reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

A ja leyna,chyle glowe,ze odwage co do zakupu.Niestety u nas jest takie choe przeswiadczenie,ze chlopiec lalka/wozkiem nie oze,ale dziewczynka juz samochodem nawet tak:eek:.W koncu,to jest zwykly etap rozwoju,a nie jakies upodobania...

łojej, normalnie mi głupio :zawstydzona/y: wiesz Katko, to chyba żadna odwaga... ja po prostu uważam, że nie powinno sie dzielić zabawek na: dziewczęce i chłopięce, bo - tak jak pisze Jarzebinka - dzieci potrzebują wszystkich dla prawidłowego rozwoju. aczkolwiek są zabawki, których Piotrusiowi nie kupię - to wszelkiego rodzaju pistolety. poza tym Piotruś jest na takim etapie rozwoju, że on nie wie co to płeć i czy "coś mu wypada robić czy nie". ja tam się ludzkim gadaniem nigdy nie przejmowałam. najważniejsze, żeby moje dziecko było szczęśliwe :tak:

Kkatasia to sie powinnaś cieszyć, że Sandra taka samodzilna i masz trochę czasu wolnego dla siebie :tak:

ech.. dzisiaj jest tak przymulony dzień, że wymiękam. ciśnienie miałam na poziomie 90/50 :baffled: po trzech kawach w końcu wzrosło "gwałtownie" do poziomu 100/60 :-p przerąbane być niskociśnieniowcem... choć z drugiej strony lepsze to niż wysokie ciśnienie :tak:

miłej niedzierli :tak:
 
reklama
Leyna - dobrze myslisz i tyle,dzecko jest najwazniejsze i jego szczescie tez.


U mmnie znowu rozrywka.Jestem od piatku z moimi dziewczynkami w szpitalu <obie rozwolnienie,temperatura,Zuzia dodatkowo wymioty - jest duzo slabsza,>.Przyjechalam na sobote i niedziele do domu,zeby odzyskac troche sil.Zaraz jade tam,znowu wymienic meza,bo on musi isc od pracy jutro.Nie wiem kiedy wyjdziemy.
 
witajcie kobitki!!!:-)

Katka dużo zdrówka dla Twoich dziewczyn i sił dla Ciebie. My przechodziiśmy to samo tylko na całe szczęście nie skończyło się to szpitalem.

Leyna bardzo dobry pomysł z prezentem.Podejżewam, że w przyszłym roku czeka mnie to samo.
W końcu udało nam się pojechac do dziadka na śląsk. Chociaż nie obyło się bez sensacji gorączkowo-żpłądkwych , ale zwallllllam to na nadmiar wrażeń.
Jutro ideziemy do żłobka i trzymajcie kciuki ,aby chociaż miesiąc pochodził.

Gorące buziaki dla wszystkich dzieciaków.
Mikołaj już niedługo będzie chodził.
Mamusie dużo sił i optymizmu.
 
witam serdecznie po weekendowo

Katka, dużo zdrówka dla Zuzi i Hanusi, oraz duuuuuuuużo siły dla rodziców, trzymajcie się dzielnie

mama benia, Ty właśnie póściłaś małego do żłoba, mój chyba się rozkłada, dzisiaj jeszcze poszedł, ale co będzie jutro - chyba znowu katar i kaszel, ale zobaczymy może popołudnia w domu wystarczą aby sie te cholerstwa pozbyć, tymardziej,że szkoda by było aby 6 nie poszedł, bo pewnie będzie jakaś atrakcja Mikołajkowa, może i Mikołaj?!?! a kciuki zaciśniete za zdrowie maluchów

Leyna,a co do lalki to jeszcze wyczytałam,że warto takową kupić, szczególnie jak dziecko boi się lekarza, to na lalce może ćwiczyć i przezwyciężać lęki, więc to naprawdę trafiony prezent.

a moje dziecko weszło chyba w etap wyimaginowanych zabawek-od wczoraj mamy kotka, który mieszka w szufladzie z ubrankami małego, wypił mleczko i poszedł spać

a wszystkim Poznaniankom życzę miłego dnia
pozdrawiam
Kasia
 
Witam.

Ostatnio stwierdziłam ze wartoby naszemu dziecku troche urozmaicić zycie i kupilam najzwyklejsze farbki-chciałam zobaczyć czy potrafi sie tym bawic. Byłam zaskoczona jak Sandzia szybko zabrała sie do malownia, musiałam jej tylko przypominać ze trzeba troche wody albo farby, bo czasami pedzel traktowała jak kredke idziwiła sie ze nie pisze (jak mowi Sandzia nie działa).
Zabawa byla super.

Dzisiaj robiłysmy wyklejanki- wycinalam z gazet rozne rzeczy a sandra smarowała klejem i przyklejała. Miała najwieksza radoche jak jej sie cos do palca przykleiło:)
Muszę wymyślać jakies zabawy bo przy takiej pogodzie najchetniej bym spała:(

Od jakiegos czasu Sandzia budzi sie w nocy dwa razy, czasmi muszę sie obok niej położyć bo inaczej przychodzi co chwila. Mam nadzieje ze to przejściowe, bo nie pamietam kiedy spałam 6 godzin bez wstawania.

Zdrówka dzla wszystkich dzieciaczków.
 
Witam mamusie i wszystkie dzieciaki.
kkatasia1 ja widzę po moim dziecku, ze najlepsze zabawki to te najprostsze czyli np pusta butelka po mineralnej.W przypadku starszaków farbki.
Jarzebinka dużo zdrówka dla Kacperka.Faktycznie przykro byłoby nie być w mikołaja w żłobku. Ciekawe czy u nas coś zorganizują.
Nasz mały ma ostatnio problemy z zasypianiem i tłumaczymy mu, ze mikołaj chodzi do dzieci, które grzecznie chodzą spać. Niewiele sobie z tego robi:-):-D:tak:a prezent już i tak kupiony.

Pozdrowionka dla wszystkich a zwłaszcza dla Katki wytrwania w walce z chorobą córeczek. Buziaki dla wszystkich maluchów.
 
Witajcie.
Od dzisiaj znowu eksperymentujemy z nauką siusiania-czyli Sandzia chodzi tylko w majtkach. Co chwilke pytam jej sie o siusiu i raz nawet byłyśmy w ubikacji żeby wiedziała o co mi chodzi. Wołałyśmy siusiu ale nie przyszło do kibelka tylko potem na podłogę, ale od rana zlała sie tylko raz.Dobre i to.
Niewiem czy moja metoda jest dobra bo zauważyłam ze jej mokre majtki nieprzeszkadzają, ale jak zrobi to przyjdzie i pokazuje ze zrobiła. Na nocnik nie ma mowy zeby usiadła,wydziera sie i wstaje.
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Buziaki.
 
witam serdecznie i o zdrowie pytam!!!

witam sie z Wami po 2 dniowej przerwie, dziecko mi sie jednak rozłożyło, ale dzisiaj go puściłam do żłobka, bo po pierwsze musieliśmy obydwoje być w pracy( ja chociaż na chwilę, załatwić bieżące sprawy), po drugie, obydwie dziewczyny, które czasem w takich sytuacjach opiekuja się małym dzisiaj nie mogły, co za pech, ale i mały już czuje się lepiej więc może ten jeden dzień mu nie zaszkodzi, a jutro ponownie będzie w domku,i w poniedziałek na kontrole do lekarza i okarze się co dalej, więc na Mikołaja poszedł, zobaczymy czy było warto, czy będą jakieś atrakcje!!!

kkatasia, a może spróbuj w ten sposób,że będziesz ją wołała na siusiu do łazienki, i albo też siadaj, albo puszczaj wodę, może ona podziała na małą i wtedy zrobi na nocnik ?!?!

pozdrawiam wszystkie poznanianki i miłego dnia, i obfitego w prezenciki?!?!?!?
 
reklama
witam po krótkiej przerwie!
ale nie wiele się tutaj wydarzyło?????
Katka, super,że jesteście w domku, "wszędzie dobrze ale w domku najlepiej" szczególnie jeśli wraca się ze szpitala, teraz już będzie lepiej

moje małe poszło dzisiaj do żłoba, ja jestem w pracy, ale teraz chyba mnie rozkłada choróbsko, a zwolnić się ciężko, koniec roku i pora na różnego rodzaju sprawozdania, podsumowania i plany na kolejny rok, więc huk roboty

jeszcze tylko aby słoneczko wyszło i dzień byłby jaśniejszy to by się lepiej pracowało

miłego dnia
pozdrawiam
 
Do góry