reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Na polsacie zaraz będą wiadomości będzie o morderstwie w Poznaniu.
A ja sie szykuje powoli na tomografie. Obiad robie na powrót i kurde język do dupy mi ucieka bo zjeść nic nie moge.

Marciaa plus mój Mąż :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
uwazam ze kazda czesc Poznania powinna byc zaliczona a nie tylko winogrady :p o :p wiec czeca pomysł bombastik fatnastik tylko jak zwykle godzinowo picza :p hihi

czapunie boskie!!
 
Hej
my bylysmy u lekarza i jest wzglednie dobrze ale do konca musi antybiotyk zjesc czyli do niedzieli
Ale lekarka powiedziala ze jest taka ladna pogoda ze mozna z nia wyjsc

wiec... jesli jutro nie bedzie padac to moze sie pojawie na Czecha, bo jade cos zalatwic do miasta wiec moze wlete z Lula oczywiscie :)
ale nie obiecuje

Zrobilam obiadek pyszny, tesciowa nawet przyszla zjesc z nami.
Chyba zaraz spakuje Lule w auto i jedziemy do Plazy albo gdzieś kupić butki :)
 
z ubrankami będzie ciężko, np. w pati i maksie nie ma, ponoć są w Akpolu ale nie jestem w 100% pewna :-)

Karola2901 dobrze że już lepiej z małą :-)
 
Dzięki
na allegro juz chyba za pozno bo chrzest w sobote za tydzien. A tak zwlekałam bo cały czas nie wiedziałam jaka pogoda bedzie. No nic, widziałam jakies w Tesco na batorego w dziecinnym.
 
reklama
Goncia laski mają rację zawsze możesz sobie kupić na allegro i odebrać sama ja już wiele razy tak robiłam:)

coś dziś snuję się jak smród po gaciach;/
 
Do góry