reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
natuska - bo musisz nakarmic jak najwiecej dzieci o one sie bleblaja a nie jedza a tu czas bo czasie spieszyc a potem przewinaca jak po obiedzieci zasnie to dupa musisz wziasc i przxewinac i potem juz nie spi ale ekipa jest fajna (pomagaja) wiec sobie radze żłobek ty si uparlas na to przedszkole oko poszukam roboty w przedszkolu pewnie bedzie inaczej ;p
 
Hello,
My niedawno do domu wróciliśmy. generlanie dzień zleciał szybko! Od rana na pocztę, potem przyjechała kumpela, potem kuzynka na kawkę, a potem mama:) Kochana wyprasowała mi dwie pralki, a ja w tym czasie machnęłam wszystkie okna i podłogi, kurze, ale jeszcze jest co robić:p Kuchnia mi została na szczęscie lodówka rozmraża się sama:)
Dzisiaj pokłociłam sie jeszcze z jakąs kobietą z allegro na maile, mnie wkur... na maksa,

Na-tuska
ściemniaczu taka policjanta w konia robić:p
Tygrynka a jak zapraszam na herbatkę! I wszystkie co mają ochotę też:)

Ja generalnie mam problem z jeżdzeniem, bo nie mam ani wózka, a jeszcze te zasrane remonty i tramwajem gdzieś jechać to jakaś katastrofa, nie mówiąc już o tym, że za chwilę odetną tramwaj bo zaczną robić dwupasmową grunwaldzka:(:szok:już w ogóle będę uziemiona!!!
 
tygrynka jak moj S bedzie to moze zajmie sie bartkiem i sie wybiore do gauganku ijak pojedzie cos robic do rpzezmierowa to wezme bartusia i tez przyleze ja tez cos bym kupilam dla malego bo sprzedawac nie bo zostawiam ciuchy moze kiedys na drugie dziecko :-) A Sebusia byś wzięła?

muszę go wziąć bo mąż na studiach... ale jak będzie miał taki katar jak teraz, to tylko wpadnę i zmyknę ;) ja mam kombinezonik dwuczęściowy w super stanie rozm. 80 jakbyś chciała :) Ty to sie masz z tą pracą...

Dzisiaj pokłociłam sie jeszcze z jakąs kobietą z allegro na maile, mnie wkur... na maksa,
Tygrynka a jak zapraszam na herbatkę! I wszystkie co mają ochotę też:)
nie mówiąc już o tym, że za chwilę odetną tramwaj bo zaczną robić dwupasmową grunwaldzka:(:szok:już w ogóle będę uziemiona!!!

ja następną lodówkę też kupuję z samodzielnym rozmrażaniem, nie mam zamiaru się tak więcej męczyć jak wczoraj :D a marzy mi się taka w stylu retro..
a o co się pokłóciłaś na allegro? ja też tak kiedyś miałam, bo pomyliłam i wysłałam zwykłym listem kombinezonik który zaginął, a kobieta posądziła mnie że specjalnie, że chciałam zarobić dodatkowe 5zł na niej :/ no jasne :/ jej wina, że nie zaznaczyła jaka wysyłka a nie że ja nie umiem odejmować :D
a z tym tramwajem to nieźle, nie wyobrażam sobie 1 listopada tam...

mnie coś rozkłada, chyba się od męża zaraziłam.. boli mnie gardło i jakaś połamana siedzę.. co nie przeszkodziło nam polecieć i 30min przed zamknięciem Ikei kupić regałów :D meble już poprzestawiane, teraz trzeba poskręcać, dobrze, że jutro mąz ma wolne, to się tym spokojnie zajmiemy :) ale się cieszę, że poukładam sobie wreszcie książki w salonie :)))
 
Witam!

Ja dziś ostatni raz przed weekendem wpadam bo jednak jutro do pracy już nie jadę i w południe wyruszamy na wieś:-DMamy z mężusiem romantyczne plany na wieczorki jak już nasza pociecha się wyhasa i pójdzie nyny:-DW ogóle mam mały zonk bo dziś zdałam sobie sprawę że okres mi się spóźnia całe dwa dni:-D a ja mam jak w zegarku co 28.No nic może coś mi się przestawiło:eek:.Biorąc pod uwagę wieczorkowe plany nie pogniewam się jak czas wyczekiwania troszkę się jeszcze wydłuży:-D.
Marciaa Ja chętna na kulki jestem, poniedziałek lub środa.
Tygrynka Jak dla mnie kręgle super sprawa,może z małżowinami się kiedyś zgadamy a dzieci dziadkom podrzucimy:-)Kto jeszcze chętny niech pisze.Natuska Pięknie i pożytecznie wykorzystałaś urok kobiecy:-) An Bardzo Cię przepraszam,zaraz robię Ci przelew (dopierooooo).Przez te zawirowania w pracy zupełnie stracilam rachube.A jeszcze wtedy mialysmy sie zobaczyc i nastawilam sie że wtedy Ci podam.W ogole dziekuje Ci bardzo za dobre chęci ale w weekend już przywiozę nosidełko a koleżanka już urodziła syncia ale jeszcze są w szpitalu bo ma żółtaczkę i wyjdą chyba dopiero w poniedziałek więc zdążę dowieźć ale dziękuję:tak: No to na tyle, odezwę się w niedzielę.Niby fajne te nowe okno BB ale coś mi tu szwankuje:wściekła/y:.Miłego weekendu dziewuszki;-).
 
Ostatnia edycja:
Hejo jestem mega pozytywnie nakrecona :) wlasnie wrocilam z silowni. 2 godz cwiczen pierwszy raz od hu hu hu i czuje sie zmeczona ale bardzio pozytywnie.
chodz niewiem jakie jutro bede miala zakwasy ;p

a jutro ZUMBA. juz sie doczekac nie moge.

wogole glodna jestem po tych cwiczeniach ale musze wytrwac w moich postanowieniach zywioniowych co by schudnac...
buziaczki
 
Karola idziesz jutro na zumbę?? tę moją??? i nic nie dałaś znać???

Aga miłego weekendu, zwłaszcza wieczorów :p a na kręglach nigdy nie byłam, więc zabawę będziecie mieli Wy - ze mnie :D to co, kulki w środę??

edit: Natuśka teraz mam pełno super, ale to z biblioteki :/ ale jak będę ustawiać książki to będę patrzeć i odkładać. wiem że teraz na wierzchu leży Komórka Stephena Kinga, chcesz? chociaż to na pograniczu horroru i thrillera :)
 
reklama
heheh to jeszcze ja, natuska to póki co to nie życz ale jak Ci już powiem to zycz ok?:-D:-D:-D tygrynka kregle super sprawa,dasz radę. A co do środy jestem bardzo za, Marciaa to jak też idziesz? Ktos jeszcze?
Ppapapapa ide!!!!
 
Do góry