reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hej daje znać, że żyje :p nie mam weny na pisanie, u mnie jakieś apogeum problemów ostatnio, więc wyciszam się w swoim świecie..

dzisiaj przyjeżdża do mnie kumpela z arsenałem na odreagowanie, więc mam nadzieję, że będzie lepiej...



Marciaa 22.04? tak? :-) zapytam męża, czy załatwi sobie wolne, to jeśli tak, to chętnie przyjedziemy :-D

Goncia ja mam na odsprzedanie od ręki jeden raz założony garniturek z akpola ale w rozmiarze 62.. jak jesteś chętna to daj znać.

Ilonka dobrze, że z Filem już ok! :-)

Karola jak lekarka mówi, że jest ok, to Jula na pewno raz dwa już wykuruje się :-)
 
Ostatnia edycja:
Goncia ja mam dresowy garniturek rozm 68 z koszulką i białą muszką :D na zakupowym wkleiłam fotkę Seby :)

Marciaa to jak można z małzowiną to zapisz naszą trójeczkę na listę :D

a te co idą to proszę o kontakt ze mną :p oprócz tych co już wiedzą :p

a Czecha wyszło jutro bo sie z Natuśką zgadałyśmy że tam fajny plac i trzeba go obczaić :D myślę że ok 10 damy znać tutaj czy idziemy co?

najczęściej wszystkim pasuje Cytadela bo wypada prawie w środku miasta, ale jak dla mnie to faktycznie możemy każdą dzielnicę obskoczyć :D możemy zrobić nawet takie spotkania raz w tygodniu, że każda z danej dzielnicy wymyśla miejsce i prowadzi naszą gromadkę :D
 
Tygrynka jak będę mieszkała na Piątkowie, to będę miała gdzie Was oprowadzać, bo teraz na moim zadupiu to gdzie Was zabiorę?? nad rusałkę?? :-D :-D
 
reklama
Do góry