reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

helol
oto moja choinka z lekko przekrzywionym czubkiem,mala i na stole<dlatego malutka>,aby Haniutek jej nie rozniosla




witam nowe kolezanki

BIEDRONKO PSTRA,jestem jutro w domku,a co?:cool2:
no dobra chetnie sie spotkam i ksiazki Ci oddam :)
i Slowiczku,Tobie ksiazke wisze,jeszcze od ciazy....

a Hania obudzila sie wlasnie juz chyba setny raz.... oszaleje...
 
reklama
halo, halo!!! :tak:

witam WAS serdecznie poświątecznie a szczególnie nowe koleżanki i zapraszam do częstych odwiedzin,

ja dopiero dzisiaj, bo jak mnie w pracy pozbawili tydzień przed Świętami kompa, tak dopiero pewnie po Nowym Roku wróci do mnie, a teraz jestem u rodziców, to korzystam i się z Wami witam :happy2: i pozdrawiam, a urlop mam do 2 stycznia, więc odpoczywam

a Biedronka, święta chyba całe wolne miałaś ??? :shocked2:

pozdrawiam :cool2:
miłego wieczoru :-D
 
Witam dziewczyny:-)

Cos smutno sie tu zrobiło;-)Najpierw święta i nikt nie ma na nic czasu a teraz sylwester;-)
Wszystkie odpoczywają po swiątecznym obżarstwie:-D:-D

Pozdrawiam​
 
Witam serdecznie wszystkie mamy.
Jestem młodą mamą z Poznania i chętnie porozmawiam z innymi mamami. Pierwszy raz korzystam z jakiegoś forum dlatego sorry za błędy.
I mam juz parę pytań do mam starszych stażem. Urodziłam w listopadzie i do czerwca będę siedziała z małym Mikołajem w domu a potem prawdopodobnie żłobek. Cz któras z was może jakis polecić ( mieszkam na Piątkowie ) I co możecie powiedzieć na temat rotawirusów i szczepień. Mam szczepić synka czy nie ( lakarka mówi że tak , położna że nie ) A pierwsze szczepienia kupić 5 w 1 czy 6 w 1 szczepieniu
 
witam nową mamusię!!!!:tak::tak::tak:

co do żłoba na Piatkowie, to niestety nie mój rejon, więc nie pomogę, moje małe chodzi na Grunwaldzie; co do szczepień to ja szczepiłam pojedyńczo wg kalendarza szczepień i nic dodatkowego, więc też trudno mi coś o tym pisać,

Kacper poszedł do żłobka jak miał 20 miesięcy, pierwsze 2 chorował i tyle,( ale też tylko przeziębienia) potem były już tylko lekkie 3-4 dniowe przeziębienia w okresie jesiennym, jedyna rzecz z którą walczę na okrągło to katar, ale chyba winny jest 3 migdał, jedna laryngolog kazała wyciąć po ukończeniu 3 latek, ale w styczniu idę do innego lekarza i zobaczymy co ta pani dr powie.

a ponieważ zajrzę tu dopiero 3 stycznia,

chciałam WAM przesłać moc Noworocznych życzeń, aby kolejny rok był dla WAS łaskawszy i spełniły się wszystkie marzenia a maleństwa chowały się zdrowo​


miłego dnia
pozdrawiam
Kasia
 
Witam serdecznie wszystkie mamy.
Jestem młodą mamą z Poznania i chętnie porozmawiam z innymi mamami. Pierwszy raz korzystam z jakiegoś forum dlatego sorry za błędy.
I mam juz parę pytań do mam starszych stażem. Urodziłam w listopadzie i do czerwca będę siedziała z małym Mikołajem w domu a potem prawdopodobnie żłobek. Cz któras z was może jakis polecić ( mieszkam na Piątkowie ) I co możecie powiedzieć na temat rotawirusów i szczepień. Mam szczepić synka czy nie ( lakarka mówi że tak , położna że nie ) A pierwsze szczepienia kupić 5 w 1 czy 6 w 1 szczepieniu
Witaj:-)

Też mieszkam na Piątkowie i z tego co się orientuję są 3 żłobki.Moja siostra daje dziecko do żłobka Pod Lipami bo tam przyjmują dzieci już od 3,5 miesiąca.Jak narazie jest zadowolona i nie ma zastrzeżeń.Grupa jest 15 osobowa.
A co do szczepionki to moja pani doktor powiedzieła że jak nie daje Grzesia do żłobka to nie muszę szczepić.My tylko podstawowe szczepienia robimy więc też nic nie mogę powiedzieć.
 
cze piekne :)
Do nowych mam,nie znikajcie tylko na tak dlugo ,jak nam starym sie to zdarza ::dry:
Ja nie pisze,bo jakos czasu brak.U mnie bez zmian,co tydzien ajkas atrakcja zwiazana z Hania <dostala uczulenia i ma katar i zabkuje>.

PO swietach przytylo mi sie 2 kilo:baffled:,nie moglam sie opanowac ,ech te makielki.Co jeszcze,staram sie wczesnie chodzic spac,tzn.najpozniej o 22.No i skonczylam 29 lat:cool2:.Ale nadal jestem piekna,swieza,jedrna i powabna...:)

Dzis musze zakupic jescze rozne akcesoria na sylwka,Zuzia zamowila:balony,confetti,serpentyny...

Stefa - jestem z Rataj,wiec nie doradze;co do szczepien,zawsze korzystalam tylko z dawanych przez przychodnie. Co do rotawirusa - moja rada,ze jesli masz mozliwosc taka ,zeby dizecko zaszczepic,to szczep.Rotawirus,to cholerstwo straszne,a w zlobku na pewno to mozna zlapac.

Buziam Was,pozdrawiam i milej zabawy jutro.
Pozdrawia Katka:ninja2:
 
Cześć dziewczyny:-)
Coś tu ucichło ostatnio:confused:
Ja sylwestra spędzam w domciu z moim syneczkiem,bo mąż w pracy będzie:-(Więc chucznie nie będzie:no:
Po świętach tez przytyłam,bo teściowa tylko ciągle jeść mi kazala:tak:Ale dobrze,że juz w domku jestesmy:-)

Życzę Wszystkim szampańskiej zabawy i pomyślności w Nowym Roku2008:-)Oby dzieciaczki zdrowo rosły:-):-)

Kasia z Grzesiem
 
Cześć.
A ja byłam odcięta od Świata.

Katuś u nas OK.
Miałam dzwonić do Ciebie ale numer tel został w kompie a my byliśmy na wyjeździe...
Wszystkiego najlepszego !!!!Z drówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń!!!!

Na święta jadłam, jadłam i jadłam i nic nie przytyłam:baffled:

A to moje świąteczne dzieciaki.
imag0036it9.jpg


Spadam do kuchni pichcić bo jutro imprezka w domku z przyjaciółmi ze studiów.
Postaram się jutro tu wpaść.
 
reklama
Do góry