reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Dzień dobry!

Co za godzina:szok:jak dla mnie środek nocy, ale P szedł na 8, i trzeba było wstać wyszykować ;-)Do tego Oliwce wypadł kolejny ząb więc wróżka zębuszka musiała przyjść, i jeszcze P urodziny ma więc sto lat trzeba było odśpiewać:-D

A dziś rehabiltacja , potem do kumpeli na kawkę, i pewnie znów po południu wrócę;-)

Ja na kulki też się piszę, ale nie ze Stasiem tylko z Oli:tak: Co do Mykonosu dziś Wam dać znać, bo jest teraz zmiana menu, i szwagierka zakręcona. Ale myślę że początek przyszłego co? Pon wt Wam pasuje?


ajentka
no no no :happy:romantyczny wyjazd się zapowiada;-)super! to życzę Ci żeby @ poczekała do pon;-)ślicznej jesiennej pogody życzę, i długich wieczorów:-)

Tygrynka ja też bym się wybrała na kręgle! a co to za zumba? nic nigdy nie słyszałam:zawstydzona/y:
kiedy kawka?

natuska hehe naśmiałam się z Twojego pana policjanta.dobrze że się skończyło na pouczeniu:tak: ja bym chyba była tak zdenerwowana że nawet tłumaczyć bym się nie umiała, a co dopiero taka historia;-)
widzę dajesz radę z dietą dzieci? i jak widzisz jakąś poprawę?

karola wytrwałości w ćwiczeniach!

an zdrówka!

Skrzat jak film?

Staś chyba już się zmęczył , kładziemy się jeszcze na godzinkę:happy:
 
witam o poranku......:tak:

na kulki w środę też bym się pisała, ale najlepiej w okolicach 16.00 abym na 18.30 zdążyła dojechać ze starszakiem na zuchy.... :tak: z kręgli rezygnuję, bo idę teraz w piątek czyli jutro do Suchego Lasu z mamusiami z przedszkola też na babski wieczór.... :tak: a Grecka najlepiej we wtorek (w poniedziałek mam parapetówkę u sąsiadów) ..... :tak:a jakby któraś była chętna to na kulki mam zamiar wybrać się jutro ok. 16.00 na os.Sobieskiego :-D

ajentka... przyjemności na wyjeździe..... :tak:

Lilou,wszystkiego najlepszego dla P..... :-)

Skrzat jakbyś dojechała do mnie w środę, a tramwajem dałabyś radę to mogę Was zabrać na kulki..... :tak:i potem podrzucić po wszystkim do domku.... (mam fotelik)
 
ello,
No ja się witam z rana..już po kawce z kuzynką:) Basia zaczęła grandzić i dosiada swoją żyrafę i próbuję się odpychać:) A ja słucham Figurski&Wojewódzki i mam mega ubaw:p

Jarzębinko no to może się wybiorę na te kulki jak masz miejsce:) Ale kiedy to ma być dokładnie:p Zacznę dziś szukać jakiegoś aerobiku:)
Tygrynko zazdrościć regałów, mi by się szafka w kuchni przydala i duża szafa na dole;P
Ajentka to trzymam kciuki by @ przyszła w poniedziałek! I miłego weekendu:)
Na-tuska kopytka też dobre:p
Kozaczino co u Was?
Karola super z siłownią, ja wczoraj zaczęłam patrzeć na 6 weidera i próbowałam pojąc o co chodzi z seriami i cyklami, od poniedziałku bym chciała zacząć robić:)

Może ktoś chce się do mnie wybrać na kawkę z ekpresu:)???
 
Skrzat, kulki są w planie na środę.....:tak:
i najlepiej na 16.00 bo najczęściej o 17czy 17.30 sa urodziny i wtedy jest spory tłum.... :tak: a miejsce mam więc nie ma problemu i fotelik też....

Natuśka, to czekam na info.... :tak: a co dzieciaki zmalowały od rana???
 
Rikapa,mam pytanie czy u Ciebie w sklepie macie zabawki Wadera a konkretnie cos takiego :
WADER 50450 GARAŻ 4 POZIOMY WINDA MYJNIA + BONUS (1846235141) - Aukcje internetowe Allegro

bo w Smyku nie ma :no:

Skrzat, nie wiem, mój Kamil był chyba jak miał ok.1,5 roku i dla takich maluchów to jest tam taki plastikowy domek i mała zjeżdżalnia :tak: jak nie ma tłoku to i pewnie w kulkach też może poszaleć czy poskakać na dmuchanym zamku :tak: tylko wtedy niestety Ty nie posiedzisz na kawce, bo raczej będziesz musiała za nią chodzić.....
 
reklama
Do góry