reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
helol
ja odespalam\spalam wczoraj od 20 do 7 dzisiejszego rana :)
imprezka byla lajtowa w domku,niestety Zuzia nei dotrzymala do polnocy i fajerwerkow nie zobaczyla.
W prawdzie ja budzilam jak chciala,ale nie dalo sie:cool2:
Slowiczek - slicznie Twoje dzieci razem wygladaja;snilas mi sie dzisiaj:cool2:
Biedronka - i ak tam faworki byly???

pozdrawia Katka
:ninja2:
 
heloł dziewczyny :tak:

sorki, że mnie nie było tak długo,ale iałam w domu szpital. teściowie przywieźli dodatkowy prezent z Krakowa, po którym wszyscy się położyli do łóżek. najgorzej dopadło Piotrka (temperatura 39,5) no i mnie - jeszcze trzyma mnie kaszel przeokrutny, ale już wstaję i się snuję po domu ;-)

witaj Stefa :-)
odnośnie szczepień. jeśli masz kasę i możliwość szczepienia na rotawirusy to szczep. ja nie szczepiłam, bo za późno się zorientowałam. szczepiałam za to na pneumokoki.
co zaś do szczepionek. ja szczepiłam Infanrixem IPV+Hib taką 5w1. uznałam, że nie warto kupować 6w1 bo akurat szczepionka przeciw WZW nie jest przestarzała. a to drugie ukłucie dziecko jakoś przeżyje :tak:
 
leyna - biedulko,zdrowka ; a juz myslam ze to Ty wtgralas w totka i pojechalas gdzies sie wygrzac i najesc winogron:cool2:.

katrinm - nie znam zadnej fryzjerki z piatkowa,bo chodze do.p.Angeliki z Rataj.Ale oprocz niej ,mozge polecic Ci moja zuzie,pieknie obcina wlosy swym zabawka:cool2:;-)

Co robicie jutro na obiad?pomysly mi tu dawac,migiem.
 
sorki, że mnie nie było tak długo,ale iałam w domu szpital. teściowie przywieźli dodatkowy prezent z Krakowa, po którym wszyscy się położyli do łóżek. najgorzej dopadło Piotrka (temperatura 39,5) no i mnie - jeszcze trzyma mnie kaszel przeokrutny, ale już wstaję i się snuję po domu ;-)
o rany...współczuję! Trzymajcie się i zdrowiejcie!!!

Poszukuję dobrego,w miarę taniego fryzjera:-)Najlepiej gdzieś na Piątkowie:-D
ja znam, ale niestety drogich i nie na piątkowie...Raz mąż fundował mi fryzjera i duuuużo zapłacił. Ale fakt, byłam zadowolona.


Co robicie jutro na obiad?pomysly mi tu dawac,migiem.
Ty lepiej pomyśl, co w sobotę zrobisz...no chyba, że te pierogi. Gaba strrrrrasznie je lubi...:-p
 
leyna - biedulko,zdrowka ; a juz myslam ze to Ty wtgralas w totka i pojechalas gdzies sie wygrzac i najesc winogron:cool2:.

no niestety, to nie ja wygrałam te miliony, choć się na nie napaliłam i rozdysponowałam podług potrzeb zakupowych (w myślach spłaciłam kredyt, kupiłam domek, samochód, poszłam do spa...) ;-)
ale cóż... nie mam szczęścia w grach, mam za to w miłości :-D

buziaki :tak:
 
reklama
Witam wszystkie mamy w Nowym Roku:-)
U nas pojawiły się kolki, więc mam trochę mniej czasu. Wielkie dzięki za informacje na temat żłobków i rotawirusów.
Wracając do kolek to teściowie przywieżli nam z Niemiec lek o nazwie Lefaxin ( prosiliśmy o Lefax ale pani w aptece podobno powiedziała, że to to samo ). Czy któraś z was słyszała o tym leku?
No i to dawkowanie : nie wiem jak mam rozumieć podawać przy każdym karmieniu ( karmię piersią ) skoro on jak ma te swoje ataki to wygina sie i chce ciągnąć z ,,cyca" co pół godziny. Nie chciałabym przedawkować ale z kolei teraz to mam wrażenie, że to raz działa raz nie
 
Do góry