jakimś zajęciu dodatkowy nie słyszała, ale to zależy czym się chcesz zająć, może jakieś tłumaczenia wchodzą w grę w tym temacie pewnie byś coś znalazła. Trzymam kciuki i napisz czym chciałabyś się zająć to łatwiej będzie!!!!!!!
 
Opcja żłobka odpadła dlatego,że tam gdzie mieszkam nie ma poprostu miejsca:-(A nie będę wozić Grzesia na drugi koniec Poznania.Mogę zapisać ale na przyszły sezon dopiero.Mogę robić wszystko,ale tumaczenia nie wchodzą w grę:-(
 
reklama
hello laseczki jutro mam frei,więc se kukam:))))))))))))
po 1 to pyt do katki co robisz jutro??????????????????????????????????????znaczy jakie masz plany,jak mąż pracuje i takie tam????
słowiczek miło Cię widzieć i Was wszystkie laseczki i jarzebinkę i leyne i nowe mamucie i katasie no cudownie ale tera lece łeb farbić:))))))))))))))))))pozdro 4 alles
 
Do góry