reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hej kochane
mam chwilkę w pracy więc do was zaglądam :-)
Marcia ja się póki co nie określam względem Nikosiowych urodzin nigdy nie wiem co nas zaskoczy :-) ale bardzo miło że zapraszasz :-)
Skrzat910 ja też nie zanotowałam co z czapeczkami :-D dasz namiar raz jeszcze??
ja wczoraj zrobiłam sobie przymusowe wolne, ale oczywiście zamiast kożystać z czasu wolnego to ja wysprzątałam kuchnie, łazienkę, klatę schodowa i tak sobie myśle że zemną jest coś nie tak nie umiem odpoczywać!! Wieczorem byłam nieżywa i czułam się zmasakrowana na własne życzenie. A Lula wczoraj 10 miesięcy skończyła !!! Zaraz zacznę myśleć o roczku hihi
zmykam pacjenty idą
 
no czapeczki boskie 30 zł kosztują (wełna też poszła do góry :-()

Marciaa sobotę i niedziele jestem cały czas :-) w robocie :-(
 
Tygrynka my wlasnie co wrocilysmy:) mimo wiatru bylo bardzo fajnie:) to jak bedziesz sie wybierac to daj znac:) hmm a z tym czecha to nie wiem czy pogoda dopisze i zreszta jak ja tam dojade z maluda;/
A czapeczki super! chyba jakas wybiore dla malej:)
 
reklama
wstepna list ;)

rikapa z Ritka
Tygrynka z Sebusiem
skrzat910 z corcia

Ilonqa, Kozaczino, Ajentka nie wiadomo nie wiem jak Skrzat, Brzoskwinka i Natusia, mamaGabi, Poziomka i reszta ?;) mały zlot forumowy moze wyjsc :)

mozna mezusiow brac :p wybaczyc mi jesli kogos pominelam pisalam z pamieci

kurka nam ta godzina z jutrem nie pasuje ;-( Niko sobie zrobił drzemki o 10 i spi 2h plus obiad nie wyrobimy sie kurde :( Ajentka napisz mi eske czy ci pasuje 15
 
Do góry