reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

halo, halo!?!?!?!?!?

jeszcze chwilka i nas już nie będzie na tej stronie???!!!???

co to dziewczęta, końcówka roku chyba bardzo wyczerpująca, bo brak chwilki na BB????

pozdrawiam i życzę więcej czasu
 
reklama
Witam:)
Jestem mamą prawie 5 miesięcznego Grzesia z Poznania:-)Ale widzę że większość mam to weteranki już:-DI bardzo dobrze się znają:-(Czy przyjmą mnie do swojego grona.....

Pozdrawiam
 
Witam:)
Jestem mamą prawie 5 miesięcznego Grzesia z Poznania:-)Ale widzę że większość mam to weteranki już:-DI bardzo dobrze się znają:-(Czy przyjmą mnie do swojego grona.....

Witaj Katrin z Grzesiem :-)
pewnie, że przyjmujemy :tak:

sorki dziewczyny, ze ja niepisata ostatnio, ale mam straszną końcówkę roku:baffled: na nic nie mam czasu :no:
obawiam się, że przez jakiś czas to będzie normą :-(

pozdrawiam ciepło :tak:
 
cze kochane:-):zawstydzona/y:
przepraszam,rowniez,za to,ze tu nie zagladam,ale ni bardzo mam kiedy.
Hania tak swiruje ostatnio,ze na ogol wygladam i czuje sie jak rozgotowany agrest.Nie zdazylam odespac szpitala,a mloda nie spi w nocy,nie spi w dzien.Zrobil sie z niej straszny wrzaskun.Zabkuje,a to dopiero 2,wiec sobie wyobrazcie...Jak je usypiam,prawie zawzze zasypiam, pewnie pierwsza,po czym sie budze ok.21-22,odgruzowywuje chate,myje sie i ide dalej spac.Choc to nie ma sensu,bo,Hania zwykle od polnocy budzi sie co 20 minut,plaacze 15 minut,zasypia na 20 minut i tak w kolko.
Bylam ostatnio u neurologa;i mja reka nadal slanbiutka,mam ja oszczedzac,nie przeciazac:confused::baffled:,ciekawe jak,heheh;za 2 miesiace ,kolejna rehabilitacja pewnie,musi odpoczac od stymulacji...

katrinm
- witaj,wniesc troszke swiezosci w nasz watek,bo o za jarzebinka,kkatasia ja i reszta daje ciala:baffled:
leyna - rozumiem Cie doskonale;u mojego meza tez ostry sezon,codziennie chodzi na 12 godzn do pracy...

Pozdrawia Katka:ninja2:

 
Witajcie dziewczyny :-)

Oto wróciłam :-D:-D:-D A tak naprawdę, to mam bardzo mało czasu ostatnio i niezbyt często przed kompem siedzę :baffled: I stąd takie potem zaległości... :-(

W zasadzie to nawet nie wiem co mam Wam napisać... U nas wszyscy zdrowi, były jakieś małe przeziębienia i zachorowania, ale to już za nami... A co lepsze, pomogła nam homeopatia sama - tylko i wyłącznie, aż w szoku byłam, bo nie wierzyłam :-)
Do Świąt się szykujemy, jedziemy na całe do moich rodziców do Bydgoszczy, dlatego też choinkę już dziś ustroiliśmy... żeby choć trochę na nią się napatrzeć, bo pewnie po powrocie będzie już do rozbiórki pomału hehe :)
No nic, uciekam spać i pozdrawiam Was wszystkie gorąco :-)
 
Hej dziewczyny:-)Widzę że temat świąteczny wkroczył:-)Też dziś choinkę ubraliśmy bo wyjeżdżamy w tym roku na święta do teściowej.To pierwsze święta mojego Grzesia:-)A jaką minę zrobił gdy zapaliłam lampki na choince....pełne zdumienie..a pozniej głośny śmiech:-DI już jedna bombka na ziemi wylądowała bo strasznie ciekwski jest i musi wszystko dotknąć swoimi rączkami:-D

Pozdrawiam
 
Witaj katrinm, miło ze ktos nowy do nas dołączył.
My w sobote obchodziliśmy Sandruni drugie urodzinki, było bardzo fajnie, dmuchanie świeczek dwa razy (bo sie małej spodobało) potem szaleństwo z prezentami. Na szczęście wszystkie trafione, bo konsultowane ze mna:), tzn mówiłam co możnaby jej kupić. Najwięcej radosci miała z pluszaka Myszki miki i z pościeli z Myszka miki-odrazu chciała isc spac:) Generalnie impreza udana.

U nas mało przedświąteczna atmosfera bo mamy remont, wiem ze to wariactwo ale ja i tak na świeta do rodziców jade więc sie zgodziłam a poza tym nie ma innych terminów bo tylko wariaci robia remant na święta, no cóż coś za coś. Liczy sie aby być z rodziną w święta prawda? I tak też będzie. Mimo bałaganu choinka będzie tylko później.
Wkońcu będę miała kuchnie:) To taki w zasadzie dla nas prezent gwiazdkowy i nic wiecej nie chce.

Pozdrawiam wszystkich. Buziaki.
 
Witam :-)

Dopijam kawkę, więc zaraz mnie tu nie będzie... ale póki co...
Witam nową mamusię i jej synka Grzesia :-) Kochana, ja mam patent - na dole wieszamy same bombki plastykowe - też są ładne :-) A moje młodsze dziecko wpadło na pomysł rzucania bombkami... potem śmiała się tak złośliwie i szyderczo - normalnie mały diabełek :-D:-D:-D

A my w tym roku mamy świerka, niby ładny, ale do zeszłorocznej jodły może się schować... no ale cóż... ważne że ze swojego lasu, może nawet przeze mnie sadzona ;-)

A oto zdjęcie:
P1130187.jpg


P1130190.jpg


Dzieciaki nawet wyjęły stary łańcuch własnej roboty, którego nigdy nie zakładałam, ale żal mi było go wywalić :-D:-D:-D No to się doczekał :-D:-D:-D


Pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry