reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
ja dzisiaj tylko podczytam dzieki za info o wozkach jestem rozwalna w robocie ciężko w domu maly znowu ma rozwolnienie nie wiadomo od czego czy ja cos przynioslam czy nie wiem co nawet moja mama dzisiaj żygała i sraczke miala masakara


co raz czesciej zazdroszcze tym co siedza w domu i opiekuja sie swoimi pociechami. A tak mowilam ze ja szybko wroce do pracy fujjj gów... prawda. :-(

ide cos sobie obejrzeci i tak nocke mam przesrana a tu katar jeszcze meczy chyba mam dola a co tam jutro bedzie lepiej
 
Hej :) jakos weny nie mam na pisanie ostatnio ale podczytuje was.
u nas wszystko ok. mala zdrowa odpukac ja cos lapie ale lecze sie jakimis gripexami:)

B zapracowany choc ja tez nie nazekam ostatnio week w knajpie a w tyg dosyc zlecen transportowych.
takze to by bylo na tyle.

An ta ktora tobie sie najbadziej podoba to mi tez! alenajlepiej jest przymiezyc dziecko i zobaczyc reakcje bo mozesz kupic taki co bedzie ci sie podobal a Bartek bedzie w nim wyl! a wlozysz go do innego wozka i bedzie cisza. moja znajoma tak miala jej corka ewidentnie nie lubila jednego wozka jak ja Monika wkladala to wyla a miala druga spacerowke taka awaryjna to ta uwielbiala.
wkoncu ta pierwsza sprzedala prawie nowke bo mala wogole w niej nie jezdzila

zbierzmy sie w ktorejs chatce znowu wieksza ekipa bo juz brakuje pogaduch z wami :)
dzisiaj byla kumpela u mnie ale bezdzietna wiec wszystkie tematy zaliczylysmy ale zadny dzieciowy. tez sie to czasem przydaje!
jakies propozycje? ja zapraszam do mnie na scisku bedziemy siedziec ale co tam ;p kiedy komu pasuje?
 
hehhe ja tylko mówię:p
też bym się przeszła na jakieś spotkanie ale mam multum nauki...zupełny brak czasu.
a ja co pojechałam na pobranie krwi okazało sie ze dzis od 10h a ze bylam mega glodna odpusciłam sobie i pojade jutro bo jest od 8h.
mały w przedszkolu, dopijam kawe i biore się za naukę. do później.

aaaa a moze jakieś piwko w sobote??? na niedzelę nie mam nic "zadane" wie moze by mi się udało wyskoczyć.
 
witam :)

Natuska odchowasz dwójkę zrobicie 3 :) :) ja lubię ciąza ale teraz mi się juz ciezko oddycha ale nie jestem typem co marudzi. Poprostu brzuch mam o wiele wiekszy na tym etapie
Skrzat no czasem mam napady głodu ale na razie dalej +7na plusie wiec tragedi nie ma

Dalej zapraszam do mnie nie badzcie lenie:tak: co z tym terminem greckiej ? lilo szefowo

a moze jakies spotkanie w kulkach ale tak po 16 w tyg?:-)
 
ja za to odmrażam lodówkę (i naprawdę już wiem dlaczego tego nie lubię :eek:), pucuję kuchnię i łazienkę, ale zaczął mnie kręgosłup boleć więc przywlekłam sie do Was :-D

ja te czynności wykonałam w sobotę i też wieczorem miałam serdecznie dosyć, ale teraz jak przyjemnie zagląda się do lodówki bo i czyściutka i zakupy zrobione, bo już prawie tylko światło w niej miałam,bo starałam sie mieć jak najmniej przed myciem.... :tak: a co konkretnie czytasz Chmielewskiej.... ja mam kilka z tej serii kryminałów, co były do kupienia w kiosku ruchu.... :tak:

ide cos sobie obejrzeci i tak nocke mam przesrana a tu katar jeszcze meczy chyba mam dola a co tam jutro bedzie lepiej

napewno dzisiaj będzie lepiej.... :tak: fakt, ze troszke wieje ale jakiś ten dzionek jasniejszy, jakby słoneczko chciało wyjść, :-D więc głowado gory z każdym kolejnym dniem bedie łatwiej.... :tak:

zbierzmy sie w ktorejs chatce znowu wieksza ekipa bo juz brakuje pogaduch z wami :)

jakies propozycje? ja zapraszam do mnie na scisku bedziemy siedziec ale co tam ;p kiedy komu pasuje?

jeżeli masz na mysli tylko babskie pogaduchy wieczorkiem to po 20.00 i u mnie można..... :tak: a z dzieciaczkami to po 16.00 po pracy ZAPRASZAM...... ( każdy dzien oprócz środy, bo wtedy na 18.30 prowadzam starszaka na zuchy, a jest odbierany dopiero ok. 19.30 więc wieczór zaczyna się później) :tak:
 
a ja zapraszam poniedziałek-środa po 13 :) tak samo w tych godzinach bez problemu mogę gdzieś sobie jechac bo auto będę miała (Marcia, MamaGabi, Skrzat?? :D), a tym tygodniu to tylko na babskie pogaduchy bo Seba znowu ma katar :/ chyba że Wam nie przeszkadza :p a jutro idę na 15 na Kochanowskiego na prezentację kosmetyków Mary Kay połączoną z zabiegiem piękne dłonie czy jakoś tak, może któraś ma ochotę wybrać się ze mną? a potem gdzieś tam na kawkę?

Jarzębinka czytam "koty w worku" a potem mam "byczki w pomidorach" :)

aa i któraś idzie ze mną na ciuchowisko w gauganku w sobotę? chyba jakoś ok 13? nie będę sprzedawać, ale może coś kupię :)
 
Ostatnia edycja:
hej kobitki;)
Tygrynka ja w poniedzialek wolna jestem wiec zapraszam:):-)

my bylysmy z Guzikeim na spacerze ale wieje okrutnie i to takim zimny wiatr.... wiec tylko godz i ot nie cala i do domku,mloda mi jzu spi a co do tej przespanej nocy to mowilam ze to tylko jednorazowa sprawa.... no i dizisaj juz nie bylo tak pieknie....
Filonka maly glodzie ty:)
Marcia kulki to activ dla dzieci tak? dobrze rozumiem to ja bym chetna byla, bo bardzo mnei ciekawi jakby Gaba sie tam bawila.
 
reklama
Jarzębinka czytam "koty w worku" a potem mam "byczki w pomidorach" :)

aa i któraś idzie ze mną na ciuchowisko w gauganku w sobotę? chyba jakoś ok 13? nie będę sprzedawać, ale może coś kupię :)

wyjście na 15.00 odpada, bo mam dzieciaki a M ma fuchy popołudniem więc .... :-(tych tytułów nie znam, i nie mam..... :tak: ale życzę przyjemnej lektury :-) a sobota też odpada, bo znowu jestem sama i młodszy wtedy drzema..... :szok: ale życzę udanych zakupów.... :tak:
 
Do góry