reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
to w poniedziałek ja się melduję u MamyGabi (o ile katar młodemu minie chyba że Ci to nie przeszkadza?;)), a ja zazwyczaj we wtorki i czwratki od 17 odpadam bo mam zumbę, ale w ten wtorek mogę bo mąż ma na popołudnie więc i tak nie idę chyba że z Sebastianem :D jeszcze sie musze jakos zgrac z Jarzebinka :D a jakby jutro mozna bylo z dzieciakami to bys przyszla?

edit: Guzik a na wizyty?? albo przyjęcie niekłopotliwych gości?? ;) trzymaj się!
 
Ostatnia edycja:
eee ja jutro o 15 idę na tą prezentację kosmetyków, na razie na zamknięte place się nie piszę z katarem Seby ;-)

edit: Sebastian ma fazę na bajki, ale kurde to możliwe żeby zapamiętywał odcinki?? obejrzał już wszystkie Boba Budowniczego, Tomka i przyjaciół, Traktora Toma i jak się jakiś powtarza to mówi "nie, nie" i wyłącza! dlatego mamy maly problem co mu włączyć, potem wołał "ma" i nie wiedzieliśmy o co mu chodzi, przeszliśmy przez teletubisie, dobranocny ogród, Kubusia Puchatka, Smerfy, Gumisie, jakieś inne śmieszne ludziki, które nawet nie wiem jak się nazywają i wiele innych aż w końcu Seba krzyknął z radością "MA!!" - to był Klub Myszki Miki :D

wkurza mnie jego katar, były całe dwa dni spokoju bez (poprzedni skończył się dopiero w niedzielę! czyli trwał półtora tygodnia), a od wczoraj mamy nowy, chociaż wygląda identycznie jak ten stary :/ powoli zaczynam myśleć czy ta ostatnia dawka 6w1 jest bardzo potrzebna, bo już i tak mamy 2 miesiące opóźnienia, jak tak dalej pójdzie to będą 3 miesiące...
 
Ostatnia edycja:
Tygrynka, już doczytałam apropo jutra.... :tak: a na katar podawaj małemu wapno do picia, ja kupuję bananowe, wapno jest na zasuszenie i ewentualnie smaruj go pulmexbaby..... :tak:

Natuśka, to ulgowo Cię pan potraktował, widocznie miał dobry humor.... i wyrozumiałość do kobiet :-D
 
tygrynka jak moj S bedzie to moze zajmie sie bartkiem i sie wybiore do gauganku ijak pojedzie cos robic do rpzezmierowa to wezme bartusia i tez przyleze ja tez cos bym kupilam dla malego bo sprzedawac nie bo zostawiam ciuchy moze kiedys na drugie dziecko :-) A Sebusia byś wzięła?

Fajny ten małpi gaj ale mój to jeszcze nie siedzi sam wiec nie ma sensu

Ja z alcatraz i bowling odpadam na klubu to ja nie lubie glosna muza a w kręgle tez nie przepadam grac.

natuska no ładnie dobry bajer nie jest zły

U mnie to jak zawsze w czasie obiadu i przed spanie dzieciakow szlak mnie trafia ze ciezko i mam ochote walnac wszystko i isc do chaty ale potem jest oki. Narazie nie moge narzekac jest spoko. codziennie inny dzien tylko schemat ten sam.

Karola czy jak co moge podac namiaray do ciebie kumpeli bo bedzie potrzebowal transportu aa i ona sie pytala mnie czy jest szansa na pomoc przy wnoszeniu i ile kasy ale to sie dogadacie juz miedzy soba

Marcia malo przytylas ja 25 kg (zrzucone samo w 3 tygodnie)

Jarzebinka jak ladnie dzisiaj sloneczko swieciło u nas w pracy az dzieciom raziło

Filona ty to sie uczysz i uczysz myśliwym zostaniesz
 
reklama
witam wieczorkiem, Gabrynia juz spi, nabila se dzisiaj kolejnego guza...moja mala ciamajda:):-)
maz zapatrzony w nowy telewizor...a ja u was:)

mialam cos pisac i zapomnialam kurde no...

wyadje sie fajny ten plac zabaw na sobieskiego ale mi godz 16 nie pasuje a jutro to juz wogole bo nie mam auta:(:no:

ah dzisiaj byl pan hmmmm "mechanik" zeby sprawdzic pod komputerme nasze auto no i coz.. .pomimo tego ze mechanikei mnei jestem ale tylko blondynka pan probowal m iwcisnac ze moje auto nie ma 130 konikow tylko 140 bo te passaty nie maja 130 koni hmmm dziwne bo ja w dowodzie mam i karcie pojazdu 130 wlasnie no lae nie wiem moze nie potrafie czytac:-):-):-) ha ha ha ha a po drugie, pan nawet nie potrafil obslugiwac programu VAG ktory sluzy do diagnozowania aut...wiec...:-):-)ha ha ha


Natuska to naparwde pan mundurowy lagodnie Cie potraktowal, a przytojny byl? mlody?
Tygrynka no co ty nie wiedzials co to znaczy "ma"????? noi wiesz:):-):-):-)


a gdzie reszta co? pisac mi tu a nie podczytywac:)
 
Do góry