reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Gosia jakby co, ja Ciebie też pamiętam ;-)
An jeśli nie pomyliłam to ten Ci się najbardziej podobał - WÓZEK ABC DESIGN PRIMO 5 NOWYCH KOLORÓW 2011 (1844540883) - Aukcje internetowe Allegro ? fajny, ja bym brała ;) też długo myśleliśmy ale wiedzieliśmy co chcemy żeby wózek miał (a i tak po roku nam się zmieniło, bo na początku nie chciałam parasolki a teraz tak :-D) poszliśmy poprzymierzać Sebę do wózków :-D i od razu nam parę odpadło, też tak spróbuj z Bartusiem!

ale dzisiaj dzień, gdyby nie lekarz to bym z domu nie wychodziła :no:
 
reklama
dobry dien

an ja chcialam kupic tego primo. Tyle wlasnie te kólka...ale spacerowka baaardzo fajna:tak:
ja mam maclarena i jest the besciak. Jedyny minut to brak regulacji wysokości rączki ale w sumie juz mi to nie wadzi bo malo go uzywamy juz na tym etapie.

moze jakis wozek uzywany peg perego?

Natuska Twoj maz tez pewnie swiruje w domu ale ciesz sie jego obecnościa ;) a jak przeszkadza wystaw na balkon:-D albo niech poprasuje o:tak:

Gosia_k heeeejka gdzies się podziewała?:)

Tygrynka ale miałas weekendosa czadowego. Ja chętnie bym poszalala ;-)

jak ktoras ma ochote jutro wleciec ZAPRASZAM
 
galaretka...fujjjjj...nie lubie.... ani w ciescie ani w deserze....bleeee....

Gaba mi spi po histeri a potem po nadmiernej pobudliwosci.... no mam nadzieje ze jakeis dwie godz pospi bo jak nie to ja sie zastrzele z nia chyba,ona chce na dwor isc, dzisiaj znowu w deszcz z nia poszlam,bo wyla mi... niech nie pada bo te moje dziecie sie zanudzi mi w domku.

An ja ze spacerowka nie pomoge bo ja mam spacerowke tzn wozek ten 3-czesciowy i jestem zadomolan,duzo mneijsca zajmuje mi w bagazniku i tez myslam ze zmienie na parasolke ale jakos tak za bardzo ywgodna jest i niechce z inna sie meczyc... moze w przyszlym roku pomysle....

Natuska czemu nei gadacie ze soba? a poza tym ja tez nie lubie jak moj m jest dlugo w odmu bo tez mnie drazni....

Jarzebinko na moja Gabe nei dzialaja takei sztuczki, jakies kolorowe kanapeczki itp.:( a szkoda...bo pomysl fajny...ale nei jest zle,cos tam je i to najwaznieszeL:)
 
Ostatnia edycja:
hej hej kochane
marcia boże ty już 24 tc jak ten czas leci a jeszcze niedawno czytałam że jesteś w 5tc.
tygryś do greckiej się nie wybieram bo nie specjalnie lubię grecka następnym razem.
szkoła jak szkoła jest ok ale takie samo zamieszanie jak w innych prywatnych;p za to laski są bardzo sympatyczne:)

Uciekam pa
 
nr5 kołka bajer, duze itd ale znowu jest bardzo odsłoniety...
nr7 z tego so pamietam to riakpa nie poleca coneco...

aleś się napisała :-D to ja się pod Tobą jeszcze dopiszę: my mieliśmy dosyć odsłonięty, nawet myślałam że będę dokupować taki nakładany daszek, ale okazało się że nawet zimą nie było potrzeby, bo śpiworek super dawał radę, bardziej latem przeszkadzało słońce.. ale jak młody spał to w niczym nie przeszkadzało bo był schowany głębiej. a w tym mamas&papas co teraz mamy to już w ogóle super bo budkę można opuścić dużo niżej, w sensie nie że samą budkę tylko całość z mocowaniami, chociaż trochę śmiesznie wtedy wygląda, taki niziutki wózek z długimi rączkami :-D aha, i małe kółka doskonale dają radę, ale zobaczymy jak zimą. co do przednich kółek to pan w akpolu nam powiedział że lepiej jak są podwójne bo lepiej się ciężar rozkłada i nie zużywają się tak jak pojedyncze, a o coneco mówił że teraz się firma poprawiła i o wiele lepsze są wózki, mają mniej reklamacji, za to np więcej na graco... no, to i ja sie wymądrzyłam :-D

Jedyny minut to brak regulacji wysokości rączki ale w sumie juz mi to nie wadzi bo malo go uzywamy juz na tym etapie.
moze jakis wozek uzywany peg perego?
Tygrynka ale miałas weekendosa czadowego. Ja chętnie bym poszalala ;-)

mało używacie?? nieźle :szok: chociaż z drugiej strony Wy macie takie tereny że możesz młodego puścić samego, a ja np muszę najpierw dojść gdzies np na cytadelę żeby go puścić... nie dałby chyba jeszcze rady dojśc tam, polatać i wrócić..
An dobry pomysł z używanymi, czasem naprawdę lepszy używany za tą samą cenę ale porządnej firmy!
Marciaa jeszcze się nalatasz, już Ci chłopaki dadzą odpowiednią dawkę szaleństwa ;-)

galaretka...fujjjjj...nie lubie.... ani w ciescie ani w deserze....bleeee....
Jarzebinko na moja Gabe nei dzialaja takei sztuczki, jakies kolorowe kanapeczki itp.:( a szkoda...bo pomysl fajny...ale nei jest zle,cos tam je i to najwaznieszeL:)

też nie lubię galaretki :-D
Seba też nie lubił kanapek, nawet z udziwnieniami, przyszło to z czasem, więc może i u Was tak będzie :tak:
kurde a ja uwielbiam jak mój jest w domu, tylko nie taki chory, bo wtedy śpi i ze mną nie gada :-D

tygryś do greckiej się nie wybieram bo nie specjalnie lubię grecka następnym razem.
szkoła jak szkoła jest ok ale takie samo zamieszanie jak w innych prywatnych;p za to laski są bardzo sympatyczne:)

oj kochana powiem Ci że na początku zamieszanie jest wszędzie, ale co do organizacji to nasza uczelnia i tak wypada super na tle innych! pamiętam jak w UAMie czekaliśmy godzinami na wykładowcę, a u nas jeszcze przed zajęciami jest karteczka lub na wirtualnym dziekanacie informacja że nie będzie zajęć.. kurde, ale bym sobie postudiowała :-D
a do greckiej możesz iść ale np tylko wino pić, co Ty na to?? poza tym na pewno sobie coś wybierzesz, np. jakąś sałatkę lub rybkę, co Ty na to??

brzydko za oknem, a w domu mąż chory, Seba chyba znowu ma katar (i znowu przełożymy szczepienie :baffled:) oglądają razem zdjęcia z ostatnich trzech lat i mąż mu tłumaczy kto jest kto albo sytuacje, super sie tego słucha :tak: ja za to odmrażam lodówkę (i naprawdę już wiem dlaczego tego nie lubię :eek:), pucuję kuchnię i łazienkę, ale zaczął mnie kręgosłup boleć więc przywlekłam sie do Was :-D
 
Czy znasz miejsca w Poznaniu, doktórych - jako rodzic z dzieckiem w wózku - nie masz dostępu?
FACEBOOK- KLIKNIJ
Pomóż nam zlokalizować miejsca,które omijasz, w których musisz szukać pomocy u innychprzechodniów.
Przyłącz się do Wózkowej MasyKrytycznej, która przejdzie przez Poznań w trakcie FestiwaluNo Women No Art. Start 20 listopada 2011, godz. 14!
Może będzie to pierwszy krok dozmiany? Może Poznań stanie się wkrótce miejscem przyjaznym osobomz wózkami? Wszystko jest w naszych rękach! Zapraszamy!
 
reklama
Guzik czas zapala...ale akurat ja sie ciesze teraz chce juz by po porodzie za duzo stresu mnie ta ciaz kosztuje...jestem juz przewrazliwiona a odkad zaczal sie 24 tydzien mam skurcze braxtona...

Tygrynka no tak tereny duze to i biega ale rano w lesie tylko na barana...a wozek głownie do galerii ale szybkie zakupy no chyba ze idziemy wlasnie na cytadele i zeby dojsc no jeszcze taki piechur z niego nie jest zeby szedl daleko i to jeszcze gdzie mu kaze:p zeszło by nam z 3 h dojscie hehe:-D

wezcie mnie rąbnijcie mialam jechac po buty zimowe dla Nikifora ale odpadam. Sen mnie łapie...ale zamist spac to BB w ogole dzis sie nazarlam wafelkow i paczka wciagnelam i duzy obiad pekne...nie jem do konca dnia juz :tak::-D a jeszcze co do wózka to maclaren tez taki odkryty...

mamaGabi nie przejmuj sie tym niejedzeniem czasem Gabek juz duza. Nikos nie je mi obiadu juz 4 dzien z rzedu i 2 dni nie zjadl kolacji...zyje na sniadaniu jogurcie i podziubie kanapke albo poje platkow cheeriosow albo prazynki wciaga ot super jedzenie:cool:
 
Do góry